• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia Vďaka za odpoveď, škoda, že je to takto, veď na koníku som ako súkromná osoba - mamina, ktorá hľadá odpovede a keď vie, tak poradí a na bazáriku tieto urobené veci nepredávam, iba veci po deťoch /pravidlá som naštudovala :slight_smile: / a firmu som chápala iba ako "vizitku" ako dať o sebe vedieť. Ale aspoň už viem, ako to bude.
10. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz
@nikus5 ano, povodne to bolo takto vymyslene. zial, napriek katalogu firiem tu boli mamicky ktore obchadzali pravidla a veselo si podnikali vo fotoblogoch. uzivatelia tu maju svoje prava, ale aj povinnosti, a tie viacere nedodrziavali, a na to doplatili aj mamicky ktore sa snazili pravidla dodrziavat :unamused:
10. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz
@poleva princip neprincip, zmenis slovo, mas pokoj... i mne tak bolo spociatku stopnutych par inzeratov, opravila som slovo a bolo x;o) paq som si pravidla i precitala x;o) tie mi nevadia.. vadi mi, co idu urobit teraz...

@latvia saq cas do stredy 22.20 :slight_smile:
10. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz
@olifcek vidis, ja som to stihla v predtermine :wink: katalogy sa budu dat zrusit
10. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz
@latvia
Ahoj, no tak to som veľmi rada...a kedy to bude aktuálne? Ja už dlho nechcem byť v Kat.firiem.....Ďakujem :dizzy_face:
10. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz
10. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz
@ivka1603 nuz, konkretny termin zial zatial neviem, ja dufam ze par dni, ale to je len moje zelanie.hned ako sa nieco dozviem, vycapim to do fotoblogu aj sem
10. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz
@latvia
OK, díky za odpoveď :slight_smile:
10. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz
@latvia len aby.....teraz sa to tu ukľudní,že sa bude dať zrušiť a aby sa nestalo,že zrazu zaznie tá veta: po porade sme sa rozhodli,že to tak bude najlepšie .....majitelia to chcú takto ak sa vám to nepáči .... :unamused:
11. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz
@ani3012 len aby? :rolling_eyes: majitelia povedali ze moznost vyberu bude, pre aktualne zaregistrovanych uzivatelov, ktori nie su oficialna firma, teda vsetky hackovacky , tvorilky na doma adt.uzivatelia ktori tu funguju ako firmy (rozne kocikove ,fotografy atd.) moznost volby mat nebudu.
11. máj 2011 o 14:25  • Odpovedz
@latvia ahojky, kamarátka je v katalógu firiem ako fotografka-detičky, rodiny, ale nemá na to živnosť, ani firmu, ani ona nebude mať možnosť voľby?? respektíve možnosť vymazať sa z katalógu? :astonished:
11. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz
@latvia ahoj, mala by som návrh, aby boli rozlýšené negatívne a kladné hodnotenia. to že má predávajúci 40 hodnotení, ešte neznamená, že sú všetky kladné, ale zase čítat všetky hodnotenia sa mi vždy nechce :wink: . myslím, že to nie je technicky náročný nápad... či áno?
dakujem
11. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz
@upomienka tusim predvcerom sa to niekdo pytal,odpoved bola,ze ano planuje sa to rozlisit...
11. máj 2011 o 14:55  • Odpovedz
@weiya jej dakujem, bude to super :slight_smile:
11. máj 2011 o 14:58  • Odpovedz
pri kliknutí na "kto ma spomína" ma hodí do katalógu firiem :rolling_eyes: Myslím, že to tu už bolo spomínané, ale nemám prehľad (ani čas čítať dozadu)... riešila sa to, bude sa to riešiť, je to "vyriešené"??
14. máj 2011 o 10:58  • Odpovedz
@piacere ten, kto je zapisany v katalogu firiem, uz nemoze byt na koniku, teda si ma vybrat ci chce byt tam a ci tam...teda ta to tam bude hadzat nadalej :unamused:
14. máj 2011 o 11:00  • Odpovedz
@piacere a mozes si tu o tom precitat, vravi sa tu o tom tusim len na poslednych 2 stranach :wink:
14. máj 2011 o 11:00  • Odpovedz
Ahojte, pls viete mi poradit ako si zmenim miesto bydliska? Hladam to v profile a kade tade uz pol hodinu a neviem to nikde najst :unamused: Rada by som to zmenila hlavne koli bazaru ( vela ludi sa pozrie na profil na bydlisko, ak si chcu veci prevziat osobne)
Dakujem
16. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz
@zuziq ked kliknes na Nastavenia, tak hned prva karta, ktora sa ti otvori (Profil) su osobne udaje a tam
Meno a priezvislo
Pohlavie
kolko mas rokov
- tam by sa to malo dat nastavit :confused:
16. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz
@ikke no ved prave ze tam mam prezyvku, oslovenie, vek, par slov ale bydlisko nie... :confused:
16. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz
@zuziq na hlavnej stránke hore máš nastavenia, keď na to klikneš, zobrazí sa ti Profil, na ľavo máš fotku a na pravo osobné údaje. Prvé je meno a priezvisko, pod tým je pohlavie, koľko máš rokov a pod tým je bydlisko. Máš vybratú Bratislavu, keď to chceš zmeniť, tak klikneš na tú šípku (ukazuje dole ) vedľa slova Bratislava a vyberieš si iný okres, prípadne ho ešte upresníš v kolonke hneď vedľa okienka "Bratislava" . Keď si údaje zmeníš, tak úplne dole je modrý obdĺžniček "Uložiť zmeny". Na ten klikni a máš vybavené :slight_smile:
16. máj 2011 o 13:46  • Odpovedz
@len.petra no mne tam to bydlisko prave chyba.. ale aspon viem, ze som to hladala dobre... :grinning:
Vie mi nejaky admin pomoct? :confused:
16. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz
@zuziq opytame sa programatorov kde je chyba
16. máj 2011 o 13:50  • Odpovedz
@latvia dakujem :wink:
16. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz
ahoj odstránila som omylom záujemcu o inzerát mala som tam už aj údaje k platbe čo mám robiť? dik zuza
16. máj 2011 o 14:15  • Odpovedz
@zuza7952 preposli svoju poziadavku aj s linkom na tvoj inzerat na nick viz
16. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz
@viz
zuza7952 ahoj odstránila som omylom záujemcu o inzerát mala som tam už aj údaje k platbe čo mám robiť? dik zuza
Kabátik - Early Days, 68
15. máj 2011 (včera) • Bundy, vetrovky, kabátiky
Pridaj k obľúbeným | Inzerát nespĺňa pravidlá

zuza7952 • 24 inzerátov
4 hodnotenia • okres Bratislava • Zobraz podmienky predaja
Early Days
Dievčenské
68
Kabátiky

Krásny teplučký kabátik ako nový ku kabátiku darček čiapka early days ružová, veľ. 3-6 mes.
2.50 EUR
Kabátik - Bundy, vetrovky, kabátiky
16. máj 2011 o 16:52  • Odpovedz
@zuza7952 hehe,to si mala IPčkou :wink:
16. máj 2011 o 16:56  • Odpovedz
@ani3012 aha tak dik za info pošlem na IP :unamused:
16. máj 2011 o 17:27  • Odpovedz
ahoj, mam taku jednu otazecku.....mozna, mozna jsem jen lina si poradne precist pravidla vkladani prispevku, fotek, tvoreni fotolab apod., ale nedokazu pochopit, proc kdyz si vytvorim album, kde mam pet svatebnich fotek me a meho manzela a hned mi to blokujete, kdyz se podivam na vedle tak hned tam ma frajerka pet alb a jen sebe a sveeho frajera, ze svateb, z dovolenych, takze co je to?nechapu, jen prosim o vysvetleni, kdyz se nemaji vkladat fotky na kterych nejsem ja, neni mje dite apod, a nachazim labumy, kde foti svoji zahradku, kyticky, to co ma spolecneho s ditetem?hm?ale spoelcny zacatek do zivota jako je svatba to asi ne, ze?
17. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.