• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
no, co som vcera zmazala, dnes cesky znova nahodili - takze som to zmazala este raz a davam do pozornosti pravidla: http://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php?vRedir=%2Falbum%2Findex_basic.php

Popis alba může obsahovat maximálně 2 netextové prvky (např. glitter texty, tickery, bannery, hudba atd.)

Co do alb nepatří:
Svatební fotky. Ty patří na www.beremese.cz. Můžeš sem však umísiti maximálně 2 svatební fotky v rámci představení „toto je budoucí maminka a tatínek“
Fotky z různých dovolených, oslav, domů, zahrad, nábytku apod., které přímo nesouvisí s dětmi a těhotenstvím. Čili fotky, na které když se někdo nezainteresovaný podívá, tak ho nez dodatečného vysvětlení nenapadne slovo „dítě“ ani „těhotenství“
Fotky maminky a tatínka, které nesouvisí s těhotenstvím (čili plno fotek typu „tohle jsem já“, „tohle je můj drahý“, „tohle jsme my tady“, „tohle jsme my tam“) sem nepatří
Fotky známých a přátel sem nepatří.
Fotky zvířat sem nepatří (nevadí však, pokud jsou spolu s dítětem)
Pokakané plínky sem rovněž nepatří
Různé věci na prodej. Ty patří do bazaru.
Různé dočasné fotky typu „tohle je tu na chvíli, potom to smažu“
29. aug 2008 o 09:53  • Odpovedz
Chci se zeptat, proč mi už podruhé zmizela úvodní fotka Garfielda ve znamení panny? :astonished:
29. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz
ako suvisi garfield s tehotenstvom a rodicovstvom?
29. aug 2008 o 10:05  • Odpovedz
můj syn je ve znamení panny :grinning:
29. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz
rezetka, citaj si poriadne pravidla:
tu je bod podla ktoreho dana fotka do albumu proste nepatri a pod tym mas vsetky body co do albumu patria ale Tvoj obr. tam ani podla jedneho z bodu nepatri, tak ho tam prosim Ta viac uz nevkladaj

Co do alb nepatří:
* Fotky z různých dovolených, oslav, domů, zahrad, nábytku apod., které přímo nesouvisí s dětmi a těhotenstvím. Čili fotky, na které když se někdo nezainteresovaný podívá, tak ho nez dodatečného vysvětlení nenapadne slovo „dítě“ ani „těhotenství“

Co do alb patří:
* Pozitivní testy
* Fotky samotných dětí i fotky z ultrazvuku
* Různé formy „oznámení“ budoucímu tatínkovi, dědečkovi, babičce atd.
* Bříška budoucích maminek v různých týdnech
* Fotky blízké rodiny, pokud jsou spolu s tvým dítětem.
* Kočárky a jiná dětská výbava
* Větší (více než 3 členové) setkání členů stránky Modrykonik.cz
* Tabulky a statistiky, které souvisí s tématy dětí a těhotenství
* Popis alba může obsahovat maximálně 2 netextové prvky (např. glitter texty, tickery, bannery, hudba atd.)
29. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz
ok...ale nechápu, každý má nějakou
"úvodní fotku"...
29. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz
ak je na nej babetko je to ok, aj zvieratko s babetkom je ok ale nie samotna kresne postavicka, take foto mazeme kazdemu komu najdeme :wink:
29. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz
mám taký pocit že sa tu vyskytuje človek ktorý prezentuje cudzie deti ako svoje :angry:
6. sep 2008 o 08:41  • Odpovedz
ahojte,tiež sú mi povedomé fotky jednej mamičky ktorá sem chodí pomenej,resp.už nechodí,nechcem nikomu krivdiť,ale mám pocit že jedna mamička sa chváli jej fotkami :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
6. sep 2008 o 09:59  • Odpovedz
ja mam namysli dnes pridané fotky trojičiek :astonished:
6. sep 2008 o 10:24  • Odpovedz
ja to isté,a myslím že sa to už vo viacerých témach aj rozoberá,ved to sú trojičky tomaslavky3 pokial sa nemýlim :zipper_mouth: :grinning:
6. sep 2008 o 10:28  • Odpovedz
zuzi,nemylis.. :confused:
ludska hlupost nepozna hranic.... :rolling_eyes:
6. sep 2008 o 10:51  • Odpovedz
nech si potom da clovek album.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
6. sep 2008 o 10:53  • Odpovedz
To tady někdo dělá? :angry: nevšimla jsem si :sweat_smile: nechápu :confounded:
6. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz
a preto treba pouzivat vodoznak najlepsi cez stred fotky aby sa nedal vyretusovat ale je to dobre svinstvo
6. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz
inak akoze fakt tu je na fotke aj ta mamina trojiciek slavka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=950420&vReferer=%2Fphotos%2Ftomaslavka3 a pokial uzivatelka dvojickovamaminka2 nie je ta ista osoba ako tomaslavka3 tak by mali admini zakrocit
6. sep 2008 o 12:48  • Odpovedz
uz to riesim :wink:
nie je to slavka a ani ziaden z jej nickov podla vsetkeho :zipper_mouth:
6. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz
počkajte baby, akože tie deti nie sú dvojičkovej maminy2? píše ku nám do adopcie... . nick vysvetlila tým, že ona je z dvojičiek
6. sep 2008 o 14:44  • Odpovedz
no dana uzivatelka mala 2 nicky aj s 2kou a aj bez nej ( v albume bez dvojky mala dvojicky F a L a v dalsom albume Natalku) pod tymto nickom s 2 mala Marka a v druhom albume mala troojicky tomaslavky3 :zipper_mouth:
blokla som jej nick s 2kou a zmazala uplne vsetky albumy a najde si IP nech si da do albumu iba vlastne deti :zipper_mouth:
6. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz
ked to tak citam mi to pride ako buduci unosca alebo hora hlava ked pise do adopcie chce adoptovat detico ma v albumoch ?
6. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz
hora - chora
6. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz
silvinka, nie- ona tieto deti ukazovala ako svoje :rolling_eyes: , nad adopciou že rozmýšľajú tak o rok, ked pôjdu trojičky do škôlky. iné je, či a koľko detí vlastne má :confounded: zrejme si niekto robil srandu, ináč by to bolo fakt dosť choré. a toho chlapca tiež poznáte niekto?tiež je "požičaný"?
6. sep 2008 o 15:11  • Odpovedz
ja som ho nepoznala ale uz som ho zmazala, pod ruhym nickom mala 3 deticky Andreas,Kiara a Natalka ( inak ten nick som jej nechala)
6. sep 2008 o 15:16  • Odpovedz
no tak to je divné, lebo v pase má uvedené trojičky Filip, Kiara, Lea no a ten Marco
6. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz
až mi zimomriavky prešli po tele :astonished: :unamused: tak to je teda riadne choré :rolling_eyes:
8. sep 2008 o 09:56  • Odpovedz
a opat vycina... bola som upozornena, ze si vytvorila album s mojou malou :frowning2: dnes
8. sep 2008 o 15:26  • Odpovedz
boze to co ma byt :frowning2:
8. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz
tak to neviem, ale maminy pozor na to :frowning2:
8. sep 2008 o 15:57  • Odpovedz
vyzerá to tak, že je najlepšie nemať tu album ? :confused:
8. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz
presne nad tym uvazujem... ci vsetko nezmazat.. :rolling_eyes:
8. sep 2008 o 16:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.