• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@cicimotinka myslim, ze momentalne tu taky zoznam nie je, ani na "opalcovane" fotky, ani na prispevky, za ktore si hlasovala. tiez mi to uz parkrat napadlo, ze by to mozno nebolo zle, ale zas po case by to bol riadny zoznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
napis to sem: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/napad-pre-adminov/
:wink:
21. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz
@cicimotinka klik FOTOBLOGY, pod tým je Zoznam užívateliek a dá sa vyhľadať aj podľa nicku. Nájde ti, ale len počet tvojich hlasovaní, nie za čo si hlasovala. Toto ti asi nepomôže, pravda? Jedine dať do obľúbených ako to robíš alebo sa dať vyhľadať a vyskočia ti témy, kde si sa pripojila :wink:
21. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz
@jarunka111 ja som myslela tak, že niekedy pozerám fotky a tak spontánne dám "like" na nejakú fotku... a potom niečo hľadám a že veď sa mi to minule páčilo, ale čo to bolo... kde som to videla... takže teraz si to ukladám do kolekcie namiesto "like"...
21. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz
Pri vkladani inzeratu, ak napisem cenu 2,30 € zobrazi sa suma 2,29 € :slight_smile: nechcem to tak, co s tym ?
21. apr 2011 o 19:12  • Odpovedz
@gabika7706 zatial nič.. už som na to upozronovala niekolko mesiacov dozadu... stále sa to rieši tuším... robí to aj pri iných cenách.. teraz neviem, ktorá presne.. ja nechávam tak, alebo dávam 2,20 2,40
21. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz
@benne vdaka za info :slight_smile:
21. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz
Som rada,že MK existuje,je pravda,že mi niekedy vymažú inzeráty,ktoré sem nepatria:Aj to rešpektujem,lebo pri zhone s malým niekedy zabudám na pravidlá,alebo že kde to a to práve pridávam.Len sa chcem spýtať,že prečo mi vymazali napríklad zľavový kupón do dm na mliečko a jednej taký istý inzerát za oveľa drahšie nevymazali.Ani by ma to nebolo bývalo napadlo,keby nevidím jej inzerát.Videla som ho a pomyslela som si ,že ho za pár centov pošlem ďalšiemu.Chcem len vedieť,či sa tospravedlivo maže každému,alebo aký som v tom mala rozdiel.Ďakujem.A ešte raz sa ospravedlňujem.
23. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz
@nikuskabee ano maze sa kazdemu, dm kupony do nasho bazaru nepatria, mozete si ich vymienta v teme kupony DM, ak tu nahodou taky inzerat je, tak ho staci oznacit vykricnikom
24. apr 2011 o 12:30  • Odpovedz
@emjee ďakujem pekne, príjemný večer
24. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz
ahojte, preco Vam vadila moja foto s dcerkou za vianocnym stolom? mala som ju tu uz zhruba 2 roky a teraz mi ju cez vikend adminka vymazala.... nevidim logiku toho, ked tu mozem mat profil bez fotky, preco tam nemozem mat fotku co nie je uplne zblizka (navyse nebola podla mna taka ze by ma na nej nebolo rozoznat...), znami ma na nej spoznaju, to mam overene...
26. apr 2011 o 06:50  • Odpovedz
dobry den.chcem sa opytat,ked chcem oznacit spravu vo fotoblogoch ako nevhodnu-nedodrziavanie pravidiel,tak ako to mam spravit?dakujem
26. apr 2011 o 17:58  • Odpovedz
@julianka777 kliknes na fotoblog nesplna pravidla a vyberies moznost obsahuje spravy, ktore nie su ok
27. apr 2011 o 06:18  • Odpovedz
@emjee no ja som myslela tak,ze ked napr. upozornuje na svoj bazar spravou
27. apr 2011 o 06:47  • Odpovedz
@julianka777 ja som to tak pochopila, a da sa to oznacit tak, ako som ti napisala
27. apr 2011 o 07:00  • Odpovedz
@emjee aha,moc mi to hned z rana nepali :slight_smile: dakujem:slight_smile:
27. apr 2011 o 07:02  • Odpovedz
@nikuskabee prepáčte,urobila som tak označila som tak jeden inzerát ako nevhodný.A nič sa nedeje,tak podľa čoho adminky rozhodujú,že môj navlas rovnaký zmazali a panej nie.Tak kde je spravedlivosť.Ďakujem
27. apr 2011 o 17:26  • Odpovedz
@nikuskabee zrejme sa admin k tomu este nedostal...aj oni su mamy, a podobne ako my, codia s detmi von, venuju sa im, nie su za pc cely den...
27. apr 2011 o 17:54  • Odpovedz
@ela2710 to chápem, radšej sa už nič neopýtam,lebo ....všetko sa obráti proti človeku
27. apr 2011 o 19:52  • Odpovedz
@nikuskabee ved ja som ti len pekne odpovedala :wink: v klude sa mozes pytat dalej, uvidis, ze aj tej druhej maminke inzerat stopnu, ked tu budu :wink:
27. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz
nie v zlom,len sa bojím niečo opýtať,lebo aby sa to neobrátilo proti mne a stopnú mi to tu.Ja len sa mi to zdalo nespravodlivé.Ďakujem
27. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz
Ja by som rada vedela, preco nam nejde to statusu nastavit v ktorom sme tt...uz sa viacere kocky na to pytali....co s tym?
28. apr 2011 o 17:53  • Odpovedz
@nikuskabee nic sa proti tebe neobrati, ak sa ti nieco nepaci a mas na to padny dovod, dokaz, mas pravo to povedat. napis mi do ip ktory uzivatel este nema stopnuty dany inzerat, medzi oznacenymi to nevidim.

@solinkarka neviem, opytam sa programatorov, asi nieco opravuju
28. apr 2011 o 18:34  • Odpovedz
@latvia skús sa ešte prosím ťa spýtať programátorov,či by sa dalo premenovať- Páčia sa mi tieto fotoblogy na Sledujem tieto fotoblogy ? Dík :wink:
29. apr 2011 o 19:11  • Odpovedz
@ani3012 :slight_smile: spytam
29. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz
@latvia ako to vidis s tym nastavenim?? :sweat_smile:
29. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz
@solinkarka nedostala som zatial odpoved :sweat_smile: ked ju budem mat, napisem, nezabudla som :wink:
29. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz
29. apr 2011 o 19:21  • Odpovedz
Prosím adminov o radu: chcela by som vedieť, či vidieť moju správu, ktorú som poslala ako záujemca v bazári? Zaujíma ma to preto, lebo ja som nedostala späť žiadnu odpoveď od tej mamky a vidím, že na MK chodí a prispieva. Písala som jej aj IP a tiež nič. Tak či ma ignoruje alebo jej tie správy nedošli?
1. máj 2011 o 06:20  • Odpovedz
@jarunka111 Ahojky daj si Bazar - tam si tukni na MOJ BAZAR a ta mas inzeraty, na ktore si reagovala a co si predavajucim napisala, ak to tam mas napisane, tak jej to urcite prislo, len igniruje ..
1. máj 2011 o 08:10  • Odpovedz
@jarunka111 pripadne mi do ip posli nick dotycnej, pozriem sa na to
1. máj 2011 o 12:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.