• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomoc s heslom

(zamknutá)
20. októbra 2009 
vcera som bola na PC a pozerala si svoje nastavenia, mala som na rukach maleho syna ten mi tukol na klavesu a ukazalo zmeny ulozene....nejak som na to nereagovala...a teraz mi nejde otvorit moj stary nic traktor...stale pise ze je ine heslo, ...udala som svoju mailovu adresu, ktoru som dala aj pri registracii..a nic...pisala som adminkam ...a nic...tak co mam robit...je to pre mna velmi dolezite, potrebujem sa dostat do svojej IP.tak pomoze mi tu uz niekto? :sweat_smile:
20. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz
traky, ako som ti pisala v IP, v nastaveniach k nicku traktor si zial mala zle zadany email, preto ti nefunguje automaticke zaslanie hesla, ked ho zabudnes/omylom zmenis. musime pockat na zasah programatorov... :pensive:

tymto si dovolujem upozornit aj ostatnych uzivatelov, ze zadanie SPRAVNEHO EMAILU v nastaveniach nie je formalne, pre srandu... :wink:

tiez registrujeme problem niektorych dalsich uzivatelov, ktorym sa nedari prihlasit sa na stranky, tento problem tiez posuvame programatorom...trpezlivost, prosim :wink:
20. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz
autor
dakujem , dakujem, dakujem... :grinning: moja vina, som roztrzita či čo.... :grinning: :grinning: :grinning: , už si dam pozor... :wink:
20. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.