• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ela2710 vďaka, toto som si pozerala a tú správu, čo som ja poslala, tam mám, ale asi druhá strana.... :unamused:
1. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz
@jarunka111 tak potom ta zrejme odignorovala :confounded: nechapem, naco tu potom predavaju, ked nakoniec ignoruju, v poslednom case je tu takych ignorujucich predavajucich viac :angry:
1. máj 2011 o 12:55  • Odpovedz
@ela2710 tiež nechápem :frowning2: keby tu nebola, lebo sa jej nedá, to by som to chápala, ale inak neviem.... Buď jej moje správy nedošli (technika prepracovaná?) alebo nie je až taká seriózna ako som si prečítala v jej hodnotení. Uvidím, že zistí latvia
1. máj 2011 o 13:00  • Odpovedz
@jarunka111 uz ti odpisuje
1. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz
@latvia ďakujem pekne za pomoc :wink: išlo o techniku či ľudský faktor?
1. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz
@latvia Mam jednu otazku, ked si kliknem na nejaky inzerat a dam si medzi oblubene, a on je medzicasom vymazany, mne stale zostane v oblubenych a ked ho otvorim len mi vypise ze uz neexistuje, tym padom si ho ale neviem dat prec z oblubenych.... ako to mam urobit??
1. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz
@kukucg klikni na hviezdicku pri nom, odstranis ho tak z oblubenych.
1. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz
@latvia dakujem :wink:
1. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz
@latvia mozem sa spytat preco mi pod prispevkami neukazuje tyzden tehotenstva?V pase to mam zapisane.
2. máj 2011 o 12:49  • Odpovedz
@adikad neviem, pisala som programatorov, ked mi odpisu dam vediet
2. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz
@adikad uz ukazuje :wink:
3. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz
chcem sa opýtať, či je to nejaká novinka, ktorú som nepostrehla alebo chyba.... pridala som komentár vo fotoblogu normálne, ako prihlásená piacere... aj bol zverejnený pod mojim nickom. Teraz som sa naň pozrela znovu, keďže osôbka naň reagovala.. a môj pôvodný príspevok je zverejnený ako od "neprihláseného" človeka :confused: :sweat_smile:
3. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz
@piacere to robi aj mne :grinning: uz od vcera ..tiez som nato kukala jak puk
3. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz
zdravim admini.mozem sa opytat,preco ste zmenili citanie stranok na bazari? mne to takto pride byt riadne neprehladne.ked si prezeram nejake oblecenie,tak musim ist stranku po stranke. a ked napr na str3 najdem nieco k comu by som sa chcela vratit,tak sa k nej musim zas preklikat.predtym to bolo tak,ze dole bolo napisane,ze je to napr str3 z 10 a tak to bolo prehladnejsie.dakujem za odpoved :slight_smile:
3. máj 2011 o 11:59  • Odpovedz
@bobocka bolo to zrusene preto, lebo to spomalovalo stranku a minimum uzivatelov vyuzivalo tuto funkciu
3. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz
@bobocka mne to tiez chyba teraz len zbytocne klikam
3. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz
@luciaa86
@piacere aj mne to robila,ešte som sa aj žalovala latvii
3. máj 2011 o 16:51  • Odpovedz
@bobocka @kukujka na inu stranu v bazare sa da jednoducho prejst tak, ze prepisem cislo strany priamo hore v linku, napr. http://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-klokanky/?page=5 je strana 5 v kategorii satky, nosice, klokanky :wink:
3. máj 2011 o 16:56  • Odpovedz
@emjee jeeej dakujem
3. máj 2011 o 17:02  • Odpovedz
este dodam, ze to iste plati aj pre diskusie, internu postu, fotoblogy :wink:
3. máj 2011 o 17:05  • Odpovedz
@emjee v internej poste mi to nejde,ale ak to pojde,bude to super,lebo co som sa uklikala kým som 65 stran IP prešla a nakoiec som telefonne čislo ake som hladala ani nenašla
3. máj 2011 o 18:37  • Odpovedz
@bobocka
@denisocka
@kukujka medzi spikami vlavo a vpravo je STRANA, kliknite na nu, objavi sa ramcek do ktoreho napisete cislo strany na ktoru chcete ist
3. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz
a este jedna ulahcujuca vychytavka, ked chcete v poste vyhladat vsetky ip od jedneho uzivatela, tak za odkazom
http://www.modrykonik.sk/interna-posta/ dopisete ?search= a nick uzivatela
3. máj 2011 o 19:46  • Odpovedz
@latvia tak toto je super !
3. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz
este to trosku zjednodusim, lebo som to napisala jak hotentot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prijata posta
http://www.modrykonik.sk/interna-posta/?search= dopisat nick
odoslana posta
http://www.modrykonik.sk/interna-posta/odoslane/?search= dopisat nick
3. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz
mam ulozeny jeden oblubeny inzerat,ktory medzi casom uz nie je aktualny...vlastne zmazany uzivatelkou,ale mne este stale figuruje ako oblubeny inzerat.ako to odstranim z mojich oblubenych inzeratov.....vlastne momentalne mam tam len ten jeden inzerat medzi oblubenymi.takze,kto mi ho odstrani...prosiiiim? :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz
@cmulinko odstranis si ho sama, kliknes pri nom na tu zltu hviezdu a on sa ti z oblubenych odstrani :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz
@cmulinko copy :
latvia - klikni na hviezdicku pri nom, odstranis ho tak z oblubenych.
1. máj o 20:48 • Odpovedz • Páči sa mi to • •
3. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz
@sebsam
@ani3012 dakujem uz to mam :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz
nemáš zač :slight_smile:
3. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.