• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte mi s heslom

(zamknutá)
1. januára 2009 
Baby dávno som nebola na jednej svojej adrese a uplne som zabudla heslo...neviem si naň vobec spomenúť a je to doležité....
Viem že sú programy ktoré keď sa inštalujú do PC nájdu zabudnuté heslo nie je medzi vami náhodou počítačová odborníčka...alebo hackerka :slight_smile: .
Ďakujem vám za rady.
29. dec 2008 o 15:42  • Odpovedz
andrebeka, a nezadávala si tam na tú stránku emailovú adresu? obvikle sa to tak robí, tak si daj vyhľadať v emailoch danú stránku a ak máš od nej mail, tak tam budeš mať napísané meno heslo. Alebo na tej stránke bude "zabudli ste heslo", tak na to klikni, napíšeš email a ono ti to heslo na ten mail zas pošle
29. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz
autor
Ahoj ďakujem že si reagovala,bolo to spred 4 rokov a mám aj iný PC a už vobec si nepamätám čo som tam zadávala a čo nie ale asi sotva niečo vtedy som sa ešte len zoznamovala s PC.
Tak asi žiadnym legálnym spobom sa k tomu nedopracujem..preto skúšam čokolvek.dík.pa
29. dec 2008 o 16:47  • Odpovedz
tak neviem ako casto menis hesla ale ja mam subor asi 10, ktore pouzivam vsade odkedy mi treba hesla :grinning: tak treba vyskusat tie, na ktore si spominas
29. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz
autor
Už som vyskúšala všetko čo ma napadlo...najhoršie je že kombinujem čísla ,velké a malé písmená.vďaka
29. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz
Milá Andrebeka... pánabeka, máš šťastie, že si natrafila na mňa. Pozrela som sa do svojej krištáľovej gule a našla som tvoje zabudnuté heslo... and the winner is... heslo znie: Sezam, otvor sa a rozsyp sa... Ak to náhodou nie je ono, tak mám ešte jedno záložné heslo, to bude určite to pravé orieškové, pardón, orechové, len je dosť dlhé, tak sa nezľakni:
llndeccnhkmnkjcd45rg533b56z424j654hts44th35435m4zumjjj56d4m654m4zu1j4m45j5h1z1h44j - teraz ale naozaj som si nie istá, či posledné tri znaky sú 44j, alebo 86z - radšej vyskúšaj oboje... :sunglasses: :grinning: :wink:
Áááále nie - teraz vážne: Žiaľ, nedokážem ti pomôcť, ale aspoň som sa ťa snažila trošinku rozveseliť. Čauenko! P. S. Veverko, nefňukej - oukej?!
29. dec 2008 o 17:26  • Odpovedz
a nie je tam nic take, ze zabudnute heslo?
29. dec 2008 o 17:45  • Odpovedz
anrebeka, ak som dobre pochopila, je to mailu? pises, ze je to velmi dolezite, ale ak ti to nechybalo 4 roky :confused: podla mna - zaloz si rovno nove konto :wink:
29. dec 2008 o 17:48  • Odpovedz
autor
ďakujem kočky :slight_smile:
29. dec 2008 o 17:58  • Odpovedz
tak jsou programy na dešifrování, ale myslím, že už to máš vyřešený
1. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.