• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
Ahojte.

Kedze na stranku pribuda stale viac a viac fotiek a nie vzdy su to fotky, ktore na tuto stranku patria, nahodil som pravidla albumov. Najdete ich v pravo hore pri zozname albumov (s takym malym vykricnikom, podobne ako pravidla fora).

Je tam napisane, ake fotky na stranke mozu byt a ktore budu mazane. Samozrejme nie su tam obsiahnute vsetky pripady, ale zakladnu predstavu si z toho clovek urcite urobi.

Viem, ze momentalne je na stranke urcite vela albumov a fotiek, ktore nesplnaju tieto pravidla - budu postupne mazane. Ak nejake najdete kludne napiste IP niektoremu z adminov (emjee, bob, majka).

Tvorba tychto pravidiel nebola jednoducha, lebo kazdy moze mat na to co sem patri a co nie iny nazor. Rozhodnut sme sa vsak nejak museli. Rozhodli sme sa takto.

Verim, ze pravidla pomozu vyriesit viacero otazok ohladom toho co sem a patri a co nie a zaroven znizia pocet albumov a fotografii, ktore sem vobec nepatria.
1. jan 2007 o 21:27  • Odpovedz
Bob, ďakujeme :grinning: :dizzy_face:
2. jan 2007 o 09:47  • Odpovedz
Bob děkuje za upozornění :wink:
2. jan 2007 o 18:11  • Odpovedz
Bob,ja tam nevidim tie pravidla albumov
2. jan 2007 o 18:20  • Odpovedz
A uz som to nasla,idem studovat :wink:
2. jan 2007 o 18:21  • Odpovedz
dobre...konecne vyriesena tema.
este by som podotkla {neda mi to} ze nahe deti s roztiahnutymi nohami tam nepridate?
2. jan 2007 o 18:26  • Odpovedz
ano to ma mel pravdu nahe deti by tam nemali vobec byt v amerike sa za to zatvara ked sa len odfoti nahe dieta a nie to este dat aj sem do foto s tym suhlasim!!!! a bob jedna otazocka tie foto mi pojdu ci ako som na tom??malu som dala fotit v ateliry a rada by som ich sem dala au nadherne diky
2. jan 2007 o 18:30  • Odpovedz
2. jan 2007 o 18:39  • Odpovedz
Baby sorry, ale ten smajlik je vytvor mojho syna...
2. jan 2007 o 18:53  • Odpovedz
2. jan 2007 o 18:56  • Odpovedz
tak uz jsem neco z alba vymazala, radsi... :wink:
2. jan 2007 o 19:03  • Odpovedz
myslim, ze to je tak spravne.... :wink: :slight_smile:
2. jan 2007 o 19:18  • Odpovedz
Aj já už vymazala pár fotek a to aj na BRMS aj když to byly aj inspirační a související se svatbou, prostě dělám pořádek a nechám si jen to co se líbí mě
3. jan 2007 o 14:30  • Odpovedz
Ahoj holky,tak já to už taky promazala :unamused:
3. jan 2007 o 14:32  • Odpovedz
vlastne zalozenim tejto temy pomahame admi,
aby mali menej prace. :grinning:
4. jan 2007 o 22:54  • Odpovedz
viem, ze je to kazdeho osobna vec co da do albumu, ale vyjadrim svoj nazor....otravuje ma ked si idem pozriet novy prispety album a najdem v nom satnik dietata.
20. jan 2007 o 21:57  • Odpovedz
20. jan 2007 o 21:59  • Odpovedz
lasenka dakujem za podporu :wink:
20. jan 2007 o 22:01  • Odpovedz
Melory to je akoby si napisala naco tu davaju tehotne hole bruska ked vidno len brusko a ziadna hlava. Vidis aj tym sa chcu tehu pochvalit tak isto ako je to s oblecenym ked cakame prve babo,vsetko je to pre nas nove a tesime sa z kazdeho noveho mini nakupu.
20. jan 2007 o 22:04  • Odpovedz
Kamilečka souhlas :wink: :dizzy_face:
20. jan 2007 o 22:06  • Odpovedz
kamilceka klud, je rozdiel, ked niekdo vyfoti ukazkove vecicky, ktore si clovek rad pozrie a je rozdiel kukat "satnik dietatka" a s tym bruskom to nieje pripovnania hodne :wink:
20. jan 2007 o 22:07  • Odpovedz
Melory tak se na prostě nedívej....když uvidíš, že tam mamina přidává jen fotky šatníku pak to ani neotvírej :wink:
20. jan 2007 o 22:09  • Odpovedz
Melory :grinning: co nemozem napisat svoj nazor bez toho aby si utocila?

Ved si zober hole bruska bez hlavy je jedno ako druhe,keby si tehu fotili aspon cele postavy.A je to prirovnania hodne.
20. jan 2007 o 22:09  • Odpovedz
andrejka stale cakam ze ma prekvapi a uvidim aj dake foto k veci a nie plne veci :sweat_smile:
20. jan 2007 o 22:11  • Odpovedz
nechcem provokovat ale co su ukazkove vecicky ? :confused:
20. jan 2007 o 22:12  • Odpovedz
Melory vies ked vacsina tehu caka pve babo tak obliekanie patri k tomu,patri o k babatku a ked uz si vytvori album len cisto vecickovy tak nech.
Napr. ja ako coskoro mamicka zaujima kto co kupil a insipiruje ma alebo mi da napad .....ahaaaa tak na toto som zabudla,alebo tak toto nieje naozaj zle kupit
20. jan 2007 o 22:14  • Odpovedz
ukazkove, ci zaujimave, nezvycajne...zvlastne...proste nie biele body 3x po sebe a k tomu 5xdupacky, ktore vidis v kazdom obchode. nelika. take co ta oslovia!

este raz : "viem ze je to kazdeho osobna vec!"

kamilceka, neviem preco sa ti zda ze utocim, vies kazdy si tie pismenka precita s intonaciuou aka mu vyhovuje, ale ak mozem nelike odporucit priklad "ukazkovych veciciek" tak su v tvojom albume, a to myslim vazne, aj si ho naschval kukam, lebo tam mas dobre veci.
20. jan 2007 o 22:16  • Odpovedz
melory mozno sa niekomu zdaju ukazkove aj biele body 3x po sebe :wink:
20. jan 2007 o 22:18  • Odpovedz
kamilceka ved ano ja si rada kuknem tiez ale uznaj ze niekdo to ozaj prehana a dava tam proste "satnik, este raz satnik" :wink: {pre pochopenie mojej reakcie} :dizzy_face:
20. jan 2007 o 22:19  • Odpovedz
Melory uz len ked si napisala ze kamilecka klud,toto sa mi nepaci.......ale nie o tom
My sme bodycka dostali z anglicka od manzelovych kolegov,takze su pre nas vzacne a pamiatkove,tak tam mam aj bodycka,ved preco nie :grinning:
20. jan 2007 o 22:20  • Odpovedz
nelika to snad nie :grinning:
20. jan 2007 o 22:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.