• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Podporte petíciu

(zamknutá)
26. novembra 2010 
no ved tam mi to vypisuje
1. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz
už je to ok
1. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz
chcem sa este opýtat,ci to platí tak ako keby som tu petíciu podpísala osobne? vdaka
1. okt 2010 o 12:19  • Odpovedz
Ja som si to pre istotu vytlačila a dala podpísať susedom a kamošom a už mám 4 hárky plné teda 60 podpisov. Ešte rozhodím stiete nech je toho viac.. ale myslím že aj cez net by to malo platiť... aspoň baby tak tvrdia... držme si teda palčeky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 12:23  •  1 dieťa  • Odpovedz
Sorry 80 asi neviem počítať.. som ako na ihlách koho ešte odchytím tak prepáčte ten chybný matematický vzorec. :frowning2:
1. okt 2010 o 12:24  •  1 dieťa  • Odpovedz
@jozefina.kissova plati, ale papierova forma je lepsia...
@drobcek78 :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz
mamicky, dnes budem zbierat okolo 15.
00 pri chorvatskom ramene v Petrzke BA, a zajtra pojdem za Aupark na ihrisko, aj v sade janka krala... cakam vas...
1. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz
KE dufam, ze viacere budete zbierat dnes o 14.00 pri dvojposchodovej aide podpisy, mne oliv stale haja, mozno budem meskat
1. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz
ja som sice z BB,ale kedže dnes cestujem do BA,tak by som sa rada pridala k peticii,len by som poprosila,že kedy cca sa budete nachadzať zajtra pri auparku? dakujem
1. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz
treba ist strajkovat........................
1. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz
Ahojte mamičky, ja osobne mám už 11 ročného syna, ale nakoľko momentálne plánujeme ďalšie dieťa rada by som sa pridala k petícii. Myslím si, že ani jeden politik si vôbec neuvedomuje, čo úloha matky znamená. To bolo pred voľbami sľubov ako sa bude vychádzať v ústrety rodinám s deťmi, ako chcú podporiť zvýšenie pôrodnosti a podobne . No po voľbách je opak pravdou. Pán minister Mihál veľmi rýchlo zmenil svoje plány a teraz sa snaží postaviť úlohu matky na najposlednejašie miesto v našej spoločnosti. On ide rozprávať o tom ako ho manželka vyhodí z domu ak jej prinesie o 10% nižší plat a ako najviac na všetko doplatia hlavne oni? To pán minister ešte asi neskúsil vyžiť zo 190 EUR, ktoré navrhuje ako RP. Veľmi rada by som vedela ,ako dlho by mu táto suma vydržala, keďže jeho životný štandard je určite niekoľkonásobne vyžší ako je priemerná mzda obyčajného občana ( cca 300-500 EUR). Stále si nikto neuvedomuje, že v konečnom dôsledku z RP musia vyžiť dvaja ľudia a niekedy i viac !
Verím, že aspoň niečo dosiahneme a pani premierka si uvedomí, že takto naše malé, krásne Slovensko určite nebude rásť ak budeme mať čím ďalej, tým menej detí. Ak by sa konala podpisová petícia aj niekde v okolí Myjava, Senica a pod. určite tam zájdem. Dajte vedieť. :wink:
1. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz
no som vam chcela dat vediet ze aj ludia zo zahranicia sa cuduju aj ked teda vzhladom na to ze u nas nemaju trvaly pobyt nas nemozu podporit svojim podpisom... jedna nemka mi dala do hlavy chrobaka... zevraj ako sa tu moze nieco taketo chystat ked naspou hlavou statu je zena... zena, ktora je rovnaka ako my... zije podobny zivot ako my... rozdiel je len vo financiach...
1. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz
@maros84 treba... dajte vediet kde a kedy a urcite som tam
1. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz
@olifcek
tak to si ma poriadne vytočila ( teda nie Ty ale ten článok). S kolegyňami sme hrozne rozhorčené a pán minister si asi neuvedomuje, že ak všetci odídeme do zahraničia , kto bude na nich robiť???
1. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz
@macac on ma nahrabane a nahrabe, mladych posiela prec, dvihne doch.vek? Vyhraju opat romovia a ini soc.prizivnici
1. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz
@olifcek dokedy to ale takto budeme trpieť, myslím celý národ ako celok? Nemali by sme sa pustiť do ulíc ako to bolo v 1989, keď študenti chceli vyjadriť svoje názory? Existuje ešte nejaké iné riešenie ?
1. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz
ja len pripomínam- mamičky z Popradu, ale aj každý kto chce prispieť- dnes v Poprade o 16.30 pri Aréne (oproti Kauflandu) zbierame podpisy. @vinka nezabudni :wink:
máme tu krásne počasie- pod mrakom a 8°C :confounded:
1. okt 2010 o 15:06  • Odpovedz
ahojte, takze na nete peticia podpisana,ale rada by som sa opytala, ci sa zbieraju podpisy v Brezne al. okoli, dakujem
1. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz
Viem prídem a dúfam,že tam nebudem sama s malou :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz
Babenky, zajtra je v jednej nemenovanej obci stredného Slovenska veselica Vinobranie a príde aj Pán prezident.. a zopár svučných mien z Bratislavy....neviem či sa dostanem tak blízko k nemu ale ak áno tak sa ho určite opýtam čo hovorí on ako hlava štátu na takúto nespravodlivosť... sa má po chlebe aj jeho ochranka..:slight_smile:
Ale Vážne.. skúsim vziať hárky zo sebou očakávajú tam do 5 000 ľudí tak snáď vyzbieram aj niečo tam... ale získať do petície podpis pána prezidenta by nebolo zlé, čo poviete??
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2010 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz
Prosim,kde mam podpisat tu peticiu.dajte radu dakujem
1. okt 2010 o 18:17  • Odpovedz
@nufa84 záleží odkiaľ si, vo väčšine miest niekto tie podpisy zbiera, prípadne sú v nejakom obchode a podobne. Napíš kde bývaš a možno ti niekto poradí viac. Prípadne odtiaľ http://www.pieskovisko.sk/strajk/ si môžeš vytlačiť aj ty sama petičné hárky a dať podpísať rodine a známym. Sú tam všetky informácie, aj dokedy sa podpisy zbierajú, aj čo potom s nimi. Prípadne je už aj elektronická petícia http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573.
1. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz
@drobcek78 to by bolo supeeeeer! si zlata
1. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz
moj znamy pise a suhlasim s nim

Mas pravdu a zas som sa tak vytocil ze nechapem co sa tu v tejto vypalenej republike robi

a este by som tam napisal
ZIADEME aby sa rozlisoval pojmy rodina a rodina

RODINA ktora sa pripravovala plnohodnotne na príchod nového clena, tj pracovala a snazila sa pre svojho potomka vlastnými silami ako aj s podporou celej rodiny, zabezpecit vsetko potrebne je viac ako:

tzv RODINA ktora vznikne príchodom noveho clena v dobe ked matka je este dieta, ktore nepozna zakladne hygienicke navyky pretoze ju to jej neskoleni rodicia nenaucili

Preto pozadujeme prijat zákon o plánovanom rodicovstve a to v takom znení že žena , ktorá v den otehotnenia nedovrsila vek dospelosti tj 18 rokov, nema narok na ziadnu podporu statu na dieta, pretoze konala protizákonne!!!!!
Tj podporu ziska len zena kotrá porodi dieta po 18 roku a 9 mesiaci svojho zivota (a niekolko tisic neprisposobyvých si hned rozmyslia ci budu mat sex)

Nebude sa ti to pacit, ale peniaze mlada rodina nema preto lebo je tu 500 000 darmozracov, ktory len kradnu a vyuzivaju systém, ktory je nastavený proti nám SLOVAKOM

toto dam aj na facebook :D
1. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz
@olifcek jeeej to sa mi páči :grinning: to zas bude negatívnych ohlasov
1. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz
@olifcek - tvoj znamy to perfektne vystihol, suhlasim so vsetkym co napisal
1. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz
1. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz
@veronikapp - ten kto na toto bude reagovat negativne je neinteligentny a pokrytec
1. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.