• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plastové sedátko do vane

(zamknutá)
17. januára 2010 
Maminky, prosím Vás, ak máte niektorá skúsenosti s týmto:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=42504
tak sa ozvite. Chcem to kúpiť malému na Vianoce, pretože ešte poriadne nesedí a my už máme problém ho vo vani udržať. Myslím si, že je to celkom bezpečné, ale rada by som si prečítala Vaše názory... Ďakujem vopred za každý:slight_smile:
9. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz
Máme přesně toto, jen jinou barvičku.Jsem s ním maximálně spokojená, malej nikde neuklouzne a nemusím mít strach že mi vyjede z ruky. :slight_smile: Krásně si v něm vyhraje a já se akorát koukám...nemusím se celou dobu hrbit do vany abych ho držela apod....Přísavky drží spolehlivě ještě nikdy se mi nestalo , že by se nějak uvolnila.V klídku ho i v sedátku umeju je tam dost místa akorát zadeček na ten si ho přidržím... Koupila bych ho znovu pro mě je to super věcička. :slight_smile:
9. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz
autor
kjajule, veľmi pekne ďakujem za odpoveď :slight_smile: myslím si, že je to dobrá vecička, fakt sa mi to páči...takže to snáď kúpim :slight_smile:
9. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz
smailinka je to super ja to tiez mam :wink: teda uz to nepotrebujem ale nechavam pre druhe lebo to je fakt dobra vec :wink:
9. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz
nam to dost pomohlo, uz z toho vyrastol a sedi dost sebavedome vo vani, ale predtym sa to veru hodilo...
9. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz
Mam ho take, ale koupila jsem to jeste s tim bezp. sedatkem, je mirne polstrovane, takze tam i bezpecneji ditko sedi, je a le drazsi
9. nov 2009 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz
autor
kutcher, nevieš prosím ťa nájsť dáku fotku alebo niekde na nete??
9. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz
No... mame to sedatko trchu vis, ale neco takoveho jsem myslela: http://vanicky-a-kybliky.heureka.cz/juniors-bezpecnostni-sedatko-do-vany/
9. nov 2009 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz
Hmm tohle neni tak drahe co?
9. nov 2009 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz
9. nov 2009 o 23:31  •  2 deti  • Odpovedz
autor
jééj, vďaka kutcher...toto vyzerá ozaj lepšie..idem sa na to pozrieť :grinning:
10. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz
Taky máme přesně to samé. Je to skvělý. Jak už je tu psáno nemusím se hrbit do vany a malej si sám hraje a nikam neklouže. Jen se nám to úplně nepřicucne. Jak tam sedí tak to sice je zatížený, ale jinak to plave. Máme totiž takovou vroubkovanou vanu , asi jako protiskuzovou i když je to na nic, tak tam ty přísavky nedrží. Píšou to i v návodu že do těhlech van to nefunguje. Ale jak říkám, když si tam hačne tak to zatíží a neklouže to ani se nepřevrhne takže účel to splnilo.
10. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz
A zkouseli jste tu bublinkovou podlozku do vany? Na kazda ta bublinka ma na sobe samostatnou prisavecku a drzi snad v kazdy vane a na ni by se to sedatko snad dalo dat ne?
10. nov 2009 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz
baby, ako dlho ste pouzivali to sedatko? konecne som ho objednala a neviem, ci uz neni neskoro. ale nas maly je hyperaktivny vo vani, tak snad vyuzijeme.
9. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz
Ahojky,
taky přihodím zkušenost :slight_smile:

Berus my jsme ho naší malé koupili asi v roce a to jsem měla pocit, že teda už pozdě je :sweat_smile: ale ona se do tý doby jinak koupat nechtěla, prostě se chtěla koupat jen na lehátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak nastala změna, že by měla jít do toho sedátka tak moc nadšená nebyla, ale postupem času si ho oblíbila a my taky :slight_smile: koupala se v něm asi do 21měs. zhruba, pak jsme koupili tu protiskluzovou podložku - jenže té se bála a tak trvalo ji na to naučit a teď už pohoda :wink: myslím si, že vy jste ho koupili akorát... ona teda i Kristý začla pozdě sedět a dřív bych tam dítě nedávala :slight_smile: už se těšíme až ho bude využívat Luky :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz
malemu bude 18 mesicu a furt se vejde
9. jan 2010 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz
úžasná vec doporučujem
mám síce len jedno :wink: ale je to super vec :slight_smile:
a stačí aj lacnejšie službu spraví takú istú :wink:
9. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz
autor
ja som ho kúpila, keď mal malý cca 9mesiacov, má tam ešte kooopu miesta, tak sa nebojím, že mu bude malé...strašne rád tam sedí, že ho mám až problém odtiaľ dostať :slight_smile:

kutcher a ďakujem za radu, kúpila som to, čo si mi odporučila :wink:
15. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz
my mame presne to co dala link smailinka a je to super vec kym sa nevedel sám postavit
odlozila som to pre druhe babo lebo to nema chyba uz len kvoli bezpecnosti, urcite doporucujem,
za veľmi dobru cenu som ich videla aj v Hypernove a Tescu
17. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.