• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
emjee, aj mne to vadí... :sweat_smile:
4. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz
Chcem sa spytat adminov: Vobec sa mi nepaci, ze mi niekto zmazal fotky.
Mala som asi 9 fotiek mna a manzela, ktore boli uplne vkusne a pekne. To som nechcela uverejnovat ziadne, ale nakolko ma viacere uzivatelky fora prehovarali, urobila som si tu namahu, ze som ich pekne zmensila v pocitaci, upravila na prisl. parametre a nahodila sem. WOW. To som necakala. Kukla som si pravidla, lenze musite brat do uvahy aj to, co chcu same uzivatelky, pokial je to vkusne, nic sexy atd. Mali by ste sa viacej zamerat na hole babatka, pretoze to vyuzivaju pedofilni ludia a nie na normalne fotos. som zaregistrovana necely tyzden ale toto ma poriadne sklamalo. :angry: :frowning2:
9. jan 2009 o 06:27  • Odpovedz
Bob, ak si to ty, kto si zalozil aj USABOARD, (predpokladam, ze si to nebol ale ty, kto si deletoval) tam mas kopu priestoru sa realizovat, kedze USABOARD.sk ide dole vodou a uz tam ani nechodim.
:fearful: :astonished: :frowning2: :unamused: :angry: :angry: :angry:
9. jan 2009 o 06:29  • Odpovedz
Cervenaciapocka já jsem ti ty fotky nesmazala, ale jestli jsi tam byla opravdu jen ty a manžel, tak ti je někdo smazal právem, povolené jsou takové fotky jen dvě. Pravidla jsi si měla přečíst předtím a k ničemu takovému by nedošlo. Příště si můžeš s holkama nepovolené fotky poslat přes e-mail nebo existuje hodně portálů, které jsou určené vyloženě k vložení fotek :wink: Krista
9. jan 2009 o 09:50  • Odpovedz
cervenaciapocka pozri si pravidla albumov, je to tam jasne napisane - max. 2 fotky buduich rodicov, ktore nesuvisia s tehotenstvom http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php
"musite brat do uvahy aj to, co chcu same uzivatelky" - pri pocte 70.000 registrovanych uzivateliek je tazke vyhoviet kazdemu, okrem toho sme predovsetkym forum zamerane na tehotenstvo a rodicovstvo a nie suflik pre vase fotky rozneho druhu
9. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz
taká rýpavá otázka... :sweat_smile: :sweat_smile:
aký má zmysel v niekoho albume dieťa hviezdneho páru?
13. jan 2009 o 16:37  • Odpovedz
mon, myslíš shiloh? :sweat_smile:
13. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz
kde? som zvedava :sweat_smile: poslite mi autora v IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz
aha ... uz som nasla ... nahodou to je zlate :dizzy_face:
13. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz
ved je to krasne,len také nepochopitelne trošku,že cudzie deti,aspon pre mna :wink:
13. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz
tak aj ja sa vystazujem...ja som mala len 1 foto v albume ako novorocnu gratulaciu ktora patrila aj vam adminkam a neviem preco ste mi ju museli zmazat.aj napriek pravidlam,ktore poznam a chapem,darovala som priestor na moje 3 albumy 70 tisicom uzivatelkam a jednu jedinu docasnu fotografiu mi zmazete...fnuk fnuk tak to nebolo pekne i ked to bolo podla pravidiel :unamused:
13. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz
mikalove, nielen Shiloh.. :sweat_smile:
14. jan 2009 o 11:59  • Odpovedz
bubba zivot je taaaak nespravodlivy :wink:
14. jan 2009 o 16:40  • Odpovedz
emjee ty si skorpionka ze? :grinning:
14. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz
keby v zivote kazdy dodrziaval pravidla, bol by na svete poriadok.... :dizzy_face: ale fantazirujem, ze?
14. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz
tazka forma filozofie :grinning: :grinning: emjee to som inak nerypala len taka stiplavucka poznamocka...tak ma to napadlo ci nie si nahodou :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz
bubba ja som typicka panna :grinning: kriticka puntickarka :grinning: ale neodbocujme
15. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz
vazene uzivatelky a uzivatelia,

verim, ze tak ako kazdorocne, aj tento rok vas prvy sneh opat potesil-prekvapil-vydesil. prichadza takmer kazdy rok a to aj napriek globalnemu otaplovaniu
napriek tomu vam musim pripomenut:

Vyhlady na zasnezenu krajinu (bez deti) do albumov na tejto stranke NEPATRIA !!!

preto budu taketo fotografie ZMAZANE !
15. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz
21. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz
chcela by som sa opytat, ci by sa nedalo spravit hypertextove prepojenie, ak mam v popise albumu nejaku linku na inu webstranku (konkretne na picasu v mojom pripade), kde mam albumy malej....znacne by to podla mna mnohym zjednodusilo zivot.

dakujem
23. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz
Kacenka, jak to myslis hypertextove pripojeni? Aby jsi mela v albu odkaz, na ktery se da kliknout a clovek se dostane na tva alba na picase? To si musi kazda uzivatelka udelat sama pomoci html tagu, pokud to tam chce. Neni povinnosti zdejsich programatoru neco takoveho delat :wink:
24. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz
hej hej to som myslela. ja viem, ze to nie je povinnostou. sak v podstate okrem toho, aby stranka fungovala, nic nie je ich povinnostou, nie? :grinning: :grinning: len som myslela, ze keby to slo dako systemovo poriesit a nebolo by to narocne na programatorcinu, bola by to fajn feature... :wink:

a ak teda smiem poprosit, nejaky navod na ten html tag? :sweat_smile:
25. okt 2009 o 23:26  • Odpovedz
kacenqa html tagy celkom dobre popisane http://www.jakpsatweb.cz/html/
26. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz
prosim vas, rozne vysledky vasich hobby (napr. torty, kolace, hackovane a site veci a pod.) nepatria do Fotoalbumov na tejto stranke - s vynimkou veci urcenych pre deti.
taketo fotky budu zmazane.
22. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz
ikke, o.k. rešpektujem, ale prečo to doteraz nikomu nevadilo, keď som tie torty mala v albume už poriadne dlho a až dnes mám fotky zmazané? veď aj ostatné baby majú torty v albumoch.. veď to nie sú žiadne zlé alebo hanlivé obrázky, aj keď na nich nie sú deti..
22. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz
doteraz si "mala stastie", ze admini nemaju cas stale prezerat vsetky albumy. prave som zmazala torty z asi 10 albumov, takze vadi to aj v inych albumoch.
viac info pozri v Pravidlach albumov.
22. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz
o.k.
22. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz
maminky, blíží se vánoce a většina z vás si zdobí byt.
ráda bych vám připomněla, že alba na modrém koníkovi neslouží k prezentaci vašich vánočních dekorací a výtvorů. tyto fotky můžete umístit na www.modrastrecha.cz.

také upozorňuji, že všechny fotky porušující pravidla (tedy i ty, které do alba nepatří), budou smazány.

díky a hezké svátky.
4. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz
Fakt jsem smutná z toho,že jste mi z albíčka asi po týdnu smazaly všechny dětské oblečky ,které jsem vložila za poslendí týden ,co mám pro mrňouska :frowning2:ach jo.
Pravidla albumu jsem si pročetla,ničemu fotky neodporovaly,nechápu :frowning2: :frowning2:
Že jste mi smazali moje nové štěňátkop,to bych pochopila..když ho vyfotím na těhu bříšku,nebo s UTZ,tak to projde???Nebo to mažete jak komu??...
15. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz
sunny1981 - neboli na tych fotkach webove odkazy? Zvieratka nemaju na tejto stranke co robit, pokial nie su spolu s detmi.... zvieratka si mozte dat do albumov na modrastrecha.cz
15. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.