• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Nevedel by mi niekto poradiť ako sa dostanem k adrese jednej predávajúcej pretože som jej poslala peniaze a ona sa mi neozýva a dokonca je aj zablokovaná adminom ani nič neposiela alebo kontakt na admina kde by som mu napísala o čo ide. :frowning2: Vopred ďakujem.
4. máj 2011 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz
@1512006 mena adinov mas uplne na spodku strany: janocka, danu, emjee, pink_lady a latvia.... popravde neviem ci nieco vyriesis...posielala si jej vela?
4. máj 2011 o 09:44  • Odpovedz
Pekné to som si aj myslela ale čo nakupujem cez internet sa mi to ešte nestalo :angry: Som nasratá sama na seba :angry: :angry: :angry: :angry:
poslala som jej 55eur za jedálenskú stoličku.Keby som vedela jej meno a adresu tak si ju pohľadám a dám jej :confounded:
4. máj 2011 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz
@1512006 ale vyriešiš...určite ti dajú jej email a tam jej potom priamo napíš ...lebo ak ju blokli,tak ona sa nedostane ku správam a ani k tvojej adrese...záleží od toho,prečo ju blokli...
@latvia ti určite poradí :slight_smile:
4. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz
@1512006 posli mi do IP detaily, nick, o co slo, pripadne celu konverzaciu
4. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz
Velmi by ma zaujímalo prečoo bola moja foto zamietnutá,ked tu nesmú byť foto celebrít,a ja neviem o tom že by som bola nejaká,akurát že moja foto,je fotená dobrým fotografom a kvalitne upravená na pc,a nie som jediná čo tu má takú fotku akurát mne ste ju zamietli,a nechápem prečo.
4. máj 2011 o 21:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2011  • Odpovedz
@adrianave odpoved som ti uz pisala, vyzerala ako stiahnuta z netu, uz vieme ze je to profi fotka, mas ju odstopnutu. ak natrafis na nejaku inu stiahnutu z netu, oznac ju prosim vykricnikom.dik
4. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz
@latvia ahoj...mne neukazuje zas v pase tt :unamused: uz som ti o tom raz pisala, chvilu to islo a teraz zas nejde
6. máj 2011 o 08:12  • Odpovedz
@solinkarka a maš nastavene že si tehotna?lebo ani vo fotoblogu tu neodpočitava dni
6. máj 2011 o 08:15  • Odpovedz
@denisocka ale ved hej nastavila som si to ze cakame babo...
6. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz
@solinkarka ukazuje ti tyzden tehotenstva :confused:
7. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz
@pink_lady no ano ale musela som si vymazat ze mam este jedno mimi, nasho anjelika :unamused:
7. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz
Keď napíšem niekomu komentár vo fotoblogoch, pričom dotyčný je tu zapísaný v katalogu firiem, ak ma dá spomínať (odpovie mi) vo svojom fotoblogu, tak ma to cez "kto ma spomína" hádže do ich obchodíkov.. trvá to už dlhšie, aj som to tu videla spomínané.. ale je to dosť na nervy, najmä ak mi niekto odpovedá na môj ranný komentár a je večer, takže ak si to chcem prečítať, musím sa pracne preklikávať dozadu...
7. máj 2011 o 18:45  • Odpovedz
@benne toto iste robi aj mne...a dost casto :unamused:
7. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz
pridavam sa aj mne to robi ked pozeram komentare k teme vo fotoblogu tak ked kliknem hodi ma do jeho katalogu firiem
7. máj 2011 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz
@benne ahoj, tak mne to isté robí od začiatku apríla, aj som to sem písala a stále mi to robí, nenapravili to....už sa sem ani nesťažujem, načo aj :frowning2:
7. máj 2011 o 19:42  • Odpovedz
@benne
@julianka777
@sebsam
@ivka1603 cakam este stale na odpoved, nevykaslala som sa na to.ked budem vediet co s tym, napisem
7. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz
a co teraz? uz ste spokojne? tu ma aspon nebude nikto citat a vy budete mat pokoj, si pripadam ako 'rozvracac konika :unamused: '. Ja som to dala na forum o porodoch prave preto, ze sa to tyka temy a porodoch a zeny tam stale chodia a cakaju, ci temu otvorite alebo nie. A hlavne som cakala vysvetlenie, preco ste najprv neupozornili tych, ktori urazali, preco ste nemazali urazlive prispevky....atd., ale rovno zamkli temu. Ste nam vsetkym dlzne vysvetlenie, nie odkazy na podobne temy alebo na otazky pre admina. To je dost nekorektne spravanie. Dakujem za pochopenie
9. máj 2011 o 11:26  • Odpovedz
@aliza preco odmietas pokracovat v temach na ktore som hodila link? nikto vam nebrani rozoberat slovenske porody v uz existujucej teme, tak kde je problem?
9. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz
vysvetlenie som napisala, neviem co konkretne je na tom nejasne
9. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz
@aliza ale napisem to kludne este raz - temu neotvorime, kedze podobne temy tu uz su a mozete v nich kludne pokracovat. vymazavat niekolko stran prispevkov mi pride kontraproduktivne, pokial sa budete hadat nadalej v uz existujucej teme, budem sa snazit premazat prispevky, upozornit uzivatelov, aj ked uz teraz vedia ze sa maju spravat slusne, ale dam si tu namahu aby nikto nepovedal ze niekomu nadrzam. pokial hadky neprestanu ani napriek upozorneniam, tema sa zamkne. dohodnute?
9. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz
@latvia tu vobec nejde o to, kde budeme diskutovat, ale ide o princip. Ako som spravne pochopila, 'my sme sa hadali'. To, ze tam prisla prispievatelka, ktora ani len este nerodila a zacala vsetkych naokolo urazat, tak to je v pohode. My sme tie zle lebo sme sa to snazili s nou vyargumentovat??? Tak toto snad nie...ja zasnem. A tu pani, ci slecnu @pici ste upozornili alebo ste jej zmazali prispevky? ta sa teraz niekde doma skodoradostne usmieva, ako nam vsetkym vytrela kocura...kvoli nej to zacalo a my ostatne, ktore sme sa len branili, z toho vyjdeme ako nejake rozvracacky, co sa len hadaju a preto nas treba potrestat a temu zatvorit. Ak uz take podobne temy su, tak ste ju mali zamknut hned na zaciatku. To je vasa chyba.
A nie, dakujem, ja uz o vase temy zaujem nemam. Nenecham so sebou zametat ako s malym, usoplenym deckom, prepac, ale to presne robite. Zrejme vam vasa pozicia admina trochu prerastla cez hlavu...
A ziadne vysvetlenie som nedostala, zial. To, za sme sa hadali, nie je vysvetlenie, nakolko si nereagovala na moje otazky, preco ste to hned neriesili s dotycnymi provokatermi alebo nevstupili do diskusie a neupozornili nas.... neurobili ste vobec nic.
9. máj 2011 o 15:38  • Odpovedz
@aliza chybu si priznavam, mala som ju zamknut hned, moja vina, ospravedlnujem sa.urobila som to dodatocne ked som nasla podobne temy. takze pokracovat v nej mozu ti, ktori este o to stoja.
9. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz
@aliza komentar "moja trpezlivost je niekedy v @pici " nepovazujem za len snahu vyargumentovat si niektore veci, takze ano, hadali ste sa a provokovali navzajom..
9. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz
@latvia prepac, ale urazat sa nenecham a ani moju rodinu. Ty by si ano? Dotycna 'dama' nazvala moje spravanie chorym a z mojho dietata urobila sexualneho 'devianta'. To sa ti zda v poriadku??? ona to opakovala dookola, v kazdom prispevku, mohli ste zasiahnut, resp. MALI STE! Ja som sa len branila, ani slovom som ju nenapadla alebo jej rodinu. Namiesto ospravedlnenia z toho vysla ako vitaz, vdaka vam a to je fakt chore. Ja som ju nijak neprovokovala, ani som nemala najmensi zaujem sa hadat, ale nevidim dovod nechat sa urazat.
9. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz
poprosim adminov , aby tu napisali preco sa maju /uz su?/ zablokovat bodez, jawan a dalsi...len preto, ze su aj v katalogu firiem...preco nemaju moznost si vybrat?...riesi sa to v IP,vo fotoblogoch..nikto nevie co sa deje..tak aspon kratke vyjadrenie k tomu poprosim, dakujem
9. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz
@traktor presne preto som prisla i ja sem... to co je za nezmysel??? ved ludia su aktivni tu, vo fotoblogoch a ak sa im dari i ako firme, co teraz? odrazu budu uz len ako firma???? je tu par divnych pravidiel, ale toto je nezmyselne!

@janocka ??????

ziadam vysvetlenie asmiry, nie adminov, ktori to tu nevlastnia, grrrr
9. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz
Pridávam sa, je to nezmysel.... odíde Vám stadeto milí majitelia stránok kopec užívateľov, ak to takto pôjde ďalej... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz
dajme im cas..urcite sa to este riesi...verim tomu :wink:
9. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz
@traktor to iste, ale uz im to pisat do ip...
9. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.