• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomalé fórum

(zamknutá)
9. januára 2008 
Ahojte ja sa chcem len opytat preco je toto forum tak neskutocne pomale a ci aj vam to nabieha tak pomaly a preco su tu take prisne pravidla ake niesu na ziadnom inom fore????uz viac kamosiek mi hovorilo ze to tu je moc pomale.hmmmm...
9. jan 2008 o 17:55  • Odpovedz
obrat sa na temu Modrykonik.sk :slight_smile:
9. jan 2008 o 18:04  • Odpovedz
Podla mna pravidla nie su moc prisne. Casto ludia otvoria temu v nespravnom fore, alebo pisu o tom o com tu uz pisane bolo. Tiez sa tu casto pise uplne od temy, cize clovek musi casto lovit hodnotne informacie v stovkach stran, kde sa mamicky bavia o pocasi. Ja poznam aj prisnejsie fora.
Ale rychlejsie by to tu fungovat mohlo, to plne suhlasim. Ale lepsi pomaly modrykonik nez ziadny :slight_smile:
9. jan 2008 o 18:34  • Odpovedz
autor
no to je skor taky Modry somarik :grinning: ja som mala na mysli take ze nepiste velkymi pismenami-to mi pride take smiesne...ale ja len tak -inak ma to nejak moc netrapi .....len ta rychlost...... :angry:
9. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz
o rychlosti je uz zalozena tema:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=13051&vOffset=270&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
a tato diskusia je hned zle zaradena, prepac, ak niekomu nevyhovuju pravidla nemusi sem proste chodit :zipper_mouth:
9. jan 2008 o 21:10  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.