• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia no a ja už nie som ani medzi užívateľmi :frowning2: a bolo mi povedané že sa to už nedá vrátiť naspäť ked sme už raz v tej v úvodzovkách firme :frowning2: som tam cca 2 týždne a chcem sa odtiaľ vymazať a nedá sa že ked som raz tam tak niet cesty späť ale ja chcem ostať tu na koníkovi
9. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz
@weiya
ani mňa tam už nenájdeš, už je tomu asi mesiac :frowning2: teraz už chápem , že prečo :frowning2:
9. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz
@jawan
mne adminka sľúbila, že ma stade vymaže a že to bude OK....ale zistila som, že to vôbec nebolo vymazané :angry: a naopak ma vymazali zo zoznamu užívateľov :frowning2: aj ja by som chcela ostať na MK....
9. máj 2011 o 22:12  • Odpovedz
@jawan
@ivka1603 no ja nechapem ze preco sa to neda vymazat :astonished:
9. máj 2011 o 22:13  • Odpovedz
@weiya
ako by to povedal Julo Satinský: "šľak ma ide trafiť" z toho, že..........
9. máj 2011 o 22:15  • Odpovedz
ludiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie som panboh , zajtra sa dufam k tomu dostaneme, urgujem to, prioritne to doriesime, len prosim vydrzte :confounded: date nam 2 dni?
9. máj 2011 o 22:15  • Odpovedz
baby, mám návrh, bežte si ľahnúť, otázky sme položili, @latvia popýtala dva dni, tak prečo im ich nedať? veď dva dni nie sú večnosť :wink: nie ste bloknutí, prispievať môžete, tak si bežte oddýchnuť a nie tu bojovať s veternými mlynmi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2011 o 22:17  • Odpovedz
@latvia oki, dva dni :grinning:

davam si pripomienku, ze v stredu, 04.05. o 22.20 uz budeme mat odpoved
9. máj 2011 o 22:20  • Odpovedz
@latvia posledna otazka :slight_smile: su niekde aj pravidla tykajuce sa priamo katalogu firiem?
9. máj 2011 o 22:36  • Odpovedz
@latvia nesirim paniku, aspon si to nemyslim, to som nemala v umysle. Len som sa opytala, co by bolo keby... :wink:
9. máj 2011 o 22:41  • Odpovedz
@ivka1603 aj ja tu chcem byť no som zvedavá že čo bude dalej
9. máj 2011 o 22:46  • Odpovedz
9. máj 2011 o 22:58  • Odpovedz
@weiya ak mas na mysli samostatne pravidla tak nie, platia pre katalog vseobecne pravidla tejto stranky

@olifcek som uz po termine? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

@elise odpovedam ti na tvoju otazku v zmenovniku tem:

tema bola zmazana pretoze sa ozvala dana firma, ktora tvrdi ze ziadna z tych staznosti nebola pravdiva. kedze nemame moznost overit kde je pravda, odporucame toto riesenie:
Svoju sťažnosť zaregistruj na staznosti.sme.sk . Ide o projekt, ktorý sa venuje výhradne sťažnostiam a ich riešeniu. My takéto možnosti nemáme. Pokojne však u nás môžeš zverejniť odkaz na svoju sťažnosť keď bude zaregistrovaná.

Za pozornosť stojí aj ich rady ako sa sťažovať: http://staznosti.sme.sk/sp/4/Ako-sa-stazovat--niekolko-rad.html
10. máj 2011 o 07:50  • Odpovedz
dakedy som chodila na MK rada,ale akési nové pravidlá sa tu zavádzajú
chcela so tu predať kočiar,nikomu inzerát nevadil/bol tam asi 1/2 roka a bol mi zrušený,/bezdôvodne/asi sú lepšie inzeráty typu predám lyžičku za 0,50 eur...nemám slov
10. máj 2011 o 08:01  • Odpovedz
@poleva no presne tak máš svätú pravdu a neviem prečo to robia
10. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz
@latvia ďakujem:slight_smile:
10. máj 2011 o 09:06  • Odpovedz
@poleva ono je najlepsie neprecitat si pravidla a hned kydat na adminov vsak? kazdy stopnuty inzerat ma aj vysvetlenie, staci ak si ho precitas, tvoj inzerat bol stopnuty, lebo nesplnal bod 3
http://www.modrykonik.sk/ako-funguje/bazar/
tak si to prosim precitaj, oprav inzerat a odosli adminovi na odblokovanie.je to jednoduche.

@jawan ty ani nevies o co ide a svata pravda? :confused: :confounded: udivuje ako sa ludi pridavaju k davu bez toho aby mali informacie...

pre vsetkych ktori sa tu vcera pytali na dany problem ohladne katalogu firiem:

moznost volby (zrusit alebo ostat v katalogu firiem ) bude, potrebujeme len chvilku casu aby to programatori prisposobili, tak prosim o chvilku strpenia.vdaka
10. máj 2011 o 13:49  • Odpovedz
a tieto zmeny na MK sa deju prave "vdaka" vynaliezavym mamickam ktore sa snazia obchadzat pravidla tejto stranky, tak skuste nenadavat na adminov a asmiru ale na tych, ktori maju v pazi poziadavky majitelov na spravanie sa uzivatelov.
10. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz
@latvia no pošlem ti ip a povedz mi čo by si si ty myslela o tom ok ??
10. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz
@jawan posli
10. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz
@latvia už som ti poslala
10. máj 2011 o 13:56  • Odpovedz
milá latvia si tu kratšie ako ja skoro o 2 roky,,,/ja som tu od júna 2007/môj inzerát tu bol dlho,nikomu nevadil a nesplnal podmienky kym si ho ty neuvidela,tak nechápem...nikto tu na nikoho nekydá...a dosť agresívne reaguješ na príspevky od nás,registrovaných čo sme na tejto stránke,tak ked si admin,tak sa tak aj správaj
10. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz
a ešte niečo ,mala som uviesť nepoužité,ja som uviedla nové,je to to isté....ked som niečo nepoužila,tak je to asi nové,a ked mám dvojičky tak asi nepotrebujem kočiar pre jedno dieťa,a zas sa opakujem inzerát tu bol dlho a nebol nikým stopnutý len tebou
10. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz
@poleva medzi niekolkotisicmi inzeratmi je tazko najst vsetky , ktore nesplnaju pravidla, to snad uznas. Pravidla su tu uz dlho, kazdy, kto si ide zalozit inzerat si ich ma precitat (je to povinnost uzivatela). Ja som ti inzerat stopla, napisala dovod , tvojou ulohou bolo opravit jedno slovo a poziadat o odblokovanie, tak ako to bez problemov robia vsetci uzivatelia. Odpovedam ti adekvatne k tvojmu prispevku
10. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz
@poleva a ak si precitas link Ako funguje bazar, bod c.3, tam mas vysvetlenie rozdielu "novy" a "nepouzity", je to pravidlo tejto stranky, nie moj vymysel, plati pre vsetkych uzivatelov
10. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz
mne išlo o princíp....
10. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz
Baby, už pár dní premýšľam, že sa zaregistrujem pod firmy /občas čo to uháčkujem či namaľujem na textil/ a práve som objavila tieto príspevky ,tak teraz neviem - ak budem ako firma, nemôžem byť na koníku? prečo? vysvetlí mi to niekto v skratke? ďakujem :frowning2:
10. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz
@nikus5 ak sa prihlasis pod katalog firiem, o par dni uz nebudes moct prisievat do fora, nebudes mat aktivny fotoblog, iba prezentaciu v katalogu firiem. Budes moct odpovedat iba do Otazky. Ak chces nieco hackovat na zakazku, tak na inych portaloch, nie na MK.
10. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz
@latvia @poleva nechcem sa Vám miešať do dišputy dievčatá, ale myslím si že rozdiel medzi slovom nový a nepoužitý je žiadny, je to synonymum. Preto by bolo dobre keby admini radšej jasne nadefinovali pravidlá, pretože ako súkromná osoba môžem predávať predsa novú vec - veď keď som ju nepoužila, ostáva stále len novou, alebo? A ďalej, ak predávam použitú, ale nenesie známky použitia, prečo by som nenapísala, že je vec ako nová? Použitá vec je charakteristická tým, že nesie známky použitia, použitá vec, ktorá nenesie známky použitia je vecou stále novou, alebo ako novou. Prečo jednoducho nestačí zriadiť kolonku, kde predávajúca zaškrtne, že je súkromná a nie komerčná osoba, a že predáva osobné veci, nie sprostredkované?
10. máj 2011 o 15:02  • Odpovedz
@maggie2 mozes svoj navrh posunut vyssie, kludne napis svoje zlepsenie do ip adminovi @martinjasen . kym sa pravidlo nezmeni, bude sa uzivatel riadit tymto.
10. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.