• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradíte dobrú zrkadlovku?

(zamknutá)
23. októbra 2009 
poradite mi s vlastnej skusenosti dobru zrkadlovku
23. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz
loren chceš len foťák alebo aby to malo aj video? lebo sú už aj také zrkadlovky od nikonu ale stojí 30tisíc SK, aj my sme chceli zrkadlovku a nakoniec sme sa rozhodli pre digit. foťák s videom a sme nadmieru spokojní aj známi v predajni nám vravel, že ten model si kupovali regionálny novinári na fotenie je už poloprofesionálny a nestál toľko ako nikon lebo u nikonu platíš za značku hlavne. a ked budeš chcieť meniť objektív aby si mala väčšie rozpätie tak ťa bude stáť aj 10tisíc SK tak si to dobre uvážte či sa zrkadlovka naozaj oplatí. Kamoške som posielala foto z toho nášho a že čím sme fotili že je to bomba :wink: :slight_smile:
ale ak trváš na zrkadlovke tak by som odporúčala ten nikon Nikon D90 + AF-S DX VR 16-85mm f/3.5-5.6G ED je to na tebe
23. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz
ralanka a aky mate fotak? my sme si kupili nedavno canon powershot sx1 a sme s nim nadmieru spokojny, stal sice 500 eur, ale je super, hd video je krasne, v nooteboku nam to neseka a pozerali sme to aj na LCDcku v obyvacke a super, no preprasne farby, ostry... no niet co dodat. a ma aj manualne ostrenie a nadstavovanie, je to UZ.

loren a preco prave zrkadlovka? ja mam na predaj svoje zdkadlo aj z dvoma objekt., dovod predaja je, ze sme ho malo vyuzivali, mam k nemu aj externy blesk, je v zaruke a tak isto, pouzity asi iba 3-4 krat, spolu z fotakom.

chcela som nieco do kabelky a zrkadlo do kabelky urcite nie je. ak mas zaujem, tak mi napis IP a popisem ti o nom viac.

co sa tyka zrkadloviek, jednoznacne Canon. su drahsie ako nikony, ale kvalitnejsie, bez sumu a maju aj kvalitne objetivy
23. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.