• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
jak komu, me taky byly smazany dorty z albumu - 3 fotky a ze ma nekdo album pouze o dortech nevadi... zvirat nemaji co delat tady? myslela jsem ze je to i pro cleny rodiny, coz treba stene urcite je.. nebo se pocita spise jako cement nebo vana ze spada do modre strechy???
asi jsem pitoma ale nechapu jak patri tam...

kdyz uz taky by se melo merit vsem stejnym metrem ze....
16. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz
Dobrý večer, tak se přidávám do klubu ptajících se, z jakého důvodu byly smazány fotky...v mém případě, nejsou na fotkách ani zvířátka, ani dorty, ani výrobky, pouze mé děti!!

Viz.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628618&vReferer=
17. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz
daluri snad necekas ze ti nekdo odpovi :wink: :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz
dal napis adminke do ip posty :angry:
17. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz
Berus, Tit no předpokládám, že se tu sem tam někdo objeví, anebo myslíte, že si jen prohlížejí albumy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protože toto by mě opravdu zajímalo, o co jim zase jde...tedy mě nic ještě nesmazali, ale holkám z diskuze jo..tak jsem se docela vytočila, co se jim na mých děckách nelíbí :angry:
17. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz
daluri admini nemaju cas precitavat vsetky diskusie, ak mas konkretnu otazku, ktoru chces riesit s nimi a nie s celym forom, tak posli radsej ip, bude to urcite rychlejsie :wink:
17. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz
vsechny diskuze nectou ale fotky mazou cile :confounded:
17. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz
Emjee a které z vás to mám poslat? Otázka byla položena a pokud nechcete odpovídat zde, tak mi to pošlete do IP..Děkuji. Ale myslím, že tato diskuze byla založena, abychom si tu stěžovaly, když se nám něco nelíbí...
17. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz
daluri no mne urcite nie, pretoze ja uz adminom davno nie som :wink: adminov mas vypisanych na spodku stranky
beruska fotky premazavaju tak ako diskusiu - co najdu a je proti pravidlam, to zmazu, co je proti pravidlam a nenajdu, zmazu az ked to najdu
17. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz
h tak u nekoho hledaji asi cileneji a usilovneji nez u jinych... navic myslim ze spousta veci proti neni a stejne jsou fuc...

admini by meli mit mnohem vice osobni zotpovednosti a aspon se uracit vysvetlit co a proc... je to sikana
17. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz
Já vím, že jsou admini napsaní dole, ale jak mám vědět, kdo z nich mi to vymazal..to mám psát všem? Od toho je tady ta diskuze, ne?!!
17. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz
daluri presne tak... kdyz to admin smaze tak by jsme meli mit pravo vedet kdo a proc... anonymni cenzura je nebezpecna zbran :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz
daluri len som ti chcela poradit, ako dostanes najrychlejsie odpoved - ano vsem, to je problem ich napisat vsetky do kolonky komu?
beruska nejasnosti sa lahko vysvetlia, ale pisat kazdemu ip, ze mu bolo to a to zmazane, lebo porusil pravidla ... to je nemozne
17. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz
to je vymluva a hloupa - zabere to asi pul minuty :confounded: tady jde o spravedlnost a o to ze pravidla ano - ale at plati pro kazdeho...

ty nejsi admin mesic coz tak DAVNO zase neni ne?
17. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz
beruska pul minuty ked sa denne zmaze x veci asi nie je tak malo
keby si kazdy precital pravidla a aj sa nimi riadil, tak to netreba kazdemu este aj zdovodnovat, ale ak ma niekto nejasnosti, kludne sa moze opytat - btw. suvislost jednej fotky v tvojom albume s touto strankou mi je tiez zahadou

mesic mimo mk je davno :grinning:
17. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz
tak to by me zajimalo- na kazde fotce je moje dite..
17. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz
vazne? mas to v ip :wink:
17. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz
tak to je fakt trapne, to teda uz vymazte vsechny capacky, dupacky, .... atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz
beruska bez urazky, ale aky to ma suvis? citala si pravidla? splna ich tato fotka? nie, tak tu nepis o trapnostiach, lebo to nie su ani capacky ani dupacky
17. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz
podle toho co ty prezentujes tak jakakoliv vec i kdyz se tyka nasi rodiny ale neni tam dite na fotce (zvire, dort, oblibeny klub ktery ma i malej na tricku) tam nepatri..
coz plati o prazdne autosedacce, dupackach, atd atd.. knizka o rodicovstvi taky napr....
17. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz
keby bolo vidiet, ze sa jedna o detske tricko, tak ti na to nikto nic nepovie

Čo do albumov patrí:
Kočíky a iná baby výbava

Čo do albumov nepatrí:
fotky na ktoré keď sa niekto nezainteresovaný pozrie, tak bez dodatočného vysvetlenia ho nenapadne slovo „dieťa“ ani „tehotenstvo“.
17. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz
o.k. lae vy oddelujete dite/rodina
17. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz
berusko, obrázek fotbalového klubu (či jakého) jsem ti z alba už smazala. s dětmi to nijak nesouvisí. tato stránka je sice o dětech a rodičích, ale pokud si přečteš pravidla alb (což jsi zatím asi ještě neudělala), je tam jasně uvedeno, že pokud se na obrázek v albu podíváš, musí ti být hned jasné, že se týká dětí.
což jistě autosedačka, dupačky a knížka o rodičovství jistě splňuje.

naopak zvíře, dort (pokud není pro dítě k narozeninám) a oblíbený klub nikoli.

daluri, co se týká například tvé fotky "vyletí ptáček", u té mě tedy na první pohled nenapadne, že by se týkala dětí.
17. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz
a este mi prichadza na um "ta pulminuta" ktora zaberie vysvetlit niekomu preco mu bolo nieco zmazane :grinning:
ale uz som ticho :wink:
17. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz
ikarkulka.. co neprijde jasne tobe muze byt jasne spouste dalsim lidem... alba jsou plne dortu, zvirat ktere tam nepatri a to je o.k.? zajimavy metr...
17. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz
daluri vidis nakonec mas dite co nevypada jako dite, jak jednoduche ze :grinning:
17. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz
berusko, taky se v pravidlech píše, že je to vždy na zvážení admina a že čím více se tvoje fotka vzdaluje od zaměření stránek, tím větší je pravděpodobnost, že ti bude smazána.
co se týká tvých smazaných fotek, tam myslím pochybnosti nejsou.

jestliže jsou v jiných albech fotky, které tam nepatří, je to tím, že si jich zatím admin nevšiml. skus se podívat, kolik alb se denně aktualizuje, kolik diskusí vzniká, kolik přibyde nových příspěvků.
pokud narazíš na porušení pravidel, můžeš na to upozornit. :wink:
17. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz
admin neni buh, takhle to dopada.. ... :confounded: dobra taktika.. praskejte na ostatni at nemazme vam... fakt profesionalita :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz
Jejda, tady je čilá diskuze..
Ikarkulko, mi to bylo jasné, že to bude kvůli té fotce a komentář mi připadal vtipný...nejen mi, ale všem, kdo už to viděl a jelikož to bylo pojato, jako focení pubošků a jsou tam tři fotky, tak si myslím, že kdo se na tu fotku podívá, tak tam snad děti jsou..nebo dospívající mládež už děti nejsou? A pokud to bylo kvůli té jedné fotce, nechápu, proč byly smazány všechny tři?!
17. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz
beruska nikto ti nekaze praskat na ostatnych (a uz vobec to nie je podmiene tym, ze ked niekoho prasknes tak tebe sa nic nezmaze) - ale necakaj, ze pri x novych prispevkoch, albumoch, inzeratoch denne bude vsetko hned v sulade s pravidlami, na to je adminov prilis malo
17. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.