• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či si môžem zmazať svoj album, a ak áno, tak ako?
26. júl 2007 o 18:41  • Odpovedz
katrin: najeď na svůj album..a tam je červenej křízek a u toho smazat tento album..jednoduché :wink:
26. júl 2007 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dakujem sisstin... :slight_smile: Lenže ja som to tam nemala, ale uz sa mi to podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2007 o 18:55  • Odpovedz
upozornujem ze albumy a fotky ktore nesplnaju pravidla mazem bez upozornenia a pisania IP, takz si precitajte kazda este raz pravidla a pozrite albumy,
dakujem zuz
2. dec 2007 o 19:51  • Odpovedz
Inak chcem vas iba upozornit ze neviem ci je vhodne si do albumov davat fotky nahych deticiek :zipper_mouth: aj ked to nie je v rozpore s pravidlami ja by som to osobne nerobila :zipper_mouth:
16. dec 2007 o 00:36  • Odpovedz
poprosim Vas precitajte si pravidla albumov ak ste zabudli co v nich je a fotky ktore Vam zmazem tam opakovane nevkladajte, dakujem, koli kvantite albumov neposielam IP, dakujem
28. dec 2007 o 20:58  • Odpovedz
Dobrý deň, už dávnejšie som chcela vyjadriť svoju kritiku na tému v bloku "Pôrody" - "Pôrodnica LM". Keďže mám pred pôrodom a som z tohto mesta rada si samozrejme prečítam či už pozitívne alebo negatívne ohlasy na túto pôrodnicu, skúsenosti mamičiek z blízkeho okolia, ktoré tu rodili.
Môj problém je, že ma trošku otravuje, keď sa v spomínanej téme musím preklikávať príspevkami mamičiek, ktoré si tam vymieňajú skúsenosti ohľadom detičiek, ktoré už majú niekoľko mesiacov a s témou to podľa mňa absolútne nesúvisí. Ak sa dá upozorniť na tento problém, budem rada, ďakujem :slight_smile:
31. dec 2007 o 19:21  • Odpovedz
jastericka dik za upozornenie, aj ked trosku v inej teme, ale nevadi, idem to omrknut
31. dec 2007 o 19:27  • Odpovedz
Poprosim Vas precitajte si pravidla albumov ak ste zabudli co v nich je a fotky ktore Vam zmazem tam opakovane nevkladajte, dakujem, koli kvantite albumov neposielam IP, dakujem
22. jan 2008 o 23:30  • Odpovedz
Ahojte,chystam sa vytvorit album mojho syna a potrebovala by som radu!Som tu len kretko a neviem ako mam vlozit blikajuci nazov alebo obrazok do albumu.Fotky mi to berie ale tie nazvy a obrazok nie.Poradte prosim ako to mam vlozit.Vopred Dakujem :slight_smile:
8. feb 2008 o 22:02  • Odpovedz
ahoj uz podruhe jsem zkousela pridat do sveho nove vytvoreneho alba fotky terezky a sotva se to nacte vsecko nikde to neni proste nula co s tim?
9. feb 2008 o 13:00  • Odpovedz
neviem ci ma este niekto zaujem zapojit sa do tejto temy, ale suhlasim s melory. A nejde len o oblecenie, rovnako divne mi pripadaju z inych stranok stiahnute reklamne fotky kocikov, postielok, fotky od Anne G. atd. Je mi jasne ze pravidla to splna takze si to tam hocikto moze kludne dat, ale mna osobne to odradza pozriet si takyto album. Ked som si ja vytvorila album mala som v umysle poslat link ludom ktory su dost daleko a nemozu sledovat ako moje babo rastie a teda nemusim kazdemu osobitne posielat fotky. Ale rada si pozriem aj ine albumy a cerpam namety na kvalitne fotky
13. feb 2008 o 18:42  • Odpovedz
já nevim, mně zas přijde ujetý ta cenzura tady..když někdo dítko čeká nebo se snaží..tak je jasný, že si tam chce dát to, co by chtěl dát svýmu dítko nebo to, co se mu líbí :wink: ..nějak pořád nechápu, proč je ten výběr fotek tak omezený..každý má tři albumy..tak at si tam dává, co chce :wink:
13. feb 2008 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz
sisstin, a co take si tam chce dat snazilka alebo tehulka co cenzurujeme? :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 20:19  • Odpovedz
dobko rozhodne nesuhlasim... ja v mojom albume mam fotky z reklamnych stranok n akociky a pod. a nevidim na tom nic zle. napr. ten kocik co tam mam, uz vela bab mi pisalo kde som ho zohnala ci som spokojna a pod. a potom mi pisali ze si ho kupili a su spokojne, podla mna aj takto sa daju vymenit skusenosti a pomoct. a ked ta to tak odradza tak po otvoreni ho hned zatvor a mas o problem menej :unamused:
14. feb 2008 o 17:19  • Odpovedz
este nech sa tehulkam zoberie aj toto a bude pokoj, potom si tam rovno mozeme dat holy zadok :rolling_eyes:
14. feb 2008 o 17:20  • Odpovedz
zuz: taky jsem četla, že jim vadí, že si tam snažilky dávají fotky kočárků a tak :wink: tak co si tam teda mají jinýho dát že :rolling_eyes: ..tak každýmu nedávejte tři alba a je to ne :angry: tohle mě už fakt nebaví :rolling_eyes:
16. feb 2008 o 11:32  •  1 dieťa  • Odpovedz
Vsetko v pohode. Ako som pisala- proti gustu ziadny disputat. Je to len moj subjektivny pocit a vobec sa nechcem niekoho dotknut alebo niekomu diktovat co sa ma alebo nema. Ako si povedala , presne tak to aj robim. Ked natrafim na nejaky taky album tak hned zatvaram. Je to len taky maly prisevok do tejto diskusie. Este raz sorry ak som niekoho poburila.
16. feb 2008 o 11:49  • Odpovedz
dobko: mě taky nebaví koukat na kočárky a tak..tak do toho prostě nekoukám, a zajímá to zas někoho jiného :wink: mně spíš přijde divný, že má každý 3!!!! albumy..ale výběr fotek je teda dost omezený..kecá se tu o všem..my máme téma NYX pigmenty..tak si házíme fotky líčení pro inspiraci..jenže to tu podle pravidel být nesmí :angry: :angry: :angry: tak snad být doma na mateřské není jenom o tom, že fotim dítko...máme víc volnýho času..a zajímá nás víc věcí :unamused:
16. feb 2008 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
byla bych ráda, kdyby se určitá osoba neustále nezaměřovala na mé alba..a kontrolovala taky jiné :angry: :angry: :angry: :angry:
18. feb 2008 o 07:54  •  1 dieťa  • Odpovedz
nechápu, co komu může vadit na mých dvou fotkách, který nejsou jenom o těhu břichu nebo dětech :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. feb 2008 o 07:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
dobko: mas pravdu, ze album by ,mohol byt o tom, ze posles link ludom, ktory nemozu byt stebou a takto aspon vidia co je nove.
Ale pre mna je album skor o tom, ze si tam dam veci , ktore sa mi pacia a suvisia s diatetkom. A v mnohych albumoch som sa takto inspirovala.
Na druhej strane, ja sem nikdy nedam fotky svojho dietatka pretoze je to prilis osobne na to aby sa na to divali cudzi ludia. Ak budem chciet niekomu poslat rodinne fotky vytvorim si vlastnu prezentaciu a hromadne to rozposlem.
18. feb 2008 o 09:35  • Odpovedz
Na nete je vela ludi, ktory nemaju ciste umysly a ja osobne sa bojim sem davat fotky svojej rodiny a pribytku. Tiez sa kontrolujem v tom co pisem o svojom zivote.
Citam tu niektore temy a baby tu pisu take veci, ze clovek ich ani nepozna, ale ked si da tie informacie dokopy vie o nich vela veci. Od toho co mavaju na ranajky, cez miesto kde pracuju, kedy a kam sa budu stahovat, ake maju auto, ako sa vola ich doktor... a podobne.
18. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz
Vasi milackovia, manikura vase byvanie a podobne veci do albumu na MK nepatria, dakujem za pochopenie
18. feb 2008 o 12:37  • Odpovedz
Nie je to už poriadne z cesty, keď si niekto pridá do albumu ďalší webový nástroj s fotkami? :confused: Myslím napríklad slideshow...
23. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz
ja nechápem, toľko sa tu o tom hovorilo...
Ako môže dať niekto do albumu viac fotiek svojho holého bábatka rozčapeného, sorry za výraz, alebo psa/bez dieťaťa/, ak je s dieťaťom nevadí mi to, alebo fotky seba, to tiež nemá nič spoločné s bábatkami...
23. feb 2008 o 12:04  • Odpovedz
Vy máte čas sledovať albumy? :confused: ja stíham ledva náš a mojich najbližších :sweat_smile:
23. feb 2008 o 21:08  • Odpovedz
Sue, občas si nejaký pozriem aj keď tú osobu nepoznám, ale asi už ani ja nebudem, lezie mi to na nervy :sweat_smile:
24. feb 2008 o 11:56  • Odpovedz
vsetko co v albumoch je a nema byt mazem, IP pre mnozstvo neposielam, uz by ste vsetci mali ovladat pravidla albumov :wink: dakujem za pochopenie zuz
24. feb 2008 o 14:47  • Odpovedz
tiez ma zaraza, ze su v albumoch dokonca cele videa
24. feb 2008 o 23:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.