• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pozvánka na narodeninovú oslavu

(zamknutá)
7. mája 2009 
Ahojky, prosim o radu, moja mala bude coskoro oslavovat rok. Chcela by som pripravit pozvanky na narodeninovu oslavu a tiez nejaku pamiatku pre pozvanych hosti (nejako ozdobene foto s obrazkom...). Hladala som na nete, ale ziadna slava :rolling_eyes: tak vas prosim poradte. Prosim nie nieco komplmikované ... diki :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 15:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
myslím, že táto téma tu už kdesi je... :confused:
7. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz
ahoj cibulkas.
My sme oslavovali rok minuly rok a tiez som chcela nieco extra, tak som si dala vyrobit pozvanky v jednej firme. Vyberies si cez net obrazok, farbu, napises vlastny text a vyplnis objednavku. Je naozaj spolahlivy. Davali sme si tam urobit aj kalendar, taktiez skvely darcek napr.pre babicku, kde sme mu poslali fotky a na kazdy mesiac si otacame kalendar s inou fotkou nasho Adamka. Ak by si mala zaujem, tak ti viem dat www.stranku resp.tel.cislo.
7. máj 2009 o 22:38  • Odpovedz
cibulkas,ja som robila minulý rok pozvánky v programe Microsoft Ofiice World,pohrabkaj sa v PC,možno to máš aj ty.Dala som do rohu fotku malej,do úst som jej vložila tú bublinu,čo býva v kreslených vtipoch a tam som napísala meno pozvaného.Potom som napísala text ozdobným písmom a ešte doplnila hviezdičky,čo program ponúka.Je tam toho veľa,stačí sa pohrať a máš to zadarmo.Môžeš poslať mailom,alebo vytlačiť.My sme posielali v obálkach.
7. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz
7. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.