• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Píšete aj na azet?

(zamknutá)
5. marca 2009 
autor
ked mu furt xuti :slight_smile: to ma po mne :slight_smile:
dik za radu,vyskusam...

veru baby,kde ste?dajte nicky nex sa kukneme :slight_smile:
11. jún 2008 o 17:50  • Odpovedz
ja chodim na Azet,,,len kvoli bratovej frajerke ,,,su v Anglicku a chodi na Azet aj cez mail,,,tak najlepsia komunikácia,,,a tiez tam pre nich dávam foto malej,,, :sweat_smile:
11. jún 2008 o 17:57  • Odpovedz
luci .... myslela som si, ze sa tu objavis :grinning:
11. jún 2008 o 18:14  • Odpovedz
luic ... som si ta ulozila na azet do priatelov... nevadi? :wink: ajtak si prezeram tvoje fotky ked das link do inej temy, tak aby som ta rychlejsie nasla :grinning:
11. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz
ja mam taky isty nick. :wink:
a ked som ucila siestakov a videla ako naruzivo pisu na pokec ,tak odvtedy tam nechodim :grinning:
11. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz
oprava: luic je luci :grinning:
11. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz
zuzi super,,,tak aj ja si ta dam,,,lebo si chcem tie albumy dat len pre priatelov,,,som teraz pridala nove,,,co sa nestali do projektu :dizzy_face:
11. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz
vavka...moja 10 rocná neter tam naruzivo pise :unamused:
11. jún 2008 o 18:23  • Odpovedz
kuknem.... inak ja si robim taky maly projekt na azete, kedze nemam blog :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 18:24  • Odpovedz
vsimla som si...super fotky,,,a co si nespravis blog???
11. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz
co ja viem....... mozno neskor, teraz mi staci azet :wink:
11. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz
ja tam mam skoro rovnaky nick :grinning:
hehe, s tym pridavanim a uberanim veku je to parada....
mne sa tam pacia taky 12rocny susnaci, co chcu vsetko mozne :sweat_smile:
11. jún 2008 o 22:20  • Odpovedz
ja mám tiež aj azet a mám tam rovnaký nik ako tu to aby som nezabudla :slight_smile: ale už tam až tak často nechodím
11. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz
no kedysi pocas vysokoskolskyx cias som sa tam vedela nasediet..bola to pre mna hotova droga :grinning: ale odkedy som vydata, uz tam ani nepaxnem...
11. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz
no aj ja som sa tam nasedela a nakecala ale od kedy uz nie som sama tak tam chodim len obcas koli zopar priatelom co tam chodievaju
11. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz
ja na azet chodievam nasla som si tam aj dost znamych je pravda,ze tam chodia aj uchylaci a divny ludia ale je tam aj dost normalnych ludi s ktorymi sa da pokecat a dokonca som tam nasla aj mojich znamych o ktorych som ani nevedela,ze na azet chodia
12. jún 2008 o 09:04  • Odpovedz
ja podobne ako otrivinka ... tiez som tam nasla kopu znamych, co som nevedela ze su tam. ale pokec velmi nevyuzivam, skor len azet schranku, rp je fajn..... a aj to ze sa da pozriet kto z priatelov je pripojeny... :wink:
12. jún 2008 o 10:00  • Odpovedz
ja som tam spoznala svojho manzela :grinning: a teraz ked tam som straasne ziarli :frowning2:
12. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz
Ja tiez tam chodim nasla som uz aj par spoluziakov o ktorych som dlho nepocula takze pohoda.
12. jún 2008 o 14:25  • Odpovedz
aj ja píšem na azet ...mám tam kopec kamarátov ale tiež sa občas vyskytnú kadejaké individua a pýtajú rôzne veci naposledy odomňa pýtal akýsi debo že obnosené cvičky jarmilky alebo tenisky od číňanov
12. jún 2008 o 14:29  • Odpovedz
zabudla som pripojiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak pre všetkých musí slniečko svietiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2008 o 14:32  • Odpovedz
no ja som na tom podobne našla som tam zopár dobrých kamošov a cez jedného z nich som spoznala aj svojho drahého ale občas sa ozvú aj dobrý tupci
12. jún 2008 o 15:42  • Odpovedz
baby čo chodíte na azet...kto z vás si píše s chlapom, ktorý má nick SPORTAK.MT? bude ich asi dosť, preto sa pýtam...rada by som vymenila skúsenosti s týmto človekom...napíšte mi IP, lebo sem zabudenm prísť pozrieť :sweat_smile:
14. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz
AHOJ BABY. tak pridam sa k vam aj ja, na azete som kazdy den :grinning: kedze zijem v zahranici, tak je dobre si pokecat so znamymi alebo novymi ludmi ktori su tiez za hranicami...a tam si aspon viem aj album vytvorit, nie ako tu, sem mi nechce pridat fotky, tak sem tam hodi moja kamoska nejaku fotku pre mna. mam tam inak rovnaky nick ak by chcel niekto pokecat.
niekto tu spominal, ze pisu sami uchylaci ...no aj ja si hladam kamaratku ale sami chlapi sa ozyvaju :angry:
14. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz
raz som bola, ale nikdy viac, sú tam nejaké zvláštne týpky.
14. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz
a to vam pise tolko cudzych chlapov??? tak to tam musite mat nejaku sexi fotku :grinning: :grinning: :grinning:
mne napise v priemere za tyzden asi 5 uchylakov... inak pohoda :sunglasses:

hlavne vyuzivam fotoalbumy :wink:
16. jún 2008 o 16:43  • Odpovedz
ja som tam tiež len kvôli fotoalbumom...už tam mám cez 200 fotiek :slight_smile:
20. jún 2008 o 22:56  • Odpovedz
no ja som tie zavislak :grinning: albumy,kamosi a tak :grinning: ak bude chciet niekto pokecat tak nick dzidzuska :grinning: :grinning:
21. jún 2008 o 10:21  • Odpovedz
Cafte baby :slight_smile:
Aj ja sa na azetku sem tam zastavim...uz je to ako ritual.... :wink:
Chiara14 /nick name/
21. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz
Ahojte, tak pridam sa aj ja do diskusie, chodievam tam pravidelne, pisem si s kamaratkami a spoluziackami, ktore su mimo SK. a ked pisu uchylaci, tak ich posielam adminom ako SPAM, no naco to tam je a obtazuje to individuum???!!!
Nick mam ten isty
21. jún 2008 o 10:30  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.