• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
to jsem taky nepobrala - album s fotkama "moje výrobky - další budu přidávat - když budete mít zájem - blablabla....
já chci taky inzerci zdrama v albu! můžu, že jo? když můžou jiný.... :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz
Co, ty miminkovský čepičky a šály? :grinning: Ty jsem dělala pro děti koníkovských holek (ani jsem je neprodávala přes bazar) a zakládám si na nich víc, než když si někdo do alba šoupne katalogový bodýčko :wink: Spousta z nich je pak v reálu roztroušená tady po albech přímo na hlavách dětí, no a ty, co nebyly pro děti, jsem šoupla na své webovky - svědomí mám zcela čisté :grinning:
15. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz
hm, tak to jsou tu asi dvě uživatelky len, protože zrovna od len si kámoška čepičku objednávala :sweat_smile:
a zrovna jak ty si zakládáš na těch čepičkách, tak si třeba jiné matky zakládají na tom nazdobeném stromečku, co zdobily se svými dětmi :sunglasses:
15. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz
Jsem si to teda vzala osobně, nevím, jestli to bylo myšlený na mě :wink: Ale jestli jo, tak já to opravdu neměla na kšeft, až na jedinou výjimku jsem dělala pro známé kamarádky z Koníka za cenu materiálu :wink: Všecky doložím :grinning:
15. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz
berenika
jo jdi do toho :grinning: a pak dej vědět, jak si uspěla :wink: :grinning:
15. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz
no snad adminky rozlousknou tento oříšek a posoudí, zda ukázky ručních prací patří do alba MK :wink:
15. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz
Soanpe, ano, tak to bude ta jedna výjimka - modrá čepička s autíčkem :wink: Inzerát v albu jsem nikdy neměla, jen ukázky toho, co jsem dělala pro holky z "mých" diskuzí. Dotyčná mě do IP oslovila, zdali bych udělala něco i pro ni, měla jsem čas, tak jsem souhlasila a za práci si řekla 100 Kč, toť můj výdělek. Kdybych to chtěla dělat na kšeft, dám si to do bazaru, ale já to až na tu jednu výjimku opravdu dělala pro zábavu :wink:
15. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz
No, jestli adminky budou chtít jména všech dětí a nicky jejich matek, které ty čepičky nosí, popř. jejich osobní odpřísáhnutí, že to bylo na jejich přání a nechtěla jsem po nich víc než cenu za matroš, nemám s tím opravdu nejmenší problém :wink:
15. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz
len ja sa cudujem ze tam tie fotecky este mas mne mazali fotku ked som mala v albume aj horiacu sviecku na dusicky ci psa bez deti :slight_smile: a raz kompletne cely detsky album!!!!tak nech ti to dlho vydrzi :slight_smile:
15. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz
tady nejde o to ,jestli je máš nebo nemáš na kšeft, ale o to, že jsou v albu,ale už se k tomu nebudu vyjadřovat.od toho tu jsou jiní :wink: pa
15. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz
Počkat počkat, čepička pro miminko není fotografie související s dítětem? :confused: Tak co už tedy? Všecka ta bodýčka, overálky, tričínka a dupačky (sorry, neznám názvosloví) jsou OK, čepičky ne? V čem je rozdíl? :confused: Jako já JSEM pro dodržování pravidel, tak jestli je nějak porušuji zobrazováním dětského oblečení, tak jsem poněkud mimo :confused: Když ho koupím v obchodě pro vlastní dítě, je to OK a když ho osobně vyrobím pro dítě kamarádky, tak to OK není? :confused:
15. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz
mne osobne vobec nevadi co kto vo svojich 3 albumoch ma ma limit tri tak by tam bohol mat co uzna za vhodne ,kludne aj konicky zaluby ved niesme len na rodenie deti .....
15. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz
Jako brala bych, kdyby někomu vadily háčkované, dejme tomu, ozdoby na vánoční stromek (taky jsem tvořila, ale nemám je tam), tak to s dětma nesouvisí, ale čepičky? :confused:
15. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz
mne sa tie capicky moc pacia...
15. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz
len, jde o to, že když vidím takový album, vypadá jako vzorník, který nabízíš, aby si mohly mamči objednat, je jedno jak to ve skutečnosti je, protože já ti věřím, že to děláš jen tak, že tě to ba, ale potom by si tam stejným způsobem mohl dát kdokoliv vzorník čehokoliv a nabízet to jako klasický zboží. pořád je to o tom úhlu pohledu a tenký hranici, co jo a co ne.
15. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz
Berenika, tak to beru, vidíš, to mě nenapadlo :unamused:
Já to brala tak, že jsem se po letech vrátila k háčkování, holky to po mně chtěly, tak jsem tvořila, fotila a brala jsem jako logický, že když je to v souladu se zaměřením stránky, tak se pochlubím :wink: Kromě toho pak se ozývaly holky z druhýho konce republiky, který to "naživo" nemohly vidět, takže pro ně to vlastně takovej katalog byl. Ale úplně popravdě - byla jsem v dost blbý životní situaci, tohle brala jako takovou pracovní terapii, bejt trochu užitečná, takže naprosto paradoxně tím, že někdo po mně něco chtěl, dělal službu on mě (zaměstnal mi hlavu) :wink: Což teda samozřejmě vedí jen holky z těch pár mých diskuzí, pro které to převážně bylo...
15. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz
ako pisem mne to nevadi su tri albumy tak ked si tam niekto da ako vysiva,vari,pestuje kvety -bolo by mi to jedno...,preto som aj teraz castejsie na FB a kopec bab so mnou tam si mozes dat kolkolen chces fotiek a akych chces no jasne ze je to ine forum no je to tak fajn.
15. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz
...proto jsem psala, že by bylo nejjednodušší , at si každej dá co chce, s vymezením opačným - co je nepřijatelné...
15. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz
vsak urcite ze nahe deticky,mamicky a pod ...by som sem ani nedala :slight_smile: ,no funguje to ako funguje- co uz.
15. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz
No, jsem sama zvědavá, jaký bude nový Koník :wink:
Pro to řešení omezení jen kapacitou bych docela byla, takhle člověk musí občas koumat a je vidět opravdu různé úhly pohledu, některé souvislosti jak tak koukám člověka ani nenapadlnou a některé situace nedořeší...
No ale zatím to je, jak to je, mě to zatím nevypudilo, to mi tu jiné věci vadí víc, ale stejně to tu mám ráda :grinning:
15. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz
ahoj len,mne sa velmi pacia tvoje prace...najviac capicka c.9 (pekna by bola v cierno-ruzovej farbe)
15. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.