• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte podľa Luny

(zamknutá)
6. marca 2009 
Ahojte, hľadala som, či tu už podobná téma nie je, no nič som nenašla..... Verím, že vás je zopár, ktoré sa riadite podľa luny a v tejto témičke by sme si tu mohli radiť...... :wink: :slight_smile: :wink:

Ja hľadám, kedy by som si mala farbiť vlasy. Viem, že strihať sa má v levovi a v panne no nikde som nič nenašla o farbení......
2. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz
ked rastie
2. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz
Ahoj, som tu nova :wink:
O farbeni neviem, ale uprava nechtov by sa mala robit vzdy v piatok po zapade slnka, aby spevneli a lepsie rastli (vzdy aspon trochu prepilnikujem... samozrejme ak treba pocas tyzdna prelakovat, alebo nieco zbrusit, tak neotalam chichi :sweat_smile: )
3. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz
3. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz
autor
Ahojky.

Bibula presne som to dnes citala, takze do splnu si musim zafarbit vlasy :sweat_smile: , ale asi pockam na utorok, bude panna, co je najlepsie obdobie na upravu vlasov..... :wink:

V nedelu a pondelok je lev, tak tie co sa chcete dat ostrihat, je na to naj, naj cas.... :wink: vlasy budu pevnejsie a zdravsie....
6. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz
autor
....a dnes je piatok, tak po zapade slnka (ked prsi neviem kedy :grinning: ) si treba ostrihat resp. upravit nechty, aby boli pevne...ako pise maminqa :wink:
6. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz
6. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.