• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Petícia proti novému vzhľadu stránky

(zamknutá)
8. februára 2010 
nikka - asi jo :grinning: anebo máš zapnutej filtr na slovenský příspěvky, ne? :grinning: :wink: je to na první stránce v 9:32 :wink:
19. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz
jabber, ale já tam nevidim v tom příspěvku napsané to co si psala, že by se ten příspěvek Boba týkal zdejších stávajících uživatelek, od kterých očekáváte že se sem přijdou prát za rozdělení, když je jich tolik :sweat_smile: Mluvil o budoucnosti a že nastane doba, kdy nebude mladá generace rozumět a to je vše. Nebo jsem stále slepá? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz
myslím,že by sa malo prihliadať viac na terajších uživateľov a ich želania,ako na potenciálnych do buducnosti.
20. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz
autor
emjeee. no.. ano, su tam aj nejake klady, napr. tie foloblogy podla regionu a tak.. ale asi ked sa to zda skoro vsetkym neprehladne, tak to asi tak bude ...

asi to je tym, ze na 1 stranke sa toho zobrazuje omnoho menej, nez predtym.. amusime viac rolovat mysov a preklikavat... a to aj kvoli obrovskym inzeratom,co zaberaju polku plochy... zbytocne...
20. nov 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz
uvod lepsi...ale samotne forumove temy fakt na prd
20. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz
nedá mi to...
mám pocit, že většina z vás, které se tu tak bouříte proti novému vzhledu, si tu stránku ani pořádně neprohlédla, nevyzkoušela, nesnažila se zjistit, jak to je.
protože jinak byste zjistily mimojiné i to, co sem napsala emjee.

stačí si jenom chvilku udělat čas, podívat se na to zjistíte, že ta nová verze je daleko lepší, přehlednější a nabízí mnohem víc funkcí, jak si tu stránku přizpůsobit sobě a svým požadavkům.
kromě toho máte šanci zapojit se do jejího vývoje tím, že budete dávat podněty na věci, které nefungují, nefungují přesně, nebo tam zcela chybí.
20. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz
autor
ikarkulka...

no a ty si si tu stranku pozrela asi zase az teraz a nevies, ze v case ked som zakladala tuto temu, tam mnoho z toho, oc ona pise nebolo... ze ot tam az na zakjlade komentarov ludi dali, prerobili a pod :wink:
20. nov 2009 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz
katrin, můžu tě ujistit, že jako adminka jsem tu stránku viděla mezi prvními (tj. v době, kdy ještě nebyla zveřejněná ani beta verze na ms).

nicméně, od založení tématu do nynějších příspěvků se toho v nich moc nezměnilo, všechny píšete - nelíbí se mi to. ale důvody žádné. nápady žádné.
20. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz
autor
sorry, nevsimla som si ze si adminka..ale nie je to pravda, co pises.. ja sopm napr. ( hovorim za seba) pisala aj praimo tak konkretne veci co sa mi nepacia.. je fakt, ze niektore boli uz odstranene, ale niektore este stale pretvravaju.. napr. sa neda vratit sipkou " späť" ako doteraz z alkbumov, alebo temy do zoíznamu tem, co je teda pekne otravne...
ak ludia napisu, ze sa im to nepaci, tak asi to nepisu len tak.. a nie kazdemu sa to chce stale rozpisovat.. ale staci si precitat tu temy, alebo aj samotnu tenu na streche a je vidiet, aké su reakcie... ludia co sem chodia sa nie vzdy tak dobre vyznaju v internete, alebo PC, a je to pre nich prilis neprehladne...
povodna verzia bola jednoduchsia pre akehokolvek uzivatela.... to jasne vyplyva aj z reakcii ludi... :wink:
20. nov 2009 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz
katrin, upřímně řečeno, když jsem poprvé viděla tyto stránky (konkrétně to bylo brms), taky jsem se tam hned neorientovala. stejně tak jsem se hned neorientovala na aukru, na mmb a pod.
ale chce to jen praxi.

ta nová verze se mi naopak zdá mnohem přehlednější než původní.
20. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz
autor
no OK, akurat ze si jedna z velmi velmi mala :slight_smile:)

aj ked aj ja vidim nejake pozitiva.. ale to skor po zmenach, co urobili za posledne tri styri dni.. ale stale mi urcite veci dost vadia... ako to preklikavanie a pod..
20. nov 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz
ahojky :slight_smile:
mne nový vzhľad stránky nevadí, na všetko sa dá zvyknúť a vyznať sa v tom. Veď aj moje začiatky tu(konkr. na BRMS) boli hodne krušné, ale naučila som sa :slight_smile:
Ale teda čo sa mi vobec ale vobec nepáči/nelíbí, tak to je rozdelenie na SK/CZ :rolling_eyes: :rolling_eyes: Som dorazne proti!
20. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz
btw. ta sipka spat k temam vo fore sice nie je, ale nad kazdou temou je presne zobrazene, kde sa clovek nachadza napr. v tejto teme http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/nova-verzia-stanok?page=last&post=last je to Fórum > Kategória: Modrastrecha.sk a da sa kilnut na Forum (zobrazi vsetky posledne dikutovane) aj na Modrastrecha.sk (zobrazi posledne diskutovane z tejto kategorie) - takze podla mna sipka spat ani nechyba

dalsie plus je, ze po pridani prispevku to cloveka hodi priamo do temy a nemusi sa preklikavat ako v starej verzii
20. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz
spat chyba len v albumoch a to sa este zmeni
20. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz
autor
emjee: chyba.. poviem aj preco... ano, sice sa mozes prekliknut na forum, ale odtial sa musis späť na skupinu tem v ktorej si bola... cize je to dvojita cesta.. raz tolko klikania...
cize napr. ked som v teme zariadujeme, co ja viem kuchyne Decodom a chcem sa vratit spat, tam ma to hodi len na vsebecne forum, nie do temy " zariadujeme".... alebo sa mylim?
20. nov 2009 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz
mylis :grinning: mozes kliknut priamo z tej temy na kategoriu, v ktorej si :grinning:
20. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz
hore nad nazvom temy je presne ta cesta vypisana kde si:
Fórum > Kategória: Zariaďujeme
ked kliknes na Zariadujeme, si tam kde by si po starom bola sipkou spat :wink:
20. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz
... proti zmene stranky nemam nic (na vsetko sa da zvyknut)... ale urcite ma bude mrziet rozdelenie na SR a CR....
20. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz
autor
aha.. tak sorry, oK... ALE VIDIS.. je ot tak divne a nevyrazne naznacene, ze ma nenapadne na to kliknut, kebyze mi nepovies... a to je ta neprehladnost, nejasnot o kotrej stale hovorime :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz
katrin to nie je neprehladnost ale sila zvyku :wink:
20. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz
ahojte, mne sa ta zmena nahodou paci, takze sa tesim na dalsie prerabky stran :dizzy_face: ... jedine s cim nesuhlasim je, ze nebude spolocne forum z Cechmi :confounded: ak sa to uz napravilo, tak nemam co vytknut
20. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz
autor
budem dufat, emjeee :wink:
20. nov 2009 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz
uniká mi zmysel tejto témy..
Zmena sa pripravuje už rok, pracuje sa na nej, určite je s tým veľa roboty a vy si myslíte, že len preto, že niektoré z vás sa nevedia vysomáriť z niečoho nového programátori zahodia za hlavu rok práce?
Predstavte si, že by stavbári stavali rok nejakú budovu a zrazu by ľudia začali protestovať, lebo okná sú vysoko, a dvere sú širšie než tie, cez ktoré sú zvyknutí chodiť, na zemi je mramor, nie dlažba, ako mám po ňom chodiť?
A stavbári by prišli a budovu zbúrali a postavili starú komunistickú kocku...
Nezmysel, však? Tak, ako táto téma...
20. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz
monkula super :sunglasses: tiez s tebou suhlasim :slight_smile:

ja neviem ja som bola na MS trosku som pokukala a nasla temu ktoru zvyknem citat, ziaden problem som s tym teda nemala, len treba trosku chciet :wink:
20. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz
tak ja som na modrej streche bola asi dva razy a dnes mi to nedalo a isla som sa tam pozriet,temy sa mi zdali v pohode ,pridala som prispevok a tarfila na konika :slight_smile: takze tak
20. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz
no, ja osobne si zvyknu, co jineho mi zbyva?
20. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz
monkula , jedin avec co mne vadi, je rozdelenie konika.. to snad uznas, ze nie je ok.. celkom. :wink:
20. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz
Prosime
nechajte nam CS konika :slight_smile:
a ked o 40 rokov 90 % uzivatelov nebude rozumiet, tak tym 10% co zostanu zalozi modrydochodca.sk a modrydochodca.cz v CS verzi a my sa presunieme tam, slubujeme :slight_smile:
20. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz
ianitka 100 bodov.. :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz
len keby nas niekto vypocul :slight_smile:
20. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.