• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
nikka - len tak na okraj, ak by sa to forum oddelilo, stale je tu predsa moznost, ze SK uzivatelky mozu prisievat aj do CZ fora a naopak...to im chces potom zakazat pristup na CZ forum, alebo tam sice budu moct chodit ale budu musiet pisat po cesky, alebo...?

ved internet je od toho globalny, ze moze spaniel napisat mexicanovi na forum alebo holandan dakomu na v afrike ....vsetci sa globalizuju, spajaju....len my sa budeme just delit? nechapem.... :confused:

jasne, su temy, ako napr. paragrafy, kde to fakt nema vyznam, ale preco by si napr. nemohli baby pokecat o superstar spolu.... :unamused:
19. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz
Kacenka, tak tohle nepiš mě, ale Bobovi :confused: :confused: :confused: Já to tu rozdělit nechci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz
A asi je jasný, že jakmile to bude rozdělený, tak tohle překlikávání bude bavit míň a míň lidí a tím pádem nebude na opačném serveru vidět tolik ,,cizího,, jazyka. Nevim do kolika diskuzí si vlezla na MK.CZ když to nebylo spojené téma, ale čistě jen české :wink: Takových holek tu asi moc není, co by prolejzaly všechny diskuze, nejen ty společné. :confused: A s tím asi Bob počítá :unamused:

Ale jako mně se neptej, já tu jen tlumočim co kde Bob naspal :sweat_smile: a snažim se ho pochopit :wink:
19. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz
Ale s tím co si napsala souhlasim, že do jakékoliv diskuze na internetu může napsat číňan, mexičan a čech zároveň :wink: Ale na druhou stranu ten či onen nemůže očekávat, že mu každý bude rozumět. :sweat_smile: Což zní samozřejmě trapně, protože čech se slovákem se vždycky nějak dorozumí :wink: Ale je to tak...
19. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz
jojo, ja chapem, len teda som reagovala na tvoj prispevok, preto som oslovila teba :wink:
19. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz
autor
problém je ale v tom, že my jěšte po česky psát i mluvit umíme :slight_smile: ale když se to rozdelí, tak za pár let to dapdne stejně , jako kdybychom chtěli mluvit třeba s polákama, kterým teda moc toho nerozumíme a o psaní ani nemluvím ( tymto sa osparvedlňujem všetkým, ale je to priklad, ze to ide :slight_smile:)) )

Baby, chcime sa ucit nove veci, nove slova :slight_smile: verím, že všetky chceme chcieť :slight_smile:)
19. nov 2009 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz
a btw som v zivote nebola na mk.cz ale niektore spolocne temy by mi urcite chybali a mozno by som tam kvoli nim zacala chodit :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz
autor
pochybujem, ze by sme chodili na cz stranky.. je to nepohodlne preklikavat.. dodnes ma to nenpadlo urobit, takto je to lepsie ako to je teraz.
19. nov 2009 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz
s tym suhlasim nebavilo by vas preklikavat.. :wink:

preco si komplikovat zivot nie.. :wink:
19. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz
Katrin, to souhlasim... ta propas mezi náma bude větší a větší, ale zase koník to nezachrání :sweat_smile:
19. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz
teda ja som sa tesila na novu modru strechu ale vobec sa mi nepaci na prvy pohlad to vyzera pekne ale je to neprehladne. a to ze nebude spolocne cesko slovenske forum to je strasne :cry:
19. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. nov 2009 o 19:21 • macka01
Macka, uklidni se!!!! To trochu přeháníš, ne? :angry: :angry: :angry:
19. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz
ani nie,len neviem,kde sú tie hrdinky,čo sú za rozdelnie,škoda že sa nevyjadria,ved priestor má každý,aspoň jeden rozumný argument by som rada počula,vy nie?
19. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz
tie, co tu chcu rozdelit su akosi ticho.... ale ked my adminky zamnkneme temu, kt. je iba SK alebo iba CZ a dame im link na CS temu, tak potom v Ip pisu, ze tu temu zakladali preto, lebo chceli diskutovat iba so Slovenkami alebo iba Ceskami.... Do Ip to pisu, ale verejne do diskusie to nik nenapise......
19. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz
odzneli tu aj ostrejšie názory a neboli vymazane,ak vo všeobecnosti poviem,že je asi niekto priblby to je urážka?je niekto asi moc precitlivený,nie?
19. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz
teba ich vyzvať,aby sa vyjadrili verejne,ved ich nikto nezabije,ked to povedia slušne,napr.teraz chcem debatovať len s Českými kočkami,Slovenky nehnevajte sa o vaš názor nestojím!no a bude,nikto jej nepolezie do zelí.A ešte by mňa zaujímalo,koľko je asi tých za rozdelenie,ved hadam to nemôže byť väčšina,alebo...
19. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz
Mě se nová střecha taky nelíbí, je pro mě nepřehledná.

Takže se podepisuji pod petici
19. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz
A proč by to sem chodily ty dotyčné říct, že chtějí rozdělení, když dostávaj čočku, ještě než sem vůbec s něčím takovým přijdou ??? :sweat_smile: Potom co tu čtu bych s tím asi nepřišla ani já a to jsem přitom držka nevymáchaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz
nikka - no minimálně proto, že takhle to vypadá, že rozdělení nikdo nechce :grinning:
19. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz
No tak právě to těch pár dotyčných asi nezachrání a nestojí to za to sem dávat hlavu na špalek :sweat_smile:
19. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz
ale ked niečo ozaj chcu,nech za to bojuju,nie?nech obhajujú svoje tvrdnie,ja sa nebojím vyjadriť nesuhlas v ktorejkoľvek teme ak nesúhlasím aj za cenu,že to niekomu bude proti srsti.ved sú relatívne v anonymite.čoho sa boja?
19. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz
No já nevím, ale jestli jich je tolik, že se uvažuje dokonce o tom vyjít jim vstříc, tak by se vzájemně snad podpořily, ne? Kromě toho, když mám nějaký názor, tak si ho taky umím obhájit a to i veřejně :sunglasses:
19. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz
no, tak ja som práve pozrela stránku ms a fakt neprehľadná!! :angry:
vôbec sa neviem orientovať, mi to pripadá, ako časopisy, ktoré žijú z reklám na predaj a pod.
Dúfam, že koníka nebudú prerábať :confused: potom sa už vôbec nevyznám :unamused:
Takže, prosííím, nechajte koníka v takom vzhľade, ako doteraz :pensive:
prajem pekný deň :dizzy_face:
19. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz
Já tu budu vypadat jak jejich mluvčí asi :grinning:

Dle mého názoru a když se vžiju do jejich kůže, si myslim, že jich rozhodně není tolik, protože Bob to dělá kvůli budoucnosti, ne kvůli pár jedincům kteří nerozumí, nebo nechtějí rozumět už teď a nechtějí potkávat slovenky/češky ve svých domovských diskuzích. Kvůli nim to není a nechápu kde si jabber vzala, že to tak je. A já si třeba za svým názorem taky stojim, ale sem bych prostě s kůží na trh taky nešla. Jak by to dopadlo? ne každý má chuť se tu dohadovat kvůli důvodům, ne každý je tak silný ustát útoky ostatních (většiny) ... Samozřejmě ten argumet proč to někdo chce rozdělit je slabej a nedá se to moc okecávat, to je asi hlavní důvod. :wink:
19. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz
No píše to erika tady v té diskuzi hned na první stránce - je to odněkud zkopírovaný příspěvek od Boba :wink:
19. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz
jsem asi slepá, ale nikde to nevidim :wink:
19. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz
a čo keby sa urobila skutočna anketa, ktora by bola vyobrazena na uvode stranky, v ktorej by sa hlasovalo, či sa chce alebo nie nový vzhľad stránky. :slight_smile: Nech vieme skutočný počet hlasov, komu na tom záleží.
19. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz
ad neprehladnost novej strechy, co sa tu stale opakuje:

Forum:
- na hompage su posledne diskutovane temy s priamym odkazom na posledny prispevok v danej teme, ako to bolo aj v starej verzii
- pri kliknuti na Forum sa zobrazia posledne diskutovane temy (to v starej verzii nebolo) s priamym odkazom na prvy aj posledny prispevok (to bolo)
- pri kliknuti na konkretnu sekciu napr. Regiony sa opat zobrazia posledne diskutovane temy teraz uz z tejto konkretnej sekcie zoradene podla posledneho prispevku
- vsetky temy si mozno zoradit aj podla datumu zalozenia temy
- v samotnej teme si mozem aj na x tej strane zobrazit hore prvy prispevok temy (v starej verzii nebolo)
- pri prispevkoch mam odkazy na fotoblog, bazar, profil uzivatelky (nieco bolo, nieco je nove)

Fotoblogy:
- daju sa vyfiltrovat podla okresov, typov fotiek, atd. - to v starej verzii nebolo
- chyba moznost vyhladat si fotoblog podla autora ako v starej verzii, ale bob uz napisal, ze to dorobia

Bazar:
- moznost oznacit si oblubeneho predajcu ci oblubeny inzerat je nova

to len tak narychlo som teraz vypisala - neviem, mne sa to zda prehladne az az a tesim sa na rovnakeho konika aj svadbu
19. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz
...at se zmeni plast treba, ale ne at se rozdeli SR a CR...jsem si uz tak zvykla na ten mekoucky jazyk....kterym slovencina bezpochyby je... :dizzy_face:
19. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.