• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Posúrenie vyšetreni v prípade tehotenstva

(zamknutá)
8. septembra 2009 
Ahojte... pred mesiacom som prekonala uz druhy potrat a dnes som si na teste nasla // vid album.. neviem ci je to tehu alebo pozostatky z minuleho tehotenstva..ak by to bolo tehu tak to by som nebola velmi nadsena lebo ma cakaju vysetrenia a neviem ako je to v pripade ak by som tehotna bola...da sa to nejak posurit aby boli skorej a tak...mate s tym skusenost? ak viete poradte..lebo momentalne som nanervy z toho
8. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz
No je to trochu nerozvážne a nepremyslené nedávať si pozor a hned ísť na vec ale určite sa dajú výsledky vyšetrení posúriť aby si nepotratila zase ak je problém :confused:
8. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz
autor
no lenze foor je v tom ze sme si prave davali pozor...tak zato to nechapem
8. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz
perimbabka podla mna to je este s predchadzajuceho tehotenstva videla som album a ciarocka skoro nevidiet ale ved pockaj este 2-3 dni a tastni zase popripade sa skontaktuj s lekarom no pokial ste si davali pozor tak by si tehu nemala byt
8. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz
autor
bris....a myslis ze by to boli pozostatky aj po mesiaci od kyretu? som z toho zmatena :pensive:
8. sep 2009 o 18:18  • Odpovedz
no tak to neviem pisala si ze je tomu uz mesiac cize by si uz ciarky nemala mat no pokial nekrvacas a nespinis tak by to malo byt v poriadku skes si test zopakovat o dva dni ak budu ciarky volaj doktorke a preistotu to konzultuj s nou :wink: zeny po porode to mavaju este min. 6 tyzdnov
8. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz
perinbabka vo mne sa este mesiac a pol po kyrete vyvijalo tehotentvo a hcg mi lietlao raz hore, potom stagnovalo, poto, hore a a zas dole a este raz stupalo a klesalo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.