• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod s kŕčovými žilami. Je šanca na normálny pôrod?

(zamknutá)
1. novembra 2007 
chcem sa opytat, ja sama s tym problem nemam. pocula som ze krcove zily su vacsinou dedicne.
aka je sanca rodit normalnym sposobom pri tretom dietati, ked uz pri prvom porode sa vyskytli problemy krcovych zil. tak isto pri druhom dietati boli problemy s krcovymi zilami a tretia tehotnost je rizikova a taktiez su zily uz v hroznom stave.
aka je sanca na normalny porod?
a ak je teda prevedeny normalny porod aka je sanca na prezitie matky a dietata, ak je to uz v poradi piata tehotnost, a dve uspesne tehotnosti a pri tretej tehotnosti hrozi ohrozenie zivota dietata a matky.
Je nevyhnutne rodit normalne, ak to zena silou mocou chce, alebo by sa malo pristupit okamzite k planovanemu cisarskemu rezu, alebo riskovat zivot takejto zeny.
dakujem za odpoved
18. okt 2007 o 13:37  • Odpovedz
autor
ahojte, ak nahodou niekto vie nejaku odpoved na moju otazku, velmi ma to potesi. dakujem.
18. okt 2007 o 14:03  • Odpovedz
autor
ahojte, chcem sa este raz opytat, neviete nahodou niektora z vas, ako je to s tymi krcovymi zilami, myslim vo vnutri, nielen na nohach. dakujem
18. okt 2007 o 17:45  • Odpovedz
petruska, mas teda na mysli toto
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=17023&vGroupOffset=840

alebo klasicke krcove zily na nohach? (pri tych by problem myslim nemal byt)
18. okt 2007 o 17:50  • Odpovedz
autor
ja chcem vedet ci je mozny normalny porod s krcovymi zilami v posve, pri tretom dietati, ak som ich mala uz pri prvych dvoch detoch, alebo ci mam riskovat roztrhnutie zil v kontrakciach, alebo co mam robit. ja chcem rodit normalne za kazdych okolnosti a skusim rodit normalne
1. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.