• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
pre vsetkych odklikla som to , aj pre cesky.. naozaj... :slight_smile: musel asa stat chyba. niekde.. :frowning2:
uz som pisala admin.. tak dufajme ze to cim skor tam bude.. :wink:
18. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz
dakujem ikke, ze rychlo to napravila, ... :wink:
18. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz
Ale erika, to je přeci anketa o ničem, aby tam psali jen lidi kteří nesouhlasí, nebo lidi kteří souhlasí. Tam právě mělo být jasně vidět poměrově, kolik lidí je pro a kolik proti. A když dva uživatelé ze 100 napíšou že souhlasí, tak je hned jasně vidět, že prostě valná většina (i zbytku) bude spíš proti rozdělení. To že se to rozdělí na dvě témato: Jedno ANO a druhé NE, tak je to zbytečně složitý a člověk nemá hned jasný přehled :confounded:
18. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz
nnika bola aj ta druha.. ikke ju , omylom zmazala... :wink:
18. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz
no to jooo :sweat_smile: , ale kdyby byla ankteta dohromady, bylo by to 100% lepší :wink: Takhle ta anketa pro lidi, co s rozdělením souhlasí zapadne do hlubin, protože určitě nebude holek tolik a tak často přispívat :unamused:
18. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz
no dufajme z enie..

ako napisla, ikke prispievatelov je tu do 100 000, a vsetci urcite nedaju hlas, ale aspon , ti co prevadzkuju stranku vidia, ze je zaujem ponechat.. :wink:
18. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz
ma dvíha zo stoličky,ako môže niekto napísať,že mu spočiatku vadilo,že na český konik chodí toľko Sloveniek...nehorazne,ako nejaka podradna rasa keby sme boli a museli nas trpieť aj ked si už teraz zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že nas tam je toľko.Ma vo sne nenapadlo,aby mi vadila nejaká Češka
18. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz
ináč ja som z toho tiež teraz trochu mimo. .. totiž mňa ani nenapadlo, že si tu niekto niekedy rypne do SK/CZ , že si to vôbec všímajú a že niekoho to dokonca aj irituje...kde to spejeme?! :rolling_eyes: ..neviem, ale asi to je odveci, ale mňa teraz napadol taký sentiment - hlavne, že včera bolo výročie nežnej... a dnes sa tu dozvedám, že tu niekomu vadí iného reč ... :pensive:
18. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne tento problem som mala na atlase.cz pred 15 rokmi......vyslovene ma odtial vyhadzovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
to je fakt asi v niektorých ľudoch,čo si myslia,že ich krv ma inu farbu než máme my,ostatní smrteľnici
18. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz
bubba, neblazni.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz
Dotaz: jak by to prakticky vypadalo, kdyby se koně rozdělili a byla jedna slovenská a jedna česká verze? Zaregistruju se na český, můžu koukat jenom na českou,psát do český? A slovenská mě podle otisků prstů pozná a hned mi zablokuje přístup, že jsem čehúň?
A jak se pozná, že já češka se přihlásím na slovenskou verzi jako "Čučoriedka" a budu chodit tam a psát slovensky?

Mi to nějak hlava nebere...přeci internet - to INTER je tam snad proto, aby všichni mohli vlízt a debatit všude?
18. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz
berenika, no musis odist so ceskeho a , klepnut na slovensky.. ale neboli by spolocne temy ako su teraz... :wink:
a kolke z nas , klepnu nacesky, a kolke s vas na slovensky.??
asi malo..
jedine ze mame spolocne temy.. ani to necitit.. :wink:

nie je to o pisani cesky alebo slovensky.. :wink:
je to ako ked kliknes s konka na strechu a podobne.. :wink:
18. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz
asi by sme sa museli registrovať aj tam aj tu,a preklikavať z jedného na druhy bolo by to zdlhave a neprakticke.Ak som to teda dobre pochopila,že toto by sa po rozdelení asi stalo?
18. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz
a na obou verzích by ubylo uživatelů, když by slovenské maminky nemohly přispívat v české verzi a naopak? takže na svojí otázku bych dostala méně odpovědí? někdy je tu slovenských příspěvků plno a určitě i obráceně...proč by tohle webmastři dělali? to bych snad začala chodit na klubduchodcu.cz
18. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz
macka presne tak.. :wink:

berenika, lebo si myslia ,dostali vel aohlasov , ze vatsinou ceske pripevatelky nerozumeju slovencine, mladsie rocniky..
ved si precitajt eskopirovany prispevok administratora.. ktory tu je na teme;. :wink:
18. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz
hm. to mají blbý. tak navrhuju zavést jako úřední jazyk koníka esperanto a je po problému. to si budeme báječně rozumět.

Přiznám se, že tohle mě nenapadlo, že by někdo měl problém se slovenštinou....tak by mohli třeba zabudovat na stránku překladač a tam by si ty neznalé uživatelky mohly jednotlivá nepochopitelná slova překládat, až by se z toho naučily slovensky...no......
18. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz
já jsem to pochopila jen tak, že dál budeme moc nahoře překlikávat z MK.cz na MK.sk, myslim že to Bob psal na střeše, ale už nebude možné zakládat společná témata, které se ukáže na obou stránkách současně :wink:
18. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz
no ved to nnika, ale my chceme spolocne temy.. :wink: je to obohacujuce..
to co napisla bob som skopirovala j eto tu.. v tejto teme;.
18. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz
Já teda nevím, ale já to fakt nechápu - roky je to společné cz a sk, všichni kdo sem chodí si na to zvykli, komu to vadilo, tak sem zřejmě asi nechodí, tak proč to teď najednou dělit? Po letech fungování? Proč? Proč teď? Vysvětlí mi to někdo? Jako to, že čím dál méně Čechů rozumí slovenštině a Slováků češtině není podle mě argument - teď, v době globalizace a československé superstar :sweat_smile:
18. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz
erika, já jen odpovídám Berenice :wink:
18. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz
jabber j asom to ttiez nechapala,; ked som to citala, ale vraj ,podl aadministratorov maju ohlasy, aby to tak bolo..
aj mna to stve..

nnika, ty si nepochopila, bob pise, len kto ste za, aby to bolo prehliadne;.. :wink:a nie, ano nie.. :wink:
18. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz
porepac. ja som len dodala;. :wink: :grinning:

podl amna je to velke halo a je to dobre..
ja som upozrnila boba, aby s asem pozrela a som rada z eto urobil hned.. sme na dobrej ceste baby.. :wink:
18. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz
nechcem novy vzhlad...... ani rozdelenie!!!!!
18. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz
erika - no jasně, lidi co jsou spokojený s tím jak to je teď žádný ohlasy neposílali, ale myslím si, že jich je určitě víc :sweat_smile:
18. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz
no je ich urcite viac, ale , no , ked som chcela aj v inych temach no , bolo mi to nedoporucene.. tak skuste aj vvy hadzat link, na anketu, aj v temach kde ste .. kde va spoznaju nie kazdy chodi sem.. :wink:
teda dufam ze som sa normalne vykoktala, v regionoch, tehulkach, , spolocny termin.. :wink: $hodte link a uvidis bud eich viac...
18. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz
Jako hlavně doteď nikdo nezaložil téma podporující rozdělení a ani sem nikdo nepíše, ať se rozdělí, tak to s počtem lidí, co by to rozdělit chtěli, asi nebude tak horké :sweat_smile:
18. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz
ja som spokojna s MK takym ako je teraz...ani na tie inzeraty si nejdem zvyknut, odkedy su po novom spravene.

Sme tu vsetko asi stare konikovske struktury a chodime sem preto, lebo sa nam tu paci tak, ako to tu je, Bob. Sme na to zvyknute a zvyk je zelezna kosela :wink:
18. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz
jabber ja som to spravila, ale ikke , ho zmazala omylom.. bolo spolocne, ano, a druhe nie, kto je proti..
al eneverim ze by bolo vel atakych, oni s aradsej cez ip, obratia na administratora.. :wink:
18. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz
erika - hm, asi bychom je sežraly nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když mám nějaký názor, tak si zatím stojím i veřejně, ne? Ale asi to bude jak říkáš :sweat_smile:
18. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.