• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
mimado - vyhladavanie v bazari podla velkosti a podla znaciek bude v novej verzii

co sa tyka oddelenia SK a CZ - viackrat sa to uz riesilo a vela uzivateliek sa vyjadrilo, ze chcu fora oddelene
18. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz
hlasy, docerta s par hlasmi, pretoze ak by sa urobil astatistyka, kolko je, za , ponechanie, ceskoslovesnkeho konika, akolko je proti, tak som si , viac ako ista z eto vyhraje, ze bude viac ako vatscina, za ponechanie spolosneho..

ve dje to unikat !!! dve rozdielne jazyky akrajiny a pisu rozdielnymi jazykmi a rozumeju si.; a ze , 18 rocne , menej rozumeju, , pokial som to dobre pochopila, su to cesky tak j eto skor ich lenivost, nechcenia rozumiet.. :angry:
18. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz
ivka presne..

janocka, ale kolko ja nas celkovo , ked s aozve ja nevie 200 bab, a nas su tisice ak su cesky a slovensky ktore chcu byt , v spolocnych forah , tak je to ich , spolocna volba, a kto nechce , nech ostav v ceskom alebo slovenskom , ved je to nenutene..

mne budu chybat to forum uz nebude co bolo.; bez toho.. :frowning2:
18. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz
autor
janocka: tak co , keby tí vasi machri dali sem anketu, da sa to urobit tak, ze z jedeho PC sa da len raz hlasovat a aby zistili, ´koho je viac, ci nas co chceme CZ+ SK, alebo tých, co sa chcu oddelit.. ved nech tam daju nejau moznost ako to bude aj tak , aj tak.... ak to je mozne.. nie som programator... a nechapem, preco by to inak malo niekomu vadit.....
18. nov 2009 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz
aj ja som za :wink:
18. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz
ja som za zachovanie pôvodného MK :slight_smile:
18. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz
ani mne sa MS nepaci/roztiahnute,neprehladne/,a s rozdelenim SK,-CZ nesuhlasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz
no tak uvidime kolko nas bude, co nesuhlasi , aby sme sa oddelili od nasich bratov cechov.. ako hovori roasha;. :wink:
18. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz
mne sa to tiez nepaci som proti :unamused:
18. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz
autor
tak zatial prevazuju hlasy proti...
urobia s tym nieco kompetentní? zostáva len dufat.... ved su tu pre nas, nie? teda mali by byt.. myslim.. :wink:
18. nov 2009 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz
katrin,ak su tu pre nas tak,.....ze ked sa ti nepaci..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz
rozdeliť SK a CZ??? to čo je?? To už koho napadlo? Na strechu nechodím, ani som to nepozerala, čakám čo bude s koňom :grinning: ale to rozdelenie sa mi teda vôbec nepáči! Chcem vidieť tie užívateľky, ktoré sa vyjadrili za oddelenie. A hlavne ich dôvody!
Nesúhlasím, nesúhlasím a ešte raz nesúhlasím!! :angry:
18. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz
no malo by nas byt naozaj viac :angry: :angry: neskutocne prosim nerozdelujte nas!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz
autor
nerobte toooo
18. nov 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz
ak niekto žijuci v ČR nerozumie SK no to je ubohé,niektoré výrazy možno,ale že nerozumie jazyku,ktoré sa tak veľmi podobaju...to je ako dôvod smiešne,ak predsa,tak nech nečíta.Ale väčšina rozumie si myslím.A ked budu po slovensky čítať tak sa aspoň naučia.A tiež si myslím,že je tu viac tych od 25 hore ako mladších,podľa veku detičiek a tak.A ta nova verzia,nič moc,som za novinky,ale toto je krok späť.Veľmi fádna,ničím neupúta.Stalo by to ešte za zváženie.
18. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz
autor
baby,BOB napisal , co aktualne uz zmenili a na com sa este chystaju popracovat..ale o SK- CZ nic,....
18. nov 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz
no znova som napisla.. :slight_smile: treba tam pisat , a apelovat baby!!!!! :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz
no tak s tym rozdelenim SK a CZ kazdopadne a rezolutne nesuhlasim !!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz
ani mne sa zmeny nepacia...ako bolo spominane, nie vsetko nove je aj dobre a mozno stacilo len stare vylepsit a ,,vychytat muchy,,...no a ak toto spravia aj s konikom, tak ze pomooooc :angry: :angry: :angry:
18. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz
nesúhlasím s rozdelením na slovenského a českého..Neviem, ťažšie sa mi v tej novej verzii orientuje a som zato, aby sa nič nemenilo.. :wink: :wink: :wink:
18. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz
jednoznacne nesuhlasim :angry:
18. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz
a preco potom tato tema nie je aj na ceskom koni??? :confused:
18. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz
autor
lebo som ju zalozila tu... ved s amoze zverejnit, ked ju adminky zverejnia aj tam...
18. nov 2009 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz
Ani mne sa "novy" vzhlad nepaci, vyzera to ako inzertna stranka, doteraz to vyzeralo ako diskusna stranka a to si myslim, ze je prvotny ucel.
18. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz
ked zakladas novu temu, je tam moznost zakliknut, ci chces, aby sa zobrazovala aj na cz...
18. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz
Ja som najskôr v názve témy čítala, že polícia, a to potícia... Mne sa celkom páči, resp. mi nevadí, jedine ma štve to rozdelenie na sk a cz, to akože spoločné témy zaniknú?? A tiež nerozumiem, keď je to petícia a jedná sa aj o spoločné sk a cz témy, prečo si ju nedala zverejniť aj na modrykonik.cz ako hovorí bambusko. Xixi, ty máš fajn týždne tehotenstva :grinning:
18. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz
autor
bambusko-- uz som poziadala adminku.. nezaklikla som ta asi nic... nevedela som.. sorry
18. nov 2009 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz
autor
a ono mi neslo len o to SK-CZ, ale aj o ten vzhlad.. je taky divny, neprehladny, ale uz to trochu " upratali".... pracuju na tom,..
18. nov 2009 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz
Taky hlasuju proti rozdělení na cz a sk :angry: nechápu proč by se to mělo dělit? :confused: Navrhuju udělat veřejné referendum
18. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz
Nerozdelovat !!!! Nechat spolu !!!!
18. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.