• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ja by som mala otázku ohľadom bazáru. ked je viacstranová ponuka tovaru tak ked chcem ísť napr. na str. 5 musím prejsť všetky 4 predchádzajúce. nie je tam už ta lišta kde si vyberiem ktorú stranu konkrétne chcem pozerať.
dúfam že som sa vyjadrila zrozumitelne :slight_smile:
9. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz
myslim ze ked uz chcete firmy resp tych co maju firmy znevyhodnit tak to skuste spravit ako je na facebooku uzivatel ma svoje sukromne konto a dalsie ako firma spoplatnene napriklad ked uz sa teda jedna o reklamu ale prosim neruste ich nepaci sa mi to.
9. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz
@nanulik ako je číslo strany, klikni a objaví sa Ti okienko, vpíš číslo strany, kde chceš ísť :wink:
9. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz
@nanulik mozes si tam tu stranu prepisat ;) a najde ti tu ktoru hladas
9. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz
aj ja sa pripájam ja nechcem aby ma zrušili ja som si to urobila cca pred dvoma týždňami tu akože "firmu" nič som nepredala a tu na koníkovi som 2 roky a teraz ma zrušia kvôli 2 týždnom ??????????? nech sa nám dajú rozhodnúť kde chceme ostať ako im to môže byť jedno že odstavia mamičky čo tu bolo stále a žijú s tým ja dúfam že sa to dá ešte zmeniť a veľmi si to želám. Nechávajú tu nejaké sopľane čo sa za niekoho vydávajú a nás idú porušiť !!!!!!!!!!!!!!!!
9. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz
tiež sa mi to tu tento postup nepááči ..ked sa kôli tomu že mam v katalogu firiem to že opatrujem babatka...keby viem že to tak bude tak ..to ani sem nedavam...je tiež smutne že sa neda ta firma už vymazať..zrušiť inzerát..ale isto sa to nebude páčiť vela mamičkam a oteckom ktorývh sa to týka..veriím že niečo vymyslíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz
ja len taku malu otazocku k danej teme, co keby ktokolvek skoncil s poskytovanim sluzieb (ci predajom niecoho) na zaklade vlastneho rozhodnutia, pre vazne dovody... Tak ako sa niekto rozhodne zrusit zivnost, zavriet firmu a pod.
Vsade sa da ci uz inzerat, alebo reklama zmazat, zrusit a tu to nejde???
A preco na toto neboli uzivatelia upozorneni vopred? Pri zadavani svojej ponuky do katalogu firiem. Ze ano, mozes, ALE, na MK koncis... ?
9. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz
to co ste si uz mili prevadzkovatelia modreho konika vymysleli za nezmysel? tak naskor date uzivatelom sancu aby sa bezplatne zapisali do katalogu firiem a nerobili ksefty vo fotoblogoch a teraz im chcete zastavit konta na koniku?nie je to trosku pritiahnute za vlasy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: preco o tom neboli informovany do predu,predtym ako si vytvorili firmu v katalogu? ...mam taky pocit,ze teraz si uzivatelov lahko odplasite... ale verim tomu , ze sa nad tym zamyslite a hadam nieco vymyslite :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz
@mata_murkova @beruska.zuzanka ahá to ma nenapadlo :sweat_smile: :grinning: dakujem za radu :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:21  • Odpovedz
@aliza v prvom rade, nevidela som od zaciatku oznacenia urazajucich prispevkov, namiesto oznacenia boli "odvety", nie som vedma aby som videla kazdu jednu temu a citala vsetky prispevky.ak ta nieco urazilo, mala si oznacit prispevok a neodpovedat, pripadne napisat ip adminom aby tu temu pozreli a urobili napravu.urobila si to?
okrem toho to nebolo o tebe, do kotlika prilievali vsetci, obe strany, tak si v tom nehladaj nieco osobne.ako som pisala, mozete pokracovat v uz rozbehnutej teme, ak bude zaujem. ak nie, nevadi, je to na jednotlivcoch ci chcu nieco prezentovat alebo nie.nikto vam nebrani pokracovat v diskusii.
9. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz
@traktor
@beruska.zuzanka
@olifcek dajte mi chvilu aby som sa zorientovala, urcite vam odpovieme
9. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz
ja by som mala jeden navrh na hodnotenie v bazari. Nemohli by byt rozdelene na negativne a pozitivne napriklad farebne - pozitivne zeleny smajlik a negativne cerveny smajlik? ide mi o to, ze niektore maminky maju aj 70 hodnoteni, niektore ovela viac a nemam cas vsetky citat a takto by bolo hned vidno ktore su pozitivne a ktore negativne hned podla uvodneho farebneho smajlika.
dakujem
9. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz
Dobry vecer, mala by som jednu otazocku. Ci sa nahodou neplanuje urobit moznost anulovat zaujemcov na inzerate. Pretoze niekedy mam pocit, ze niektore mamicky pisu len aby sa nenudili :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz
@monni zda sa mi, ze toto tu uz riesili a prislo im to za zbytocne..
9. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz
@mycats ved zaujemcu si vies zmazat :wink:
9. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz
@monni už som tu pár strán dozadu čítala na toto odpoved v tom zmysle, že ak mal niekto napr. zo začiatku negatká, ale sa "napravil" a dostáva len pozitká, tak nech sa berie viac do úvahy posledné hodnotenie.. tak ako píšeš.. ani mne sa nechce listovať niekoľko strán dozadu.. a v podstate mi stačí ak pri velkom množstve prečítam posledné dve strany, plus sa dívam ako dlho tu funguje a pod.
9. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz
@mycats ked myslis,ze aby nebolo vidiet toho "panacika" co sa zobrazi ked ti niekdo odpovie na inzerat,tak ten sa da zmazat tusim tam je napisane, ze odobrat alebo vymazat zaujemcu :wink:
9. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz
@monni podľa mňa by to bolo super :wink:
9. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz
@weiya ano, tak to som si nevsimla, idem pokukat :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz
@benne
@olifcek skoda, fakt sa mi nechce tolko citat, takto by to bolo lepsie.
9. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz
@monni planuje sa to

@mycats tak ako pisu baby, mozes si ich vymazat sama
9. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz
@weiya nenasla som take, kde by to malo byt? Presne toho panacika myslim :wink: keby bol odnimatelny, tak by tol uplne super :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz
@mycats pod správami od záujemcu je odstrán záujemcu, ešte ti vyskočí potvrdzovacie oknoo.. ja to dosť často používam :dizzy_face:
9. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz
@latvia este potrebujem navod, ako :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz
@benne dakujeeeeeem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a na toto som prisla az teraz :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz
@mycats myslim ze pod inzeratom by to malo byt napisane
9. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz
myslim, ze viac uzivatelov tento detailik prehliadne. sama som odpovedala na inzerati kde bolo uz 6 zaujemcov a ponukana vec bola volna :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz
@mata_murkova
@jawan
@boddez
@petusko
@weiya k danej teme, skuste vydrzat kym sa vobec nieco zoficialni, pokial viem tak este nic nebolo zverejnene, tak nesirte hned paniku, nikto nema zaujem niekoho "odstavit", urcite sa to nejako poriesi. nikto nikoho neblokuje ani nemaze, date nam cas?
9. máj 2011 o 22:01  • Odpovedz
@latvia v podstate ale niektori su uz ciastocne odstaveni lebo ked kliknem na kto ma spomina automaticky ma to odkaze na dotycneho ``firmu`` teda ak mu chcem znova odpovedat musim preklikat niekolko stran aby som vobec nasla jeho povodny status..
9. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz
@latvia a dokonca jawan a boddez sa nedaju najst v zozname uzivatelov :astonished:
9. máj 2011 o 22:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.