• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
hojte baby...

Neviem, ci chodievate aj na modru strechu, ale ak ano, tak ste si asi vsimli novy vzhlad... okrem ineho je tam kopec veci, ktoré ju urobili neprehladnou, nezaujimavou, clovek ine neroví, len kolečkom na myši chodi hore dole az ho bolia oci, nez si najde nejaku temu....Ved pozrite a posudte sami... albumy nie su podla aktualizacie, ani temy, neda sa hore prekliknut na koňa, farby sú fádne, ....cele je to neprehladne.

Kedze je logicke, ze toto iste chystaju aj s koňom a svadbou, vyslovujem svoj nesuhlas, lebo stranka stratí to, co bolo na nej oproti ostatným zaujímave a super...
kto so mnou suhlasi nech sa prida.. vyjadritťe svoj nazor, mozno si majitelia uvedomia, ze nie kazda zmena je smerom k lepsiemu....

suhlasite so mnou, alebo sa vam nový vzhlad paci?
diky
k.
18. nov 2009 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz
ahoj katrin, no kukla som to, veru ani mne sa to moc nepaci :confounded:
18. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz
mne sa zmena páči a teším sa, kedy bude aj kôň v novom šate :sunglasses: :grinning:
katrin, prekliknúť na koňa sa dá na hornej lište :wink:
18. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz
Vždy sa musia nájsť nejakí spiatočníci, ktorým sa (akékoľvek) zmeny nepáčia.

Nová strecha sa mi páči a teším sa na nového koňa :sunglasses:
18. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz
je to asi len o zvyku, ved kolko rokov sme boli zvyknuti na nasho kona :sweat_smile: myslim, ze aj na novu verziu si casom vsetci zvykneme :wink:
18. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz
autor
buhan:

prepac, ale ja sa nepovazujem za spiatocnika... naopak mam rada nove veci a nove vyzvy.. ale strecha jednoducho podla mna a viacerych neurobila krok k lepsiemu... aspon co sa prehladnosti tyka urcite nie... precitaj si prispevky

http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/nova-verzia-stanok
18. nov 2009 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz
autor
bihan a skusala si si kliknut si na nejaku temu? teda najst napr . tu, do ktorej si predtym rada prispievala? teraz to take jednoduche nebude, lebno temy budu zoradene podla zalozenia a nie, kto do ktorej kolko prispieva... cize moze sa ti stat, ze prispejes do nejakej temy ale nenajdes ju prvu na 1 strane, ako doteraz, ale mozno na piatej, lebo budu zoradene podla datumu zalozenia temy... tak nejako to ma byt, ak som to spravne pochopila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz
ahojtek no ja som za kazdu novu vec ale tento krat , som sklamana, a musim suhlasit ze ta nova verzia ma viac , zlych stranok..

inak, ak si precitate, tak uz nebude spolocne forum, slovensko ceske..!!! ale ved to , je skoda!! kolko ceskych holiek chodi , k nam do spolocnych tem; a kolko slovaciek..

toto by sa malo zrusit. naozaj ..
len preto ze , mladsia generacia nerozumeje rci, ved tak sa aspon naucia , trochu.. :wink:

a neprehliadnost casova.. ano budeme si velmi dlho zvykat.. neako toto by malo ostat ako sme zvyknuti teraz, ale je urcite vel ainych , noviniek co by somprivitala...

ale nie vsetko co je ,stare a overene by som rusila.. :wink:
18. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz
ani mne sa velmi nepaci, ale co uz, budeme si musiet zvyknut a ja tiez rada uvitam nove veci, ale Modra strecha ma zatial velmi neoslovila ako je urobena :frowning2:
18. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz
erika, to kde si sa docitala,ze nebude spolocna slovensko-ceska stranka? ved napriklad v teme kam chodim, je aj jedna ceska , to akoze uz nebude moct prist do temy? ci ako?
18. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz
nemá to byť petícia ? :unamused:
18. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz
krpito asi ano, ved preklep, co chytas zase nove ulovky do temy o pravopise :grinning: , ale ved domysleli sme si, nie? :sunglasses:
18. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz
autor
zuzka: je ot tak, nebude to spolocne... vies co je paradox? idu rozsirovat stranku do inych statov( co je iste uspech) ale pritom zrusia dualitu nas a cechov... zevraj vela maldych nerozumie!!!! no a ked to zrusia , tak to uz budu akoze lespie rozumiet?? ved by to prave preto mali nechat, aby sme boli stale v kontakte my s cestinou a oni so slovencinou, aby sme sa stale ucili, ved to hadam je pozitivne... takze vlastne ich nechapem, ze co tym chcu dosiahnut... suhlasim s erikou sadek, ze je to dalsie minus...

ano, mozno si zvykneme ,ale naozaj by boo lepsie iste veci ponechat... napr. mne sa nepaci, ze temy su takym velkym, cize musim stale rolovať myšou az ma z toho po chvilke boli hlava... viac sa mi paci system zoznamu tem v danej oblasti ako je to teraz....
18. nov 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz
autor
krpito: no peticia, ale sme v diskusnom fore.... :wink:
18. nov 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz
KAtrin ak spravne pozeram tie temy sa daju prekliknut bud podla temy zalozenia, alebo podla najnovsich odpovedi. Tak je to asi rovnake ako tu.

Co sa mna tyka nepaci sa mi ani jedno , ani druhe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Som zvyknuta na ine fora, tu sa mi to zda celkovo hrozne neprehladne a nova stranka sa mi zda vcelku rovnaka ako tato tu.

VAdi mi to hlavne pri bazare, nedaju sa vyhladat podla konkretneho cisla-velkosti, podla znacky, podla dakej poznamky a preklikavat tych 1000 inzeratov sa mi nechce. To chodim radsej na ine stranky.

Ked som sem zacala chodit nemohla som si tu na to zvyknut, zvlastne forum, s takym som sa este nestretla, pre mna dost neprehladne. Ale zvykla som si a chodim sem aj tak rada. Aj ked mam niekedy dost problem najst temy do ktorych prispievam ... :unamused:
18. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz
autor
jaaj, , krpito.. vies, ja robim stale preklepy... vies? prepac:slight_smile:
18. nov 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz
zuzana, precitakj si hned boba, na zaciatku ake su zmeny, proste budes bud v slovenskom , alebo v ceskom...

z dovodu ze , nove generaci e nerozumeju, pockaj skopirujem.. bude to lahsie;
18. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz
tak to sa mi uz vobec nepaci, ze to nebude spolocne ako teraz

myslim, ze tak asi pridu o tych skor prihlasenych ucastnikov, ktorym sa stranka nebude pacit, ze sem prestanu prispievat
18. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz
rozdelit cz a sk sme as rozhodli z dvoch dovodov, tazko povedat, ktory je dolezitejsi
- stranky momentalne funguje v 3krajinach (SK, CZ, HU). Este tento rok ich cheme spustit v dalsich 4och krajinach (FR, DE, UK, RU). Zo vsetkych tychto krajin iba na SK a CZ malo vyznam uvazovat o spojenych diskusiach - to znamena riesit rozne vynimky specialne pre tieto krajiny. To je ten technicky dovod.
- pred 10 rokmi by sme o tom ani neuvazovali ale dnesna generacia mladych zacina mat problem s druhou recou. Konkretne sa to stava viac z opacnej strany, t.j. ze cesi nerozumeju dobre slovencine, kedze v tam zdaleka nie je tolko moznosti pocut slovencinu ako je u nas moznsoti pocut cestinu. Ked si to zratame, tak uzivatelia, ktori maju teraz 20 rokov, mali pri rozdeleni krajiny 4 roky, 25 rocni mali 9. Momentalne je to este ako tak znesitelne, avsak z roka na rok tie rozdiely budu vacsie.

Spolu s ostatnymi zmenami sme sa rozhodli toto rozdelenie urobit teraz. Avsak samozrejme funguje prihlasenie sa so slovenskym uzivatelskym loginom na ceske stranky a naopak a da sa aj prispievat. Nevyhodou je, ze to nie je na jednom mieste.

takze tu j eto aby ste nehladali.. a to podl amna, potrebuje peticiu naozaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz
je to skopirivone, ni esu to moje slova.. neskorpirovalo to, boba :sweat_smile: takze ni esu to moje slova.. :wink:
18. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz
erika, vdaka, no super, nepaci sa mi to vobec
18. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz
mimado budes jedna s mala, pre mna je konik , jeden s kompaktnych kde je najlahsie hladanie podla mna;. :sweat_smile:

lebo prave vatsina, stalic tu , si prave toto vazi.. :wink:
ale samozrejme , kazdy mame iny nazor.pre mna FB je jedna nelogicka vec , a
preto tam ani nechodim.. :grinning:

ale to je o inom..
preto sa mi zda ze konik nabehuje, na styl, tak trochu , fb.. tak trochu, nie ako.. :wink:
18. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz
zuzana76, nechytám :wink: len som sa opýtala, to je všetko :slight_smile:
18. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz
Erikasadek chodila som na babetko-pokial nezmenili forum, odvtedy tam vobec nechodim, chodievam na mamu, zmenili forum frflalo sa, ale zvykla som si, ale obe tieto fora su ine ako toto tu, podla mna sa tam lepsie orientuje. Ale jasne je to vec zvyku a nazoru.
Zvykneme si aj tu na nove forum, nic ine nam neostane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A FB aj pre mna je to jedna spanielska dedina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chodim tam velmi malo.
18. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz
autor
erika: este aj FCB je oroti tomu novemu co chystaju tu prehladnejsi... toto ma vazne sklame a uz ma to vobec nebude tak bavit ako predtym..
18. nov 2009 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz
no vidis aj pre teba;. je FB spanieska.. :grinning:

tak sme dve..

ja toporovnavam aj so zahranicnymi a konik naozaj je kopkatny pre mna... no co uz , zvykneme, ale neznamena, ze nemozme nic povedat , ved na streche vo fore, je prave ta diskusia, aby sa ludi a, vyjadrili a mozno s avela veci zmini, a niektore vratia.. nie vsetko je zle...
ale su veci na ktore sme si zvykli a ktore su podla mna dost rychle.; v prehlade.; zvysok , je aj farba, dost blede rychlo unavujuce oci , to je prvada, ale tym padom chyba aj prehlad takze trebalo y aj to trosku prespekulovat..

dobre je ze sa snazia... robit ieco nove, no , nie vsetko sa podari na prvy sup. :wink:
18. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz
myslim,ze je to len skusobna verzia a urcite sa bude casom dat sprehladnit.ja som spokojna.velmi sa mi paci pridana moznost krajiny zahranicie a verim,ze bOb a jeho pomocnici vymyslia este kopec novych veci.urcite sa to casom ustali a nejak sa preklikame tam kde budeme chciet,ale vsetko chce cas.
18. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz
mirka, tak ta moznost volby krajiny je pdola mna super, ze chcem napr. pokecat po nemecky, tak pojdem tam, ale najradsej by som bola, keby sa dalo aj po spanielsky

ale vzhlad ako taky, neprehladnost a oddelenie ceskeho a slov. konika sa mi nepaci
18. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz
Karin, len odpoveď na to, čo si sa pýtala priamo mňa.. fórum som si pozrela a ako tu už bolo spomenuté, príspevky sa dajú zoradiť podľa založenia a poslednej odpovede, takže naozaj nevidím žiadny relevantný problém.

Rozdelenie stránok a slovenskú a českú ma teda poriadne serká, ale hlasy o tom, že sa majú stránky oddeliť, sa ozývajú už poriadne dávno, takže ma to neprekvapuje, ale zato poriadne mrzí. :pensive:
18. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz
autor
bihna: OK, beriem, ze toto sa teda da preklikat, ale mozno ani to najprv neboo, oni to totiz tusim aj na zaklade prispevkov v tej teme este upravuju... takze tak:slight_smile:
18. nov 2009 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz
no tak s to ma dorazilo ze chcu zrusit slovenskeho a ceskkeho MK dokopy.... nech sa na mna administrator nehneva ale kto nerozumie moze ist na temy pisane po cesky a ked sa ma ktorakolvek baba ktora mi nerozumie opyta ja jej to do cestiny kludne prelozim :grinning: s tymto absolutne nesuhlasim a myslim ze to je tah spat a nie dopredu
18. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.