• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
preco nie.. ja som sa tesila z kazdej plienky :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 22:23  • Odpovedz
ved to, ze klud, lebo vy utocite a nedate si vysvetlit uplne jasnu vec, ktoru som naznacila a branite si vlastne albumy, ale mate smolu, ze vasich albumov sa to vobec netyka, lebo ste v pohode holky, ale ide o "satnikove albumy, ktore mi skryvia usta, ked ich otvorim.

mne sa totiz vobec nechcelo obranovat tento nazor a ani nechce, ale ked vidim, ze sa to dotklo niekoho, koho sa to netyka, tak ma to mrzi :pensive:
20. jan 2007 o 22:25  • Odpovedz
jasne nemozem sa porovnavat s prvorodickami :grinning:
20. jan 2007 o 22:27  • Odpovedz
melory ved ja to pisem zo srandy :grinning: neutocim.. mne je vlastne jedno kto si co da do svojich albumov ved kapacita 3albumy na uzivatela tam je tak nech si tam kazdy dava co chce..
20. jan 2007 o 22:28  • Odpovedz
Melory to ze ja som v klude :sweat_smile: a pisem len svoj nazor,nic ine a mam taku naladu :grinning:
takze tolko moj nazor na temu vecicky v albumoch,aj ked si pisala ze sa ma to netyka v pohode
20. jan 2007 o 22:29  • Odpovedz
nelika ved aj mne, ale chapes co som myslela...to je ako foto ked dieta sa hra vonku s loptov a mama nevybere 3 najlepsie, ked uz nestaci jedna, ale seriu 10tych
20. jan 2007 o 22:30  • Odpovedz
melory chapem co si tym myslela :wink:
20. jan 2007 o 22:30  • Odpovedz
nakoniec admi si v tom spravia poriadok sami :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 22:33  • Odpovedz
tak tak - my s tym nespravime nic.. a pokial viem tak v pravidlach zmienka o oblecku nie je ci ano?
20. jan 2007 o 22:36  • Odpovedz
myslim, ze nieje...lebo sa to tyka babetka :wink:
20. jan 2007 o 22:37  • Odpovedz
tak kym to tam nebude tak nie je problem :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2007 o 22:41  • Odpovedz
ved ani nebol, a je to kazdeho osobna vec...ja som trosku pretriedila album, hlavne som vymazala muza, lebo uz som dostala IP, ze jaj on robi tam a tam.
20. jan 2007 o 22:43  • Odpovedz
aj ja som robila velke upratovanie v albumoch prave vcera :grinning:
20. jan 2007 o 22:44  • Odpovedz
napriklad ja si foti brucho, a davam si ho sem aj pre prirovnanie a aj preto, ze to potom len stiahnem na cd naraz, veci som este nezacala fotit, ja som predsa len na tie modely, tak pofotim, ked to bude mat dieta na sebe :grinning: aj ked si pamatam, ze najlepsie vyjdu fotky v starych teplakoch alebo vonku zablateny po usi :confounded:
20. jan 2007 o 22:47  • Odpovedz
tomu sa hovori zakon schvalnosti :grinning:
20. jan 2007 o 22:49  • Odpovedz
ahojky všem! Já mám taky v albumu šatník mého miminka. A sama se ráda dívám kdo co má pro miminko za výbavičku :wink: a taky mě to inspiruje. Takže v tom nevidím problém. Myslím si že to je každého věc co si dá do albíčka pokud to nějak souvisí s miminkem :wink: a hlavně prostě pro mě jako pro prvorodičku je vše úplně nové a raduji se zkaždé nové věci pro mimíska. To by někdo mohl namítnout že se do alba nehodí záclona kterou tam mám. A já jsem z ní měla obrovskou radost :wink: vždyť je pro moje mimi :grinning:
20. jan 2007 o 22:53  • Odpovedz
ved to zistis...a nebude ti to vobec vadit, lebo tam bude tvoja krasna tamarka.
20. jan 2007 o 22:54  • Odpovedz
uz sa tesim :grinning:
20. jan 2007 o 22:58  • Odpovedz
ja viem, že teraz ma možno za môj názor niekto ukrižuje, ale melory plne súhlasím s tvojím názorom ohľadom albumu plného oblečenia. prepáčte ale využívať kapacitu 50 fotiek ĺen na oblečko sa mi nezdá. ja viem že je to každého osobná vec. ja som prvorodička a tiež sa teším z každej vecičky. Páčia sa mi albumy, kde sú veci pre bábatko, beriem ich ako inšpiráciu, ale to sa týka najmä takých, kde je povedzme viac kusov oblečenia na jednej stránke a okrem oblečenia sú tam aj ďalšie veci - izbičky, hračky, a tak.
20. jan 2007 o 23:13  • Odpovedz
Ahoj holky, taky mám pár věciček v albu, ale vím, že je tam mám jen proto, páč si navzájem s holama o tom bavíme a inspirujeme apod., až budu mít mimiska na světě věcičky zmizí, bude důležitější mimísek, hodně se navzájem inspirujeme a to nejen s holkama co rodí po prvé ale aj po druhé a ty nám umí poradit a říci co si myslí. Nehledě na to, že mě hodně věcí zaujme nebo naopak a můžeme si navzájem poradit. Myslím si, že každá těhulka to tam má jen po dobu toho svého těhulkování, pak zmizí bříška, věcičky a vše ostatní, páč na prvním místě bude mít svého potomka :slight_smile: Spíš my vadí, vytvářet album pro prodej věcí apod., ale už mám opět vyhlídlí alba, takže se dívám jen na určitá, popřípadě taková, co ještě neznám, jako na BRMS:o) takže mi to zas tak nevadí :slight_smile:
21. jan 2007 o 08:20  • Odpovedz
Majka07...souhlas...
25. jan 2007 o 08:38  • Odpovedz
A myslim si, ze kazda z nas ma sve obdobi...obdobi, testu s modrymi prouzky, obdobi ultrazvuku, prvniho bodycka, kocarek, brisko...a pak prijde zmena a jsou to sama miminka ... je jasne, ze se to pak promazava, je dobre, ze albumy jsou limitovane kusove...pak musime mazat :wink:
25. jan 2007 o 08:49  • Odpovedz
som rada ze sa tema ujala :sweat_smile:
25. jan 2007 o 20:14  • Odpovedz
Ahojky holky. Hele jdou vám dát do alba fotky? Už sem si musela založit druhý,ale nějak mi tam nejdou přidávat fotky. Vždycky je tam zadám,dám přidat a ukáže se mi,že stránku nelze zobrazit a když dám aktualizovat,tak tam ty fotky prostš nejsou :frowning2: Prosím poraďte
30. jan 2007 o 07:10  • Odpovedz
ahojte holky ja jsem se chtela zeptat jak si vytvorit album prosim oradu
30. jan 2007 o 08:22  • Odpovedz
markibie: U fotoalb máš i MOje alba,tak když na toí klikneš,tak se myslím objeví něco jako vytvořit a tam už jen ty fotky dáš
30. jan 2007 o 08:29  • Odpovedz
msunny toto robilo aj mne a aj ked mi neukazalo ze fotka je velka - bola.ked som ju preposlala bobovi na mail tak to zistil, trebalo ich zmensit a vlozit.
30. jan 2007 o 08:31  • Odpovedz
melory a nevíš,kde se to dá zmenšit? Mám Nero,ale tam jsem to nenašla :frowning2:
30. jan 2007 o 08:41  • Odpovedz
neviem, ja mam linux a program GIMP tak neviem, ale ja som na to v GIMP-e prisla nahodou, ze som poskusala moznosti. :sunglasses:
30. jan 2007 o 08:42  • Odpovedz
Díky. Snad to nějak vymyslím
30. jan 2007 o 09:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.