• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
no co som mnou narobis, ja uz sa nezmenim. kto nechce po mne citat nech necita.. :grinning:
18. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz
no co, ked to ,,domrvia,, nebudeme sem prispievat a hotovo. najdeme si ine forum kde im nebude vadit ,,jazykova bariera,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz
pancake, myslis ze este take aj existuje?? :slight_smile:
18. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz
moc se mi nelibi splyva to v jedno vsecko ,ale moc dukladne sem to neresila jeste..spis bych doporucila delat cistky v tematech a to radikalni...
18. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz
Abych se vrátila k tomu o čem téma má být :grinning: :grinning: :grinning: /fakt toho děsně naplkáte mimo téma :grinning: :grinning: /, píšu jen a pouze svůj názor :wink: :
nová podoba Modré střechy mne neoslovuje, špatně se tam orientuji, ale třeba je to jen o zvyk, zatím je však dojem spíše negativní :frowning2: :unamused:
18. nov 2009 o 18:21  • Odpovedz
Saska, za prvé nechápu proč se do mě navážíš :confused: , za druhé se tu tohle téma už jednou řešila a samotné slovenky řekli, že je to tím, že u vás běží české filmy a pořady, u nás slovenské opravdu néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , za třetí dáš nasraného smajlíka kvůli tomu, že nedávám svoje témata i na slovenského koníka, o co ti jde, to je snad moje věc! Za čtvrté ze mě nemusíš dělat idiota, jestli to po tobě dobře přečtu ikdyž nedáváš interpunkční znaménka a za páté by mě zajímalo čím to podle tebe je, že mladí češi slovákům nerozumí a opačně je to v pohodě? Že jsme negramotný, nebo co, poděl se o svůj názor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz
nikka.. mozna nerozumi protoze nechteji a take proto ze to doma neslysi.. u nas SK programy jsou, nevim kde jsi vzala ze ne... :sweat_smile:
myslim ze o hodne vic slovaku zije v Cr nez cechu na SK :wink: tak mozna to bude taky tim ne :slight_smile:
18. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz
berushka asi tak. :wink:
ale baby nehadajte sa.. :wink:

tu ide o to, aby sme , vyhrali, aby sa nerusil ceskoslovensky konik, ak sa aj tu pohadame, tak bude o zamienku naviac.. :wink:
18. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz
ja chcem stareho konika na ten som zvyknuta... a to forum je tam des!!!! a prekliknut sa naspet na kona alebo moju svadbu je nemozne!!!!!!!!!!!!
18. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz
smarjá panno, netvrdim že u nás SK programy nejsou, ale nemám potřebu na ně koukat, když na Nově je Růžovka a na Markyze je taky, moc si nepolepšim. Ale občas na slovenské programy koukáme, když nic nedávají. Ale jde o to, že nám tu prostě po rozdělení státu nikdo nepouštěl slovenské filmy,prostě jako když utne, slověnština nebyla u nás slyšet, kdežto slovákům vysílali dál české filmy a pořady. Píšo to nějak nesrozumitěnůěn, nebo to není pravda??? Už jsem to totiž od Slováků slyšela milionkrát, že to tak je, já jsem si to z prstu nevycucala, tak nevim co si o tom mám myslet. Já netvrdim, že to tak je stále, teď když má každý kabelovku, tak je mi jasný, že to tak už není.

A vůbec, já jsem tu jen řekla názor na to, proč si myslim, že má naše mládež problémy se slovenštinou a mám pocit, že je to teď o tom, že se tu musim nějak obhajovat, já tu ale netvrdila, že jsem PRO rozdělení MK.cz a MK.sk , ale že je mi to uplně jedno! Tak fakt pardon :unamused:
18. nov 2009 o 18:51  • Odpovedz
ja tiež nesúhlasím s rozdelením českého a slovenského...to nás vzdiali ešte viacej,a je treba vidieť aj pohľady z druhej strany,preboha,koľko z nás má v tej druhej republike rodinu..nemusíme mať stejné názory,jasne,že sa pohádame,ale deliť to?To mi naozaj nepríde rozumné!!! :angry:
nikka komu chceš nahovoriť,že v Čechach nie sú slovenske programy?samozrejme že sú.Ja neovladam poľštinu ani chorvatčinu ale ked som tam na dovolenke,dohovorím sa a to je už dosť veľký rozdiel.Ved mne slovenčina a čeština príde takmer rovnaka na malé odlišnosti,Môj názor je taky,že kto nechce rozumieť tem nerozumie aj keby mal tlmočníka a to mi nikto nevyhovorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
erika, je těžký se nehádat, napíšu že mám problém občas rozumnět a hned si tu ze mně někdo dělá srandu, jestli jsem to po něm přečetla :frowning2: , přitom si seš zdárnej příklad toho, že když slovák píše bez rozmyslu (myslim to v dobrým) , tak to má problém přečíst i jeho krajan natož člověk, co nerozumí uplně. A to mě prostě rozčílilo, přesně proto nemám chuť tu dál číst slovenské uživatelky :pensive:
18. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz
nikka tak bys po sobe mela asi cist co napises, :sweat_smile: jeden prispevek protireci druhemu :pensive: kazdopadne ze neco bylo pred 20ti lety :astonished: myslim ze to davno neni pravda... :wink:
18. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz
Sakra, kde jsem napsala, že u nás stále nejsou slovenské programy????
18. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz
za druhé se tu tohle téma už jednou řešila a samotné slovenky řekli, že je to tím, že u vás běží české filmy a pořady, u nás slovenské opravdu néééé

tady...
18. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz
tvuj prispevek z 18:31 :wink:
18. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz
no co uz pisem rychlo , co uz so mnou ... no zabit ma.. :grinning: :grinning: :grinning:

kto chce ten pochopi kto nie, necha tak a zivot ide dalej.. :wink:

neporozumela som si ses..?? :sweat_smile: ale nie srandujem chybycka se vloudila.. :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz
nikka, len pre teba, ruzovka ceska a slovenska nie je to iste uplne iny scenar, a ine postavy.. :wink:

pozeram obe cez net.. :wink:
18. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz
nikka - styl tvojho pisania mi napoveda ze ty si ta, ktora robi zo slovakov tych negramotnych a to ma naozaj stve, pretoze to nie je pravda, a okrem ineho ty si napislala ze nerozumies alebo zle rozumies ked nie su interpunkcie...
a cim to je ze cesi nerozumeju slovakom???? tym ze cesi prelozia slovensky film do cestiny!!!! vidim to na vlastnej kozi mam tu satelit aj SK aj CR programy a ked som uvidela slovensku rozpravku v cestine skoro som odpadla, moj muz je cech a len sa tomu smial ze aka tupota to len vymyslela...

apropo - nenavazam sa do teba a nevadi mi ze nedavas svoje temy do ceskej verzie a tiez len vyslovujem svoj nazor na ktory mam narok presne tak ako ty :sunglasses:
18. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz
sasi ahoj :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz
Tak jsem si to po sobě šla celý zase přečíst, protože jsem fakt nechápala, co tu řešítě a že si nerozumíme. No a vy se tu chytáte, jedné blbě napsané věty: Slováci rozumí, protože jim nezbývalo nic jiného, než se dívat na naše české pořady, pohádky, filmy... My to tu neměli a nemáme Tedy máme, ale máme na výběr a většina mladých sáhne po českém kanálu.

Ten konec nedává logiku ani mě, to jsem napsala prostě jen blbost, tak se omlouvám, ale teď zpětně mi to taky nedává smysl, snad mě omlouvá, že jsem už pátý den nemocná a mozek mi zůstal v peřinách :sweat_smile: a možná odešel společně s horečkou :sweat_smile: . Myslela jsem to celou dobu tak, jak jsem to napsala v posledních příspěvcích.
18. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz
Ja k tomu iba dodám,že v diskusii nie je problém tomu druhému vysvetliť význam slova...fakt nechápem,prečo by to témy nemohli byť zapojené moje kamarátky zo Slovenska i z Čiech.
18. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz
do témy...som sa tu rozrušila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz
ze fres, bola by to skoda..

nnika nevadi, kazemu sa to stava, pozri ja som , jasny vitaz.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz
paneboze ved kolko reci vies tolkokrat si clovekom a nech je konik spojeny pre mna za mna aj s madarskym,anglickym a nemeckym jazykom,popripade francuzskym-pre eriku :grinning: a kludne aj v azbuke.a tu sa chcu delit dva narody co sa spolu dorozumeju..chodim aj na ine stranky a ked niekto nieco nevie tak sa to prelozi a hotovo uz sa viac k tomu nevraciame.my to tu cele pripada chore ze si prestavame rozumiet-moje deti vedia v pohode v cestine aj citat ....
18. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz
hlavne nevim co furt budu delat kdyz zmrsi MK :rolling_eyes: na Tv skoro nekoukam a strikovat neumim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz
beru ahoj

nikka :wink: beriem na vedomie :grinning:
18. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz
beruska, tam měl být minulý čas :wink:

Sasak, nikde ani náznakem jsem nepsala o tom, že by byli slováci negramotní , celou dobu tu píšu že češi nerozumí, tak proč bych dělala ze slováků negramoty? :confused: A že je to tím, že vaše pohádky se dabují, tak samozřejmě že to je tím,o tom tu celou dobu mluvim, to si ale mohla naspat rovnou a ne tajemně: Čím to asi bude? :confused:

Prostě a jednoduše, to co jsem napsala na začátkubyla blbost, s kterou sama nesouhlasim, špatně jsem to zformulovala, zpětně mi to taky nedává smysl, asi zatmění mozku, ale to hlavní co jsem chtěla naspat, jsem pak správně napsala později. Ten začátek jsem snad ani nepsala já :grinning: Tak prosim, pryč od toho, bylo to nedorozumění.
18. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz
no tak sa naucis.. :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.