• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otváranie tém

(zamknutá)
19. februára 2008 
neviem ako su pravidla tohoto fora, ale akukolvek temu otvorim a ktora ma zaujima som upozornena, ze taka bola otvorena. No je tu milion roznych tem a z toho polovica uz bola viackrat rozoberana, niektore obsahuju vela stranok. Ospravedlnujem sa , ze som si dovolila otvorit temu o prikrmoch, ktora ma zaujimala, tento prispevok je moj posledny.
25. jan 2008 o 11:20  • Odpovedz
bobulka34...ja ti mozem poradit ak nieco potrebujes
25. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz
bobulka34 ved si skus najprv zadat do vyhladavaca napriklad prikrmy a hned ti ukazetemu, napriklad kuk sme
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=12540&vGroupOffset=0
25. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz
bobulka, treba citat v prvom rade pravidla fora
P r a v i d l á f ó r a
Ahoj! Tu nájdeš zopár "dobre mienených rád", ktorých by si sa MALA držať pri využívaní fóra. Sú tu na to, aby si toto fórum udržalo vysokú úroveň a aby bolo užitočné pre čo najširší počet ľudí. Takže tu sú:

1.
Skôr ako vytvoríš novú tému, popozeraj sa či už niekto takúto tému nevytvoril a či Tvoja otázka už nie je niekde na fóre zodpovedaná.
2.
Skôr ako vytvoríš tému, dobre zváž do ktorej kategórie patrí a zaraď ju iba do tej kategórie (nepíš tú istú tému do viacerých kategórií).
3.
Drž sa témy. Ak Ťa v strede otvorenej témy napadne niečo nové, vytvor na to novú tému.
4.
Ak vytváraš tému daj si trošku námahy s jej názvom aby vystihoval o čom daná téma je. Nehanbi sa využiť viac ako dve slová pre názov témy. Názvy typu "Pomôžte mi!","Ako ďalej?" a podobne nikomu nič nevravia.
5.
NEPÍŠ VEĽKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitateľné a pôsobí to dojmom KRIČANIA !!!!
6.
Pri každom príspevku zváž či je adresovaný širšiemu publiku alebo je to niečo určené jednej konkrétnej osobe. Podľa toho sa rozhodni či napíšeš príspevok do fóra alebo pošleš danému človeku internú poštu. Typickým príkladom sú príspevky typu "Bob posli mi to mailom..." a pod. Takéto pripevky ostatných naozaj nezaujimajú a zbytočne zapĺňajú fórum, patria do internej pošty.
7.
Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.
8.
Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.
9.
Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.
10.
Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si ) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.

Čo sa stane ak sa nebudeš držať týchto dobre mienených rád? Tebe pravdepodobne nič, ale mnohým ľuďom znepríjemníš čítanie fóra, zbytočne znížiš jeho kvalitu a adminom pridáš prácu (budú musieť Tvoje príspevky mazať)
Tak to je všetko . Dúfame, že z fóra získaš veľa užitočných informácií a že mnohými prispeješ aj ty. Pekný deň.
25. jan 2008 o 11:41  • Odpovedz
bolulka tu mas tiez ohladom prvych prikrmov dokonca si temu sama zalozila
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=40868&vGroupOffset=40
25. jan 2008 o 11:45  • Odpovedz
bobulka problem nie je to, ze zalozis temu, ale ze stale zakladas rovnake temy - dokonca aj ked ti niekto odpovie v tvojej vlastnej teme, otvoris dalsiu o tom istom - je nejaky dovod, preco nemozes pokracovat v rozbehnutej teme? nikto ta nenuti citat si x stranove temy, staci len polozit otazku v rozbehnutej teme a neotvarat donemoty furt to iste
25. jan 2008 o 13:17  • Odpovedz
prosim emjee nedalo by sa tomu nejak predist aby ta pod menom triquilar neotvarala v snazilkach také temy co tam nepatria?vcera mala zamknuté 2 temy ktore tam nepatrili a vecer znovu otvorila temu taktiez v snazilkach o antikoncepcii :confounded: my sme tam vsetky snazilky.....nejak sa my nevidi tato osoba co chce dosiahnut....dakujem za pochopenie,myslim nie som stym sama aj iné snazilky to vnimajú tak...
17. feb 2008 o 12:43  • Odpovedz
uz som ju upozornila a prislubila ze sa polepsi a snad si precitala aj pravidla fora a vytvarania tem co som jej IPckou poslala :wink: ak bude este problem informujte ma :wink:
17. feb 2008 o 22:40  • Odpovedz
poprosim babule,ktore "triquiler" napada cez IP/vratane mna/,prihlaste sa.
ja som za zamedzenie jej vstupu na MK./nepochopila o com je tato stranka/, neustale tu len obtazuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz
roasha, mne posielala haluzne ip, uz som napisala emjee :wink:
19. feb 2008 o 17:01  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.