• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotneli ste po endometrióze?

(zamknutá)
23. septembra 2009 
Ahojte.
Som ť dní po LSK operacii, na 99% to bola endometriózna cysta v pravom vajecniku. Lekar v nem. odporuca horm. injekcie na 3-6 mesiacov na zastav. cinnosti vajecnikov - prechod. Potom obnova a snazit sa otehotniet. Citala som na nete, ze pomahaju enzymy, a tiez tehotenstvo, ak sa podari, tak pocas neho endomatrioza zmizne. Preto sa po operacii pouziva ako liecba simulacia prechodu - nie je mrcha- nie je endometrióza. Mate s tym skusenosti? Ako ste znasaly navaly tepla? Ine tazkosti? Alebo otehotnela ste niektora po operacii bez horm. liecby?? Ja som myslela, ze to budeme skusat hned za par tyzdnov, ale vraj ta liecba je potrebna... tak neviem. Babo chcem, aj ked jedno uz mam. Viete o niecom co pamala, pripadne sa da dobre skombinovat horm.liecbou? Mozno Indonal... neviem. poradte !!!!
3. nov 2008 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz
autor
pardon , som 5 dni po operacii... :slight_smile:) nie ť :grinning:
3. nov 2008 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz
ahojko, sice s rocnym oneskorenim, ale mozno to nejakej inej zufalke pomoze - ja som po odstraneni endometriozy do mesiaca otehotnela pomocou IVF.
27. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz
Ahojte baby. Buduci tyzden idem na lsk pre sterilitu. Mam silne ovulacne bolesti ale pri men nemam bolesti. Lekar ma podozrenie na endometriozu. Mam z toho strach mam uz dve deticky ale zo sucastnym partnerom by sme chceli spolocne babo. Mozete mi prosim povedat endometrioza ake ma priznaky? Som z toho zufala.
23. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.