• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Podporte petíciu

(zamknutá)
26. novembra 2010 
@kvietky ja už akosi vidím ako budú písať, že čo ak moje dieťa náááááhodou otehotnie v 16-tich a tak podobne
1. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz
@veronikapp
ak otehotnie v 16tich, bude jasne, ze za to moze najma rodic, no nie? nie je to tak? ked raz nevysvetlis co a ako.... :wink: :wink: ale jasne, su vynimocne pripady, kedy naozaj..ved vieme, co sme tym chceli povedat... :wink:
1. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz
@katka888 jasné, rozumieme sa :wink:
1. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz
@veronikapp
aj ked, ja by som brala vnuca aj v 16tke / samo, ze nie mojej :slight_smile: / lebo, kym mala bude mat 32 a babo tak ako ja, kto vie, ci s nim este budem schopna ist na ihrisko.... ja jej aj nasetrim, ak nebude mat narok na RP :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz
@katka888 ja som si počkala do 21-ky, to stačí :wink: v 16-ke nie :grinning: nepreháňajme :grinning:
1. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz
@veronikapp
tak dobre, ukecala si ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz
baby mne tá petícia nejde otvoriť. ja mám malinké dvojičky a beriem len jednu materswkú,kedže zákony na slovensku sú také ake sú. teraz mi tá materská pre ne vydrží asi tak na dva týždne,kedže musia piť špeciálne mlieko koli zdravotnému stavu. a to nerátam čo všetko ešte potrebujú. a ked nám materskú ešte znížia, to bude teda paráda. čo ich budem dávať pred dom, aby sa popásli na tráve??????
2. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz
2. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz
Caute baby aj ja sa k Vam pripajam, uz som to podpisal cez net
2. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz
nikita 880 ja cakam dvojicky a pisala som kade tade aby dvojickarky dostali viac.........pripajam sa k peticii...a dufam ze aj na dvojickarky sa bude v novm zakone prihliadat ved mame raz take naklady na deti ako ta co je na materskej s jednym..........
2. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz
@dusika11 - plne s tebou suhlasim, ja tiez dufam, ze sa bude prihliadat aj na trojickove maminy.
Vcera Jojka dala reportaz o tom, ako rychlo moze zena namiesto 1 dietatka prist naraz az k 2 al.3 - bolo to smerovane na IVF. s moznostou naslednej redukcie. Ja som otehotnela prirodzene, nikto sa ma na redukciu nepytal a ani by som to v zivote neurobila. Mam to s vychovou a starostlivostou trojiciek narocne, ale v zivote by som nemenila.
Myslim si, ze zdrava zena, ktora naozaj velmi tuzi po dietatku a ktora ci uz prirodzenym sposobom al. prostrednictvom IVF caka 2 al. 3 deticky naraz s nejakou redukciou suhlasit nebude.
A stat, resp. vlada s tym svojim systemom by si mali taketo matky a zeny vazit , riadne ich aj financne podporit, aby mohli zabezpecit dostojne prve rocky zivota svojim detickam.
3. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz
no v tej jojke som to trocha potlacila,,,pisala sm im....ja mam dvojicky geneticky jednovajecne...mala aj babka aj sesternice bratranci.....ano stat by si nas mal vazit..................
3. okt 2010 o 23:02  • Odpovedz
takze ja som sa dala na zbieranie podpisov osobne a to by ste nezazili tie argumenty dokonca aj tehotnych pracujucich mamiciek
tak sklamana som odchadzala napriek tomu mame vyzbierane podpisy a nie malo
rada by som vediet kam to v takejto tlacenej verzii zaslat
na aku adresu<<<
4. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz
4. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz
@olifcek dakujem uz som nasla a poslala email :wink:
4. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz
baby z ruzomberka este dnes a zajtra mozete podpisat peticiu vo foto centre oproti farby lakom na pesej zone. aj v detskom obchodiku na pesej zone ale fakt neviem ako sa ten detsky vola. opytajte sa
4. okt 2010 o 10:34  • Odpovedz
potrebujem adresu , kam treba poslat vyplnené petičné hárky atria@post.sk
4. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz
4. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz
4. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz
Ahojte....
ked som uz podpisala peticiu na webe, treba aj na papier? Je to ta ista, nie? a 2x by sa nemalo.... ci sa mylim?

inak, dnes som odoslala celkom "pekny" mail panovi ministrovi, aj do SME a Pravdy a tiez poslancom NR SR za socialny vybor. ak by ste mali zaujem si ho precitat, piste do IP.... :wink:
5. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz
@zusika ja chhcem citat liiist a ak si uz elektr. podala peticiu, pisomne na harok uz nesmies :wink:
5. okt 2010 o 13:56  • Odpovedz
5. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz
No tak sa minister k celej tej našej petícii vyjadril....
Vraj by to bola diskriminácia. :unamused: Hm.
5. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz
ahojte kocky, aj ja sa chcem pripojit, nakolko ma to totalne poburilo, prosim poslite mi link, skusim nahnat aj ostatne mamicky v mojom okoli. dakujem :slight_smile:
5. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz
@heni79 tak preto tym, co nerobili pred materskou pridame a tie co makali a odvadzali do rozpoctu, tak budu ukratene, hovackeeeee
5. okt 2010 o 19:47  • Odpovedz
@sysinka
Však tiež som "nadšená". :confounded:
5. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz
@heni79 kde sa tak vyjadril? baby, dolezite je, ze my, pracujuce, sa citime diskriminovane, a nie je nas 1/3, ci 1/4, ale polovica, uz som pisala pani Tomanovej a poslala jej link na clanok, kde sa pise, ze minister zavadza s tym poctom...
@sysinka www.olifcek.info
5. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz
@olifcek vies ale super je, ze tie, co nepracovali si prilepsia a my si pohosime, tak potom aka diskriminacia?
5. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz
Súhlasím s petíciou. Podpísané.
5. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz
@olifcek
Dnešné televízne noviny na Markíze, mm sledoval. My sme podpísali petíciu tiež, obaja. A aj na tom ich TV Noviny to je. Teda, tam sa nevyjadruje minister, ale je to o tom istom.
Ja do istej miery chápem, že chcú byť spravodliví, lebo nie všetko je čierno-biele (napr. poznám babu, ktorá si ako študentka VŠ platila DNP, aby mala materskú, ale akosi jej nevyšlo tých 270 dní, lebo bábo sa vypýtalo na svet o 4! dni skôr. Chcela si ich doplatiť, ale nedalo sa. Tak je od začiatku na 164,-€! A to napr. tiež nie je celkom fér. Keby to boli mesiace, ale 4 dni a chcela si ich doplatiť! Ja viem, je to o inom... i keď iba trošku :slight_smile: ), no presne ako píše @sysinka, nemá to celkom logiku, to ich uvažovanie.
5. okt 2010 o 20:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.