• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pichanie v podbrušku

(zamknutá)
20. septembra 2008 
Ahojte baby, neviem ci uz tu nahodou nie je taka tema ale chcem sa opytat ci aj vy mate take pichanie v podbrusku, akokeby zapaleny mechur...Citim to ked vstavam, niekedy ked sa mala pohne tak to teda sakra zaboli :confounded: Myslite ze je to iba tlak na mechur? abo mam ist s tym k lekarovi?

este jedna otazocka...aj vy mate taky silny vytok???
20. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz
tynushqa to pichanie mám aj ja aj dole myslím že v našom tt to je už normálne i ked ja mám skrátený krčok takže bábo tlačí tak neviem ved uvidím čo napíšu ostatné baby
20. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz
Ahojte,aj ja to mam,picha ma obcas v podbrusku a aj ma to dost boli. Mne sa zase stava, ked sa nejako zohnem, tak citim dost silny tlak na konecnik, neviem, ci mi moze maly na neho tlacit, ale dost to vzdy zaboli.
20. sep 2008 o 17:27  • Odpovedz
tynushqa: aj mna picha obcas, ked sa moc namaham, alebo pri rychlej chodzi. Tiez dufam, ze je to normalne. A co sa tyka toho vytoku, no mam ho otrasny. Niekedy mam az strach co mi neodteka plodova voda. Dufam, ale ze je to tiez v norme, aspon som to tak pocula, ze to ma kazdda tehulka. :unamused:
20. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz
A este tomu vytoku, aj ja ho mam a tiez silny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doktor mi povedal, ze to byva v tehotenstve.
20. sep 2008 o 18:09  • Odpovedz
autor
Uf no to ste ma baby troska ukludnili :slight_smile: Teraz ma uz trapi len opuchnuty krk a bolenie okolo usi... musim v pondelok utekat k doktorke. Inak mala ma teraz strasne kope neviem ci je to tym ze som chora :(
20. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.