• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
autor
ono.. my vo velkej miere pozeravame vsetci Novu, CT1, Primu..ale v Cechach asi v kablovkach nemaju nasu Markizu , Joj a pod?? ved ako inak by nerozumeli? ved ja my po cesky sme sa naucili z TV, ked sme pozeravali Pionýrskou vlaštovku, ci ako sa to volalo a pod. a vela rozpravok bolo len v čestine :slight_smile: takze sup sup, maminy z CZ, treba detom pustat aj slovenske rozpravky :slight_smile:)

nech sa to pekne porozumenie hovoreneho zachova. A konik nech k tomu prispieva :slight_smile:))))))))))))))
18. nov 2009 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz
katrin: já mám Markízu, Joj, Joj+, STV1, STV2 atd. :sweat_smile: :sweat_smile: rozumím naprosto normálně, i píšu..moc nemluvím...

jinak mně slovenské příspěvky nevadí vůbec, víc hlav, víc ví..ale v určitých tématech bych právě byla pro to rozdělení, což jako technicky není možné...takže za mě nerozdělovat vůbec :wink:
18. nov 2009 o 15:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
sisstin: z akych dovodv by si niekedy bol aza? cisto zo zvedavosti :slight_smile: :wink:
to je super, ze mate aj nase :slight_smile:
18. nov 2009 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz
katrin - na kabelovce slovenské televize jsou :slight_smile:

Navíc tím koník přijde o jedinou odlišnost a zajímavost, kterou má oproti jiným obdobným diskuzním serverům - nepřijde vám to škoda?
18. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz
katrin: někde jsem to už psala, např. témata o homosexualitě, náboženství atd., to bych byla opravdu pro rozdělení koníka...protože naše mentality jsou přece jenom v tomhle dost odlišné...a pro mě jsou pak tyhle diskuze nezajímavé díky přispívání obou stran( jak české, tak slovenské)..jinak nemám naprosto žádný problém, sama když zákládám téma, zaklikávám aby se to zobrazovalo na sk stránce :wink:
18. nov 2009 o 15:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
pravda je taka je stranka chce byt konkurencie schopna aby mohla zarabat. A ako uz spominal BOB jazykova bariera medzi narodmi sa zvacsuje a novy uzivatel sem nakukne a ked zisti ze ma problem citat forum tak sa uz nikdy nevrati. Nasa generacia to zvlada ale dnesni 18 rocni uz velmi nie. No ked sa stranky nerozdelia tak nebudu ziskavat novych ludi. Osobne som proti ale rozumiem tomu komercnemu hladisku. :unamused:
18. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz
tatata, myslim, ze ceskoslovenska superstar aj modrykonik je dokazom, ze to tak nemusi byt. to, co pises je mozne, ale vzdy je lepsie hladat cestu ako by to mohlo ist, nie ako to nejde :unamused:
18. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz
ja jsem taky proti a to durazne, bavim se tu se spoustou prima Sk bab, pokud to chcete oddelit tak muzou byt temata Sk cerven a Cr modre (nebo jinak barevne to je fuk), kdo neche prispivat do Sk muze si zalozit teme jen pro CR.. ale myslim ze je to pitomost, nahodou je sranda, holky mi vzdy "cizi" slovicka prelozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz
Macka, ono se to snadno řekne- když nerozumí, tak ať to nečte :unamused: To mi přijde lehce diskriminační, jednou je to MK.CZ Mě to oddělení nevadí, ale ani z toho neskáču metr vysoko. Je mi to tak nějak jedno. Když zakládám téma, nikdy nezaškrtávám, že chci aby se zobrazilo i na MK.SK. Musela bych nejdřív obě stránky projet, jestli tam to téma náhodou není (a to je třeba problém pro ty co neumí mluvit a psát slovensky) a jelikož nevim, jak se to slovo třeba přesně slovensky píše, tak si to nejsem schopná najít. Já slovenštině rozumim, ale jen když ten text má hlavu a patu. Když na mě někdo slovensky rozumí, tak rozumim jen když nemluví moc rychle. Jakmile sem někdo nedává interpunkční zmaménka, dělá překlepy, nepíše spisovně apod tak už mám co dělat, aby mi text dával smysl. Bohužel :unamused:

Slováci rozumí, protože jim nezbývalo nic jiného, než se dívat na naše české pořady, pohádky, filmy... My to tu neměli a nemáme :wink: Tedy máme, ale máme na výběr a většina mladých sáhne po českém kanálu.
18. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz
nikka no kdo ma satelit coz je hodne lidi tak ma hafo SK programu :slight_smile:
18. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz
tedy mělo tam být, že to je problém pro ty, kteřá neumějí mluvit a psát slovensky :sweat_smile:

Beruska, dneska už jo, ale byla doba, kdy Slováci koukali na české pořady a není to tak dávno, protože jinou možnost neměli.
18. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz
no, tomu se rika pokrok :wink:
18. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz
ani ja nesuhlasim, zijeme v CR, kamaratky mam na ceskom aj slovenskom fore, albumy na ceskom a inzeraty tiez davam do ceskeho fora. takze mi vyhovuje ze mozem preklikavat medzi ceskym a slovenskym. ta moznost preklikavania z ceskeho na slovenske forum zostane?
18. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz
Beruska, vážně??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz
ani ja nesúhlasím s rozdelením CZ a SK...ak niekto niečomu nerozumie, nech sa popýta o vysvetlenie daného slova...veď zase až tak veľa odlišností nemáme....ale toto ma bude strašne mrzieť....

ak dotyčné nevedia po česky, tak nech tie príspevky jednoducho preskočia, ale takto sa ublíži veľa maminkám a tatom, ktorý si tu našli kamarátov aj z CZ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz
ale ved ako slovaci nemusilme pisat cesky tak ako vy, slovensky, ide o to, ze ked chech , chce ked cita v slovencine, tak s toho nie je magor, ale pochopi na 99% a ako slovak ked cita v cestine taktiez pochopi..99% :wink:

a podla vsetkeho, ako som si aj myslela, toto bude najvatsi problem zmeny , konika.!!!!

nehnevajte sa na katrin ze nezverejnila, na ceskom tento probem, ja som si to vsimla ako prva a upozornila.. na tento problem.. :wink:
18. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz
susik, preklikavanie, ostane, podla slov, precitajte si toi, okopirovala som to na prvej strane,? :wink:
18. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz
nikka - myslim ze mas docela omedzeny nazor a uz je to velmi davno co slovaci museli cucat na ceske programy a to nie som najmladsia :unamused: ... a ked vyhladavas na koni temu, tak to prebera aj ceske aj slovenske temy tak sa neunuvaj davat to do slovenskeho MK :angry: /dufam, ze si rozumela vsetkemu, co som napisala/ nemozem pisat interpunkcne kedze nemam SK klavesnicu a oni interpunkcie nepoznaju :grinning: Je docela divne ze ceske deti nerozumeju slovenskym ale slovenske ceskym ano, cim to as bude???? hm....

tiez nesuhlasim s rozdelelim SK a CR MK tak dufam ze sa umudria :wink:
18. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz
erika
moje rodná řeč je Slovenčina a z tvůj přízpěvek jsme si musela přečís minimálně 2x, abych pochopila, co vlastně píšeš :sweat_smile:

jinak jsem taky proti rozdělení. i když některá témata by si rozdělení zasloužila,protože se v nich prostě neshodneme v názorech... :grinning:
18. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz
soanpe, :sweat_smile: alovak nemusi pisat v cestine, aby cesi pochopili, a chech v slovenscine, kazdy ked pise vlastnym jazykom tak ho ta opacna strana, urcite chape na 99%;; :sweat_smile:
18. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz
som proti rozdeleniu,lebo pisem do ceskych aj slovenskych tem so slovenkami aj ceskami :grinning: :grinning: :grinning: a mne je to uplne jedno ci slovenka ci ceska lebo hoci som slovenka cesky som vedela skor :grinning:
18. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz
saska.. :wink: tiez som sa zamyslela co tym chcela nika povedat museli.. :sweat_smile:

nemuseli , radi si pozrieme aj ceske programy a filmy..

tiez nemam , slovensku klavesnicu a ta moja hapruje takze to aj tak vyzera.. :grinning:
18. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz
erika soape chcela piovedat ze ti unikaju pismenka a niekedy aj mne robi problem pochopit co chces povedat, zrejme myslis rychlejsie ako pises a preto ta je obcas tazsie pochopit :grinning:
18. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz
Hlasuju proti rozdělení na cz-sk!!!copak je to za argument že češi nerozumí slovákům a naopak? :confused: :confused: :confused: nechápu!jsem slovenka,žiju v cz,píšu česky občas se do mne někdo strefí pač bojuju s českou gramatikou ale tenhle nápad adminů mne docela naštval.je to milý spůsob jak se setkávat s matěřstinou i když vám to přijde možná směšné pač píšu česky ale žiju tady dost dlouho a zvykla sem si.ale kůn mi právě tím že se komunikuje ve dvou jazycích přijde specifický,jedinečný,prostě v pohodě.vůbec se mi to nelíbí velebnosti co jste si vymysleli. :angry: :angry:
18. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz
nechci dělit ani nový vzhled :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz
ked niekto nerozumie budem prekladat :grinning: :grinning: :grinning: aj cely vecer.
18. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz
saska, no j arobim 10 veci naraz.. :grinning: :grinning: :grinning:

a myslim velmi dopredu..

ospravedlnujem sa.. :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz
ja som tiež proti deleniu - žijem v ČR, píšem do tém, čo sú na sk aj cz..... Nechápem, čo sa týmto sleduje :pensive:
18. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz
tiez som proti deleniu.
Je pravda, ze moze mat niekto problem s druhym jazykom, ale tak nech ten dany prispevok preskoci. Mne inak vobec nie je jasne, ako niekto nemoze rozumiet, ja si kolkokrat ani neuvedomujem, v akom jazyku citam.
18. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz
No, po niektorých užívateľkách mám problém čítať tú slovenčinu aj ja.. však Erika :sweat_smile: :wink: ale nič to nemení na fakte, že si píšem s kopou dievčat v ČR a nechcem, aby sa to menilo.. a očividne nie som sama, tak by som fakt bola rada, keby tieto pripomienky vzali admini aspoň pre koňa!
18. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.