• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@strihalka

Čo do albumov patrí:

Pozitívne testy
Fotky vlastných detí aj fotky z ultrazvuku
Rôzne formy „oznámení“ budúcemu oteckovi, deduškovi, babičke atď.
Brušká budúcich mamičiek v rôznych týždňoch
Fotky blízkej rodiny ak sú spolu s Tvojim dieťaťom
Kočíky a iná baby výbava
Väčšie stretnutia členov stránky sú ok (t.j. viac ako 3ja členovia)
Tabuľky a štatistiky, ktoré súvisia s témou deti a tehotensto sú ok
Popis albumu môže obsahovať maximálne 2 netextové prvky (ako napr. glitter texty, tickery, bannery, hudba atď.)

Čo do albumov nepatrí:

Svadobné fotky. Môžeš si ich dať na www.mojasvadba.sk. Môžeš však umiestniť max dve svadobné vrámci predstavenia „toto je budúca mamina a tatino“
Fotky z rôznych dovoleniek, párty, domov, záhrad, nábytku atď, ktoré priamo nesúvisejú s deťmi a tehotenstvom. T.j. fotky na ktoré keď sa niekto nezainteresovaný pozrie, tak bez dodatočného vysvetlenia ho nenapadne slovo „dieťa“ ani „tehotenstvo“.
Fotky mamičky a tatinka, ktoré nesúvisia s tehotenstvom (čiže plno fotiek typu „toto som ja“, „toto je môj drahý“, „toto sme my tu“, „toto sme my tam“) sem nepatria
Fotky priateľov a známych sem nepatria
Fotky zvierat sem nepatria (sú však ok ak sú spolu s dieťaťom)
Okakané plienky sem tiež nepatria
Rôzne veci na predaj. Patria do bazáru.
Rôzne dočasné fotky typu „toto je tu na chvíľu, to zmažem“
Prezentácie firiem do albumov tiež nepatria. Napr. ak užívateľka profesionálne fotí, nemôže využívať albumy na stránke.
Reklama. Do popisu a do fotiek v albume nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno, avšak adresu, telefónne číslo, e-mail adresu, www adresu atď. tam nepíš. Eventuálna vodotlač na fotografiách môže obsahovať iba meno autora.
17. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz
no tak vidis, kytky pokud vim, tak nejsou v seznamu co do labumu patri, tak dkyz uz mazete a blokujete, tak poctive a neflakat.))
17. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz
@strihalka ak najdes album, fotku, prispevok, inzerat proti pravidlam, staci pri nom kliknut na vykricnik - o to rychlejsie ho admini postrehnu a vymazu
18. máj 2011 o 07:14  • Odpovedz
18. máj 2011 o 10:18  • Odpovedz
Pekny vecer :slight_smile:
Jsem tu nova a snazila jsem se dat do bazaru mou nabidku na prodej obleceni po mych dvojcatkach. Zrejme jsem provedla neco proti pravidlum bazaru a prislo mi od Vas upozorneni. Ale nevim, co jsem popletla, kde je chyba :frowning2: Tak jsem to jen v rychlosti smazala, abych nemela "pruser" :wink:
Muzete mi poradit, kde jsem udelala chybu? Nabizela jsem Staly odber pro dvojcatka holcicky...mela jsem problem s udanim ceny..protoze nelze vycislit cena, kdyz se jedna o staly odber...a zalezi vylozene na dohode :frowning2:
Tak se omlouvam a napravim podle Vasich pokynu. Dekuji
18. máj 2011 o 19:15  • Odpovedz
@irriss u nas "staly odber" nie je mozny, uzivatel musi vidiet co si kupuje, nenapisala si vobec nic, co predavas, len ze su to veci po tvojich dcerach. Musis inzerat konkretizovat - co predavas, ako to vyzera (fotka) , konkretna cena.
ak chces predat vela veci nazraz, mozes zadat inzerat do kategorie "baliky oblecenia", ale takisto musis zadat fotku oblecenia, hoci vsetko nakope, popisat aspon kolko kusov coho to obsahuje a udat konkretnu cenu, pripadne ze to darujes. inac mas vsetko napisane pri stopnutom inzerate, ak ti nieco nie je jasne, mozes kontaktovat adminov, "pruser" kvoli jednemu inzeratu mat nebudes
18. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz
Ahojte admini, chcela som sa spytat na diskusiu "vyberanie nervu pri mliecnom zube.." v sekcii "skolkari a skolaci" Zakladala som ju ako diskusiu aj sa zobrazuje s ikonou diskusie, ale ked chcem prispiet, mam v okne upozornenie ze mozem prispiet Len raz lebo je to otazka.. Mozte sa na to pozriet? Dakujem krasne..
19. máj 2011 o 16:32  • Odpovedz
@lenocka23 mne to funguje klasicky ako tema, pusti ma to pridat viacero prispevkov. skus to este raz, ak to nepojde, restartni cely komp, ak to nepojde tak zmen prehliadac za nejaky iny a ak to ani tak nepojde tak mi napis ,ok?
19. máj 2011 o 17:01  • Odpovedz
vdaka chcela by som len vedeit preco sa zamkol moj prispevok otehotnenie v 21 dni cyklu? som chcela pocut od viacerych bab ci je to vobec mozne! a ze som neni zase nejaky omyl prirody...ale neviem co som tam take napisala preco sa to zamklo tak mi poradte ako si mam poradit ked nemoze clovek napisat svoj problem...vdaka
20. máj 2011 o 13:44  • Odpovedz
@ernuska296 ahoj, v prvom rade ti pomoze par linkov,
http://www.modrykonik.sk/podmienky/
konkretne pravidla fora
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#forum
pravidlo cislo 1. Skôr ako vytvoríš novú diskusú tému alebo zadáš otázku:
pozri sa či už nie je vytvorená niekým iným.
admin ti diskusiu zamkol a dal odkazy na temy v ktory sa mozes opytat, staci ak si svoj uvodny prispevok skopirujes a prilepis ho do jednej alebo vsetkych uvedenych tem, tam ti uzivatelia mozu odpovedat
20. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz
robi sa niečo s tým ked kliknem na kto ma spomýna..a stáále doookola je tam katalog firiem?...už to trva dlhšiu dobu ...ale stale to robi..už to tu spomýnali ludia.ale nejako sa s tým nič nerobi..:slight_smile:
23. máj 2011 o 06:12  • Odpovedz
@boddez momentalne "sa" s tym nic nerobi. Aj v buducnosti ked bude mat niekto reklamu v katalogu, tak "kto ma spomina" bude presmerovane do katalogu firiem. Pred spoplatnenim katalogu budu mat niektori uzivatelia, ktori su zaroven aj v katalogu na vyber, ci chcu byt firma alebo uzivatel.
23. máj 2011 o 10:55  • Odpovedz
@janocka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super...už aby bolo tá možnosť na výber...:slight_smile:
23. máj 2011 o 10:59  • Odpovedz
@janocka môžem poprosiť definovať " niektori uzivatelia " ďakujem :slight_smile:
23. máj 2011 o 12:26  • Odpovedz
@ani3012 napr. ti, ktori robia nieco doma a nemali ziadnu platenu reklamu - napr. hackovanie, opatrovanie deti.
23. máj 2011 o 12:44  • Odpovedz
@janocka keby bolo na začiatku zretelne z tej reklamy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to že bude časom spoplatnena isto by som si ju nedal sem...
23. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz
@boddez vzdy bolo pri katalogu firiem napisane dokedy je to bezplatne, nikde nebola informacia, ze je to zadarmo a stale bude :slight_smile:
23. máj 2011 o 14:02  • Odpovedz
@janocka bud som slepý alebo to tam nevidim...:slight_smile: nejake obmedzenie alebo platenie za to alebo do kedy... :confused: :confused: :confused: neh pozeram ako pozeram..ale nevadi ked sa to bude dať zrušiť..a ostat len na mojom blogu tak ...to je dobre...:slight_smile::slight_smile:
23. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz
@boddez Pridajte Vašu firmu do katalógu . Teraz zdarma*

* Katalóg bude v budúcnosti platená služba. Do jesene 2011 je však úplne zadarmo. Po spoplatnení, nemusíte pokračovať.
23. máj 2011 o 14:16  • Odpovedz
kupim si okuliare....:slight_smile:aj tak nevidim..ale tak no...aj tak diki broňa..:slight_smile:
ide mi len o tuto vetu Po spoplatnení, nemusíte pokračovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz
@boddez tu http://www.modrykonik.sk/firma/registracia/ sa pise: Pridajte Vašu firmu do katalógu . Teraz zdarma*
* Katalóg bude v budúcnosti platená služba. Do jesene 2011 je však úplne zadarmo. Po spoplatnení, nemusíte pokračovať.

24. máj 2011 o 07:20  • Odpovedz
@boddez @emjee @janocka to že je to tam napísané vidím..len nikde nie je upozornenie,že ak sa zmení na platenú službu,na MK nemôže pôsobiť zadávateľ inzerátu ako bežný užívateľ..teda nie s tým istým nickom....myslím,že veta:
" Po spoplatnení, nemusíte pokračovať. " dosť zavádza
24. máj 2011 o 08:50  • Odpovedz
jeee tu velmi vela...otááznikov na tejto stránke...ale no nevadi...:slight_smile: :unamused: :unamused: :unamused:
24. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz
Zdravim chcem zrusit nick kto mi ho vie zrusit?! Dik za odpovede :slight_smile:
24. máj 2011 o 10:30  • Odpovedz
@ani_sama_neviem uz som ti odpovedala do ip
24. máj 2011 o 11:56  • Odpovedz
chcem sa spytat,ci mi moze dat hodnotenie do mojho bazaru aj neregistrovany uzivatel,ktory odo mna kupil tovar?dakujem
24. máj 2011 o 12:17  • Odpovedz
este ma napadla jedna otazka-ako si zmenim nazov albumu v mojom fotoblogu?
24. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz
@rovni myslím,že neregistrovaný užívateľ nemôže dať hodnotko.... :wink:
24. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. máj 2011 o 12:26 • rovni
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. máj 2011 o 12:30 • ani3012
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.