• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
25. máj 2008 o 20:55 • drnda1
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
25. máj 2008 o 21:14 • lucinda7
zuz vsade je bojisko aj v zivot je boj :wink:
co sa to vymazalo chcem byt v obraze

a berynka fakt nevies co to je ked sa narodi male dieta a nemozem to napisat bo by som asi bola zmazana.len ti prajem aby si take nic nezazila a neodsudzuj take deti aj tie deticky maju pravo na zivot ako nase ci tvoje ci kohokolvek.takze daco daj aspon pred usta
25. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz
baby naozaj by stacilo - nazory ste si vymenili a koniec diskusie

elise to mohla napisat inak, ale zato ju teraz nezozerieme
a takisto ine mohli napisat svoje pocity tiez inak a preto ich tiez nezozerieme

ale kedze neviete prestat, napriek upozorneniam od 3 adminiek, zatvaram tuto temu
25. máj 2008 o 21:32  • Odpovedz
Prave na mk.cz, mazem fotky z albumov co tam nepatria, kedze je toho vela nepisem IP, dakujem za pochopenie :wink:
11. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz
emjee, zabudla si to zavrieť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
Zuz, mažeš aj fotky tehuliek ,ktorým vidno s prepáčením pohlavie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz
ja som to zavrela, ale zuz to zase otvorila :grinning: a nezavrela :grinning:
tak dufam, ze to mozeme nechat otvorene a nezacne sa tu znova bojovat
12. jún 2008 o 16:16  • Odpovedz
aj k Zuzke chodí ten Nemec... :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
14. jún 2008 o 00:26  • Odpovedz
nie zuz dufa ze uz nie je treba aby bola zamknuta :wink: a je to to jedine kadial upozornujem na mazanie fotiek v albumoch :wink:
14. jún 2008 o 15:49  • Odpovedz
Dobrý den, předem jsem chtěla vyjádřit, že tento "koník" mě opravdu drží na "koni", jsem psych. dlouhodobě nemocná a asi jako každá ženská moc toužím po miminku. Od té doby, co jsem vás našla, našla jsem i holky, které nevědomky drží mě i můj život v normě už jen tím, že za nimi mohu každý den "zajít". Díky.
Asi jsem negramot, ale zatím jsem nepřišla na to jak založit album. Zatím tedy těhulka nejsem, ale snad se brzy za pomoci Dr. dočkáme a taky budu moct holkám představit naše štěstíčko. Moc prosím o radu a děkuju. Mějte se.
19. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz
petro, to mě za sebe těší, že ti to zde pomáhá, tento server je fajn.

K tomu albu, stačí kliknout na fotoalba a pak moje alba a tam už to najdeš, ale pozor, fotky musí mít požadovanou velikost a formát, jinak je sem nenacpeš :wink:
19. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz
Miluse, no jasně, já jsem Maťej. Nikdy jsem "moje alba" neotvírala, myslela jsem, že jsou to ty co si vyberu a opakovaně do nich koukám. Díky a omlouvám se za moji neohrabanost.
19. jún 2008 o 08:48  • Odpovedz
Dobrý den, už jsem tu zase pro radu...Založila jsem si podle rad album, ale když píšu text, neukládá mi to odstavce,jako tomu je v tabulce kde ho zadávám. Je to takové nepřehledné. Můžeže mi poradit? Když dám změnit údaje v albu, objeví se úvodní tabulka a v ní text s odstavci, ale při uložení je to zase v jednom bloku. Děkuju.
21. jún 2008 o 21:02  • Odpovedz
petravo, je to snadné :slight_smile:

každý odstavec ti musí začínat a v těchto závorkách je musí být písmeno p . když chceš odstavec ukončit, napíšeš opět ty špičaté závorky a v nich bude napásno /p

nemůžu to napsat názorně, protože by se to neukázalo a dělalo by to odstavce :grinning: tak snad je to pochopitelné :wink:
21. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz
Ahoj, prave jsem zjisila, ze mi u alba zmizela uvodni fotka - byl to pejsek, coz se, pravda, neslucuje s pravidly alb, takze jojo, to je v poradku. Chtela bych jako uvodni fotku dat neco neutralniho, ne moje deti. Jak na to? Jak vlozit do alba novou fotku s tim, aby byla na zacatku, abych nemusela predelavat cele album? Diky!
4. aug 2008 o 13:27  • Odpovedz
ved si ich poposuvaj v albume sipkami,stiahni si aku chces a potom ju len naviguj na prve miesto v albume.
4. aug 2008 o 13:31  • Odpovedz
u vložené fotky máš vždy šipečky na každé straně,abys ji mohla posouvat :wink:
4. aug 2008 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz
Jeee holky, diky diky, nejak jsem si nevsimla, ze je to tak jednoduchy....diky moc za radu :slight_smile: .
4. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz
Ahojky prosímvás nefunguje mi náhled na alba na druhou stranu :wink:

Abych to lépe vysvětlila, když si dám fotoalba -> podle data poslední aktualizace -> 1. strana v pohodě -> 2. strana prázdná :confounded: -> 3.strana zase v pohodě ... dneska jsem viděla u jedné maminky překrásný lustr v pokojíčku, tak jsem ho chtěla ukázat dalším, ale takhle ho nenajdu, asi bude na té 2.straně :frowning2:
6. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz
dělá mi to taky
6. aug 2008 o 11:28  • Odpovedz
Tak mi pro změnu nejde teď strana 6 :confounded:
6. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz
Kdyby to četla ta maminka s takovým krásným dětským pokojíčkem a nádherným žlutým lustrem s motýlkama, tak ať se mi prosím ozve, protože takhle už to očividně nenajdu :frowning2: :angry:
6. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz
ma to uz programator a snad to coskoro poriesi, ja mam 7 stranu na cy prazdnu momentalne :zipper_mouth:
6. aug 2008 o 22:47  • Odpovedz
Už tu funguje díky :slight_smile:
Bohužel ani když jsem alba projížděla jedno po druhém tak jsem to nenašla :frowning2: No tak jindy :slight_smile:
7. aug 2008 o 10:07  • Odpovedz
ahojky, prosím vás o radu, chtěla bych si založit fotoalbum, už jsem to i zkoušela a fotečky mám nachystané a upravené, jen bych tam chtěla přidat takový ten glitrový text se jménem našeho chlapečka a nějaký animovaný obrázek a nevím jak na to. Poradíte mi? :wink:
9. aug 2008 o 12:10  • Odpovedz
agness: čauvec...musíš si najet na ty určité stránky, stačí, když si klikneš na ten glitrový obrázek u někoho v albu..a hodí tě to tam...pak postupuješ podle návodu..a vytvořít ti to HTMLodkaz, který dáš do popisu alba..ale pozor, max. 2takovýhle glitříky a podobně na jedno albíčko :slight_smile:
9. aug 2008 o 12:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
sis - dík za radu - vyzkouším :sweat_smile:
9. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz
a len do popisu albumu nie do nadpisu, lebo potom je s albumom zle nedobre :pensive:
9. aug 2008 o 12:22  • Odpovedz
tak se povedlo, díky vám :sunglasses:
10. aug 2008 o 00:29  • Odpovedz
pravidla albumov platia aj na ceskom konikovi, takze si laskavo upracte albumy, dnes som uz co to pomazala
28. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.