• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
asi.. :sweat_smile: :pensive: no co uz aspon ze toto nenechame tak, amozno vyhrajeme, otazka je na ako dlho?? :rolling_eyes:
ako pisal, nove uzivatelky mlade nerozumeju.. ja to nechapem... :frowning2:
18. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz
Eri, co jsem nepochopila? :confused:

nnika, ty si nepochopila, bob pise, len kto ste za, aby to bolo prehliadne;.. a nie, ano nie..
18. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz
nechaj to.. uz.. :wink: nezalezi na tom.. :slight_smile:
18. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz
nikka - jako že jsou přehlednější dvě různá témata - jedno pro a jedno proti - už na první pohled, třeba podle počtu stránek bude vidět jak to je a nikdo se nemusí prohrabávat X stránkami a sčítat ano a ne
18. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz
jabber, mě šlo konkrétně o ten příspěvek Eriky, co mi tím chtěla říct...že Bob psal, jen kdo je za aby to bylo přehledné:confused: Naopak, Bob psal do té ankety, že je to dobrý nápad, ale nechápe název ANKETA když erika píše: Baby, piště sem jen ty co jste za. To není anketa. Význam slova anketa je trochu něco jiného. Ale tímhe já nechci prudit, to vůbec ne. :wink:
18. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz
nikka, docerta.. ved boli dve, preco stal e, to obmienas..
boli dve tu mali pisat, co su len za...!!
a druha bola co su proti.. ale ikke ju zmazala..

ja uz naozaj neviem ako to napisat...
18. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz
jasně, není to anketa, je to spíš petice :wink:
18. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz
jo no jo vlastně , byli dvě, ale proč jí teda Ikke nevrátila, když mezi tím stihla tohle téma hodit i na MK.cz?
18. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz
jabber, přesně :wink:
18. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz
erika - nikka to myslí tak, že to není anketa, protože v anketách se odpovídá ano/ne - a o to tu celou dobu jde :wink:
18. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz
pre mna j eto to iste, len to ma iny vyznam, len som ncehcela aby bolo znova peticia.. mylili by si to.. :wink:
18. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz
já už radši mlčim, tak dobrou, ženy :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz
nikka ale nie to je ok vazne;. :wink:
18. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz
Já jdu, protože dávají dobrý film, ne že bych byla uražená :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz
tak pekne pozeranie.. :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz
Přednesla jsem problém manželovi a ten navrhuje vytvořit filtrování odpovědí - aby si uživatel/ka mohla prostě v diskuzi vybrat, jestli chce vidět odpovědi všechny nebo jen ty ve své rodné řeči :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:24  • Odpovedz
jabber, ale ked zakladas, neaku diskusiu tak , ako zakladatelka to robis, :wink: mas tam okienko, zaskrtnes aby bol atato tema, zobrazena,v ceskom, alebo slovenskom zalezi kde si prihlsena;.. :wink:
takze toto tu je;; :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz
No to jo, ale to si může vybrat jenom zakladatelka. Ale když třeba ty založíš téma a dáš ho cz i sk a mě tam budou ty sk příspěvky štvát, tak bych si vybrala, že chci číst jen ty cz :wink:
18. nov 2009 o 23:31  • Odpovedz
no ty chces, ako privatne al eto by sa ryclo pozatvarali temy, by si videla; nakoniec by si nemala ani kd eprispievat.

vies ka niekto nerozumie, tak nech tam nejde alebo s aspyta..
ale myslim si ze ni eje takych vela co nerozumeju.. :unamused:
18. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz
Prostě aby se dalo filtrovat, které odpovědi jdou z českého koně a které ze slovenského a uživatel by se pak mohl rozhodnout co všechno chce číst
18. nov 2009 o 23:34  • Odpovedz
podla mna to bude narocne technicky. :wink: :wink:
18. nov 2009 o 23:36  • Odpovedz
tak to nevím, to nedokážu posoudit :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:39  • Odpovedz
Jenom malej pohled exadminky na to casto zminovane "vela uzivateliek sa vyjadrilo, ze chcu fora oddelene" - ano, stavalo se to po presmerovani z narodni verze tematu na mezinarodni, ale myslim, ze je to trosku zkresleny pohled. Vzdycky ma tendenci vic kricet ten, co se mu neco nelibi, nez ten, ktery je s novym stavem veci spokojeny :wink: Takze si myslim, ze holky, kterym to vyhovovalo, proste byly zticha, protoze to pro ne nebyl problem :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:56  • Odpovedz
zirafka :slight_smile:
18. nov 2009 o 23:58  • Odpovedz
krásný večer..
kukla jsem na modrou střechu a teda upřímně nic moc!!!.. spíš teda nic.. :unamused:

doufám, že takhle nebude i MK.. hodně z nás si MK oblíbilo právě proto, že je tady vše přehledné oproti ostatním serverum.. neměňte to až tak moc.. :unamused: :unamused:

a jednoznačně jsem pro!!! spojení MK.cz a MK.sk :wink:
19. nov 2009 o 00:48  • Odpovedz
autor
nikka.vo:

vcera som tu uz nebola, tak pisem teraz.. k tvojmu prispevku na strane 3: ano, slovaci pozerali viac ceských filmov a rozpravok, ale nie je pravda, ze sme na to boi odkazaní, lebo sme nemali ziadne svoje.. ze nam nic ine nezostavalo... to urcite nie... skor sme kazdy mali a chceli mat doma aj CT1 a pod.. a uricte to vsak nebolo tak, ze sme nemali nic...

niekto tu pisal, ze nase deti rozumeju a ceske nie..mam 9r dceru akamosku z Liberca, co tu zije. Ked k nam prvýkrat prisla a spýtala sa Kiky" kolik je ti let?" , )( kolko mas rokov) tak je to zhodou okolnosti taka veta, kde ani ´jedno slovoi sa nepodoba a Kika jej vobec nerozumela.ale dneska sa bacia bez problemov, mala pozerava Hannnu MOntanu na Disneychannel a pod v cestine a uplne v pohode si zvykla..
Mozno by bolo dobre v Čechách urobit lobbing, aby sa obcas vysielali aj veci v slovenicne, nech sa to nsae bratstvo zachova, ale to som trosku mimo svojej vlastnej temy..

a inak, aj po mne mate mozno problme niekedy citat, lebo robim strasne, ale strasne preklepy a ked to nahodou po sebe neskontrolujem, ( co casto nerobim) a odoslem, tak sa az hanbim niekedy.. hold neviem strojopis a pisem rychlo.. a je to..
19. nov 2009 o 08:04  •  2 deti  • Odpovedz
katrin ahoj.. :slight_smile: :wink:
19. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz
autor
ahojky... mala som tu exkurziu. ale uz som freee..
19. nov 2009 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz
Katrin, pravda je, že já do toho tolik nevidim, takže jsem to měla napsat jinak, to přiznávám, já spíš opakovala slova, která tu už kdysi padla a který jsem kolem sebe slýchávala a slýchám. Protože já tu dobu už nepamatuju, byla jsem malá :wink: Překlepy jsou celkem o.k. ale třeba Ericka píše často čárky kde nameji byt nebo ji utece posledni pismenko a tak a to mi dela trosku problemek. Sem tam překlep zvádám v pohodě.

K tomu co psala jabber, to by pak nedávalo téma smysl, kdyby se mi ukázali jen české příspěvky, si vem třeba tohle téma... já bych tu reagovala na někoho, koho by nově příchozí, který si zaškrtne že chce jen české příspěvky neviděl. Byl by v tom chaoz.

Erika, já tě fakt chápu, ale nemůžeš jednoduše říct- kdo nerozumí, ať nečte, nebo se zeptá. Jsme v České Republice na českém serveru, tak kde jinde mám rozumět, když ne tady. Víš, to je jako by si řekla o vozíčkářích, ať zůstanou radši doma, když se holt nemůžou dostat tam a tam a nebo ať si řeknou o pomoc. Prostě ne, prostředí má být uzpůsobeno tak, aby to nebylo třeba :wink: A ono nejde jen o stávající maminky co tu jsme, postupně se tu střídáme a tak to je. Znám spoustu holek co sem už nechodí a až nám děti odrostou, případně až některé budou mít druhé (což taky vidim že je jeden z dalších důvodů, proč některé navštěvují server už minimálně) tak přijdou další a další, které méňě a méňě budou rozumět, ať se to teď zdá každému divné nebo ne :wink: Samozřejmě snad nenastane nikdy doba, kdy nebude mladá generace rozumět ani slovu, ale minimálně půlce třeba rozumět nebude :wink: Proto na Bobovi bude rozseknout ne jestli, ale kdy to udělá. Třeba to udělá za 5 let i víc. Asi nemá smysl předbíhat :wink: Modra strecha se dolaďuje, kdo ví jak bude po všech úpravách vypadat, když si víc a víc prohlížím funkce, tak je to moc prima. Budou neomezená počta alb atd atd... Ale to je ještě hudba budoucnosti, nemá smysl plašit.
19. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz
nikka ale ved to tak funguje, ak niekto neruzumie, naprikald nestovice.. na slovensku , su to kiahne tak sa pytali obe strany..? nic na tom nie je.. , je len par slov ktore sa vymykaju, porozumeniu , kedze sa nepodobaju,
takze ano nech sa pyta.na tom nic nie je a deje sa to kazdy den.. :wink: teda tak to vidim ja.. :wink:
jasne , ze mozno za 5 rokov, alebo 10, budu nove generacie, ale ked si zvyknes, rozumiet , druhemu jazyku, tak to ide , prirodzene, preto by bolo dobre ponechat....

ciarky , ti robia problem, ja ani neviem kedy ich davam, nevenujem tomu pozornost.. nie je to pre man, neaka dolezita korespondecia;. :wink:

a mam blbu klavsneicu.. a je pravda ze po sebe necitam som rada vzdy ze rychlo stihnem nieco napisat.. medzi inym co robim, ved ja vatscinou stojim apisem a druhou rukou miesam, v hrnci;. :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.