• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
svadobné fotky nemajú čo robiť v albumoch, fotky tipu "toto je švagor a budúci ocko"
30. sep 2008 o 17:12  • Odpovedz
svadobné fotky sú povolené a myslím že 2 ks tak v tom nevidím nič zlé :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
30. sep 2008 o 17:19  • Odpovedz
tak ok už som ticho :wink: :slight_smile:
30. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz
2ks fotiek dospelych, ktore predstavuju buducich rodicov su ok - ma tam presne dve taketo - jednu svadobnu a jednu na ktorej je buduci otecko a svagor; na tej dalsej su decka, ona s bruskom, vecicky ... vsetko ok
30. sep 2008 o 17:21  • Odpovedz
emjee - už viem, nevedela som že tam môžu byť 2 fotky
30. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz
je tady plno albumů kde jsou zvířata apod,co opravdu nesouvisí,asi jsi to myslela dobře,ale je tady spousta alb kde je těch fotek víc :confused:
i já tam měla zvířata,páč nemám mimi a budu ho mít tak za milion let :pensive:
30. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz
katuska bábenko príde my sme čakali 6 rokov a ked sme to už začínali vzdať tak sme mali v roku 2006 najkrajšie vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz
deniskajakubko nic sa nedeje, cenim si, ked si vsimate, co sa na strankach deje :wink:
30. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz
vazene konickarky,
laskavo si prestudujte pravidla albumov a dordziavajte ich - dnes sa to konkretne tyka zhruba 50 nahodne otvorenych albumov na ceskom koniku, kde sa to len tak hemzi domacimi zvieratkami, milion netehufotkami buducich rodicov, domov, priatelov a co ja viem coho este
12. okt 2008 o 17:14  • Odpovedz
česká ignorace! :rolling_eyes: :grinning:
12. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz
.............zrusime im kona :zipper_mouth: ,..........nam nebude padat server........ :grinning:
12. okt 2008 o 19:14  • Odpovedz
asi naozaj zacnem mazat cele albumy nielen fotky, ktore sem nepatria
13. okt 2008 o 19:19  • Odpovedz
....aj to je riesenie.....mozno to zacnu uzivatelky brat vaznejsie. :confused: :wink: :sweat_smile:
13. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz
napr.ja mavam zmiesane pocity z báb,ktore napíšu"to je vrchol!vymazali mi fotku mojho psa,alebo bla-bla/niecoho ineho/,a neposlali mi ani IP!" :fearful: :sweat_smile:
to by este chceli asi kolkovanu ziadost,pritom v pravidlach je jasne napisane,aka fotka tam ma byt.potom je to uz naozaj o ignoracii.ked ma druha,preco nie aj ja?! :rolling_eyes:
13. okt 2008 o 20:00  • Odpovedz
vramci toho pripominam aj toto:

*Popis alba může obsahovat maximálně 2 netextové prvky (např. glitter texty, tickery, bannery, hudba atd.)
Cela pravidla naleznete na adrese http://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php resp. http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php

v pripade, ze tu naozaj aj nadalej bude tak vela albumov s fotkami mimo pravidiel, nebude jednoducho v kapacitach adminov zasielat upozornenia o vymazani fotiek alebo aj albumov... cize je mozne, ze fotky i albumy budu potom MAZANE BEZ UPOZORNENIA !!! :zipper_mouth:
13. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz
prosim aj uzivatelky na slovenskom konikovi, aby dodrziavali pravidla albumov!

myslim, ze by nemalo byt take tazke pochopit, ze albumy na tejto stranke nie su urcene na prezentaciu vasej dovolenky vo dvojici ani vasim stvornohym domacim milacikom.

dakujem...
15. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=145755&vReferer= par fotiek, ktore nemaju s babatkami nic spolocne :grinning:
15. okt 2008 o 14:30  • Odpovedz
ktoru konkretne mas na mysli???
15. okt 2008 o 14:38  • Odpovedz
uz ziadnu, uz su premazane, asi bol niektory admin sikovnejsi :grinning: boli tak fotky, ktore patria na modrustrechu :wink: uz ked...
15. okt 2008 o 14:38  • Odpovedz
alebo bola sikovnejsia autorka albumu :grinning: :sunglasses:
15. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz
fakt?ja ich nevidim :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 14:42  • Odpovedz
bubba uz nemas co, uz su fuc :grinning: myslim, ze naozaj nie sme zvedavi na jej kuchynu, ci kupelnu, ak to chce prezentovat, ma na to modrustrechu :grinning:
15. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz
hej mazala som kuchynu, jedalnu, obyvacku a podobne ( fotky patriace na strechu) :wink: :grinning:
15. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz
este ma zaraza v niektorych albumoch, ze sa tam buduce mamicky fotia takmer nahe :confounded: Najlepsie je, ked sa vyfoti v spodnom pradle bez hlavy a potom si tam da fotku oblecenu s tvarou :grinning: Ale to asi v pravidlach nie je, ze? :grinning: mohlo by byt..... :confounded: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 17:29  • Odpovedz
pripominam:

*Popis alba může obsahovat maximálně 2 netextové prvky (např. glitter texty, tickery, bannery, hudba atd.)
Cela pravidla naleznete na adrese http://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php resp. http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php

!!!!!!!!!!

PSI, MACKY a ine domace tvory do albumov tiez NEPATRIA !!!!!
19. okt 2008 o 22:21  • Odpovedz
bože slniečkova, kde sa objavíš, tam rýpeš..
t osa to už raz riešilo ,dokonca aj konkrétny album, kde sa tehuľka fotila nahá, boli to krásne umelecké fotky, vyrážajúce dych a vôbec mi to neprišlo vulgárne....
v pravidlách je, že tu môžu byť fotky súvisiae s tehotenstvom ,takže pokiaľ tu tehuľka nemá s prepáčením roztiahnutú vagínu na celú obrazovku ,tak je t ov poriadku...
viac mi vadia psy a myčky s popisom, toto je naše prvé bábetko a pes "skúšajúci" perinku ,aj to som už videla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz
monkulka mne tiez vadia nahotinky aj ked to je pekne su to sukromne veci a kazda nech si to schovava doma pre manzela :wink: ja som tiez bola pekna ked som bola tehu a nevycapujem fotky kade tade :slight_smile:
ale zasa ja tu albumy nepozeravam takze mne je to srdecne jedno.zhodou okolnosti tu dievcinku co spominas to bola vtedy kauza,no tu som kukla :wink: a ano,patrilo to doma do suflika
20. okt 2008 o 21:01  • Odpovedz
a mne je to jedno bubinka... pretože ak to je jedno jej, tak prečo by som sa tým mala trápiť ja.... :wink:
Ani ja nepozerám albumy, zväčša len tie, s ktorími si píšem. alebo ma zaujmú na hlavnej stránke....
20. okt 2008 o 21:47  • Odpovedz
nuz monkula moja, musim len ticho suhlasit :grinning: :wink:
20. okt 2008 o 21:49  • Odpovedz
monkula, mozno keby islo z tej vaginy babatko aj to by bolo dovolene :wink: .

Sorry, ak som nechutna.
20. okt 2008 o 22:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.