• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
Nevím, jestli se tu o tom někde nepíše, nenašla jsem....

Hodně se tu rozmohlo mít v albumu hudbu...dá se to nějak vypnout??? :confused: Tluče se to s hudbou, kterou poslouchám sama např. ve winampu.
Díky :slight_smile:
1. mar 2008 o 17:23  • Odpovedz
perada, stačí ak si klikneš na nejakú fotku v albume a hudba sa vypne... :wink: :wink:
1. mar 2008 o 23:31  • Odpovedz
no jasně a pak klikem na tu fotku se vrátím na ostaní a zase to hraje :unamused:
2. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz
tak mě už manžel toho zbavil :grinning:
2. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz
Uz by fakt staciolo lebo zacnem mazat cele albumy nie len vasich 4 nohych milacikov :zipper_mouth:
5. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz
Inac ta hudba v albumoch sa mi nepaci. Ked si v klude prezeram albumy vzdy sa tak zlaknem ked to zacne hrat :fearful:
5. mar 2008 o 15:06  • Odpovedz
Upozornujem hlavne uzivatelky ceskeho konika ze robim velke jarne upratovanie v albumoch a vsetko co tam nema byt mazem, takze si precitajte pravidla albumov, ak si tam ale fotky co tam nepatria znovu vlozite, budem mazat cele albumy, vsetky reklamacie prijmam v IP

pravidla albumov najdete tu:
http://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php?vRedir=%2Falbum%2Findex_basic.php
17. máj 2008 o 00:36  • Odpovedz
este raz vas upozornujem ze bez dodatocneho oznamenia vam mazem v albumoch fotky co tam nepatria, tak ich tam prosim Vas nevkladajte znova,
precitajte si laskavo co v albumoch moze byt a co nie
dakujem za pochopenie
17. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz
elise • 1d • Dnes o 10:56
ja by som sa chcela spýtať či do albumov patria aj fotky detí ktoré majú rany ako sú hrče na čele, rozbité hlavy ......myslím že takéto fotky by v albumoch nemali byť :frowning2: viem že detičky padajú majú modrinky hrče ale hrčamy cez pol čela s ranou by som sa nechválila, je to podla mňa nezodpovednosť matky. :wink:

cicushka • 1d • Dnes o 10:57
elise) ver mi, ze stane sa kazdemu. Ja som si ako mala vybila zuby...a nebola to nezodpovednost mojej mamy ani otca...proste som sa jasila. A predsa nebudes dietatku zakazovat jasit sa.

elise • 1d • Dnes o 11:45
cicushka ja som myslella to že keby sa mi moje dieťa tak buchlo tak sa stým nechválim na internete v albumoch, ak si dom aspravím fotku je to niečo iné ale vystaviť svetu takú hrču :angry:

pacna • 2d • Dnes o 11:47
suhlasim s elise ja by som to tiež do albumu nedavala

majka35 • 1d • Dnes o 13:25
booože baby ... že vás to baví obkukávať albumy a potom ich tu komentovať ... nech si tu každý dáva, čo chce ... trebárs aj hrču ... :unamused:
nemyslím, že sem bola táto fotka vložená s úmyslom pochváliť sa ... :rolling_eyes:

ukana • 1d • Dnes o 13:27
na mna to posobilo utesujuco, ze k takej hrci sme sa este nedopracovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: klop-klop :fearful:

melory • 2d • Dnes o 13:27
majka35....moj suhlas...a neviem co to ma spolocne so zlym inzeratom, temou ci prispevkom...ja som mala huga odfoteneho ako mal kiahne...a co????

ukana • 1d • Dnes o 13:28
a malemu hlavne skore uzdravenie :wink: :wink: :wink:

elise • 1d • Dnes o 13:29
majka pôvodne bol samostatný album s hrčou :wink: a bolo aj z boku a bolo to 5 fotiek :wink:

majka35 • 1d • Dnes o 13:29
melory ... si mi to vzala z úst ... chcela som to sem dopísať, ale už sa stalo ... možno nám odborníčky na albumy ten súvis s názvom témy odhalia ... :wink:

majka35 • 1d • Dnes o 13:30
elise ... no a?

elise • 1d • Dnes o 13:30
nie je tu upozornenie na nevhodné foto
23. máj 2008 o 15:33  • Odpovedz
ukana • 1d • Dnes o 13:32
kazdy povazuje nieco ine za nevhodne :slight_smile: ....mna teda nebavia albumy plne detskeho oblecenia, ale zo zdravotneho hladiska ma ta hrca zaujala.....co vsetko sa moze detom prihodit :frowning2: ...uvitam aj pokracovanie, ako sa hojila :grinning:

majka35 • 1d • Dnes o 13:34
ukana ... :grinning: :grinning: :grinning: vtipnejšie by mi to nenapadlo ... :grinning:

elise • 1d • Dnes o 13:38
majka tak si sem všetci dávajte rozbité kolená štichy, zlomeniny ruky, nohy, fotky z havárii, požiaru aneviem čoho, ja by som na tu matku poslal sociálku, lebo chváliť sa s hrčou verejne je úbohe

eros • 2d • Dnes o 13:51
to by tusim museli skoro na kazdu poslat socialku co sa im dieta zrani a tam kde maju ist nechodia a aj ked sa postazuju tak nic nerobia poznam ine pripady kde su matky fetacky a maju tam deti.
no ale k teme urcite to nebola pochvala a zanedbanie matky.vzdy sa nieco prihodi aj ked matka stoji vedla

ukana • 1d • Dnes o 13:55
elise, nik sem nedava zlomeniny.....myslim, ze ta hrca bola este na hranici unosnosti......a s tou socialkou brzdi... pochybujem, ze sa nou chvalila, skor to posobilo ako varovanie, co sa moze stat.....a stat sa nestastie moze velmi rychlo a hocikomu....urcite to nikomu nebolo jedno a hlavne nie mame toho chlapca.

mne akurat dnes kamoska poslala mail s fotkami maleho a jeho cerstvo zasitym čelom....nie ze by sa chvalila, ale aby sme vedeli, ako rychlo sa stane nestastie.....a mozem nad deckom stáť aj 24hodín denne :frowning2:

a myslim, ze tie fotky tu uz ani nie su, tak o com sa bavime.

HOWK...koncim s touto temou

andrea.m • 2d • Dnes o 14:02
elise chceš mi povedať že lukáško ešte nemal hrču? :confused:

majka35 • 1d • Dnes o 14:04
elise ... úbohé je to, čo si napísala ... a radšej odchádzam z tejto témy aj ja, lebo by som sa neubrzdila a môj príspevok by sa dotkol elise tak, že by sa znovu teatrálne lúčila s celým modrým koníkom ... :grinning: :grinning: :grinning:

nanette • 1d • Dnes o 14:11
Elise - tá mamina, ktorá dala tie fotky svojho syna s hrčou je mamka, ktorá si s nami dlho píše.... a môžem ťa uistiť, že je to starostlivá mamina a to, že tie fotky dala do albumu nebola chvála, ale sa nám chcela posťažovať, ako sa jej syn nešťastne udrel.... to sa deťom, ktoré začínajú chodiť a chcú spoznávať svet a všade sa dostať, stáva... myslíš, že je namieste písať o tom, že by na ňu trebalo volať sociálku? nemáš prehľad, nepoznáš ju a odsudzuješ? vari tvoje dieťa v živote nespadlo? nemalo hrču? ak naozaj nie, tak môžeš byť šťastná, ale rozhodne to ešte neznamená, že len ty si starostlivá mama... lebo môžeš byť najlepšia matka na svete, úrazom detí sa občas nedá vyhnúť...

zdenka26 • 1d • Dnes o 14:18
Elise:Tvůj názor mě teda hodně zarazil,to jako Tvůj Lukášek nikdy nespadl nikdy neměl bouli.Asi si na něco hraješ a to co jsi napsala je velice ubohé,jen určití lidé se umí hned vytasit sociálkou a nechtěj vědět jak takové lidi nazývám. :angry:

beranek • 1d • Dnes o 14:23
Poslední příspěvky mě hodně překvapily, v nedobrém :unamused: Když mám dítě a už vidím, co dokáže udělat během 5 vteřin, kdy se otočím, tak naprosto chápu, že se může stát dítěti úraz a můžeme ho hlídat jak chceme, a nejste nezodpovědné matky....taky mám jizvu na bradě a nebyla to nezodpovědnost rodiče, prostě jsem se nedívala před sebe :wink:

okacka • 1d • Dnes o 14:57
neda mi aby som sem neprispela, prispevok Elise ma tak vytocil,ze napriek tomu, ze do podobnych rubrik nepriespevam, tentokrat musim.
Elise - mozes byt fakt stastna, ak tvojLukasko este nespadol,ani nemal hrcu,no napriek tomu to, co si napisala, je naozaj nemiestne. Po prve, nepoznas maminu, nepoznas diet, ani okolnosti a ides sa tu vyhrazat nejakou socialkou. To ako kazda mamina, ktorej dieta malo uraz,ma skoncit na policii? Dalej, ak Ta taketo fotky znechucuju, nikto Ti nekaze si ich pozerat. Mas album svojho dietata, kludne si mozes denno - denne prehliadat dookola, aka si starostliva, ze este nemal uraz. Prepac, asi som moc tvrda, ale keby som pisala, to co mam na jazyku, asi bysom nebola ani tak diplomaticka, ako som sa snazila byt.

elise • 1d • Dnes o 15:08
nie moje dieťa ešte nikdy nemalo žiadnu hrču lebo nanho dávam pozor, ja som iba upozornila na du obrovskú hrču s ranou cez pol čela, s takým niečim by som sa fakt nechválila ako to urobila vkladatelka fotky do albumu. ja som vyjadrila svoj názor a kašlem na také reči ako má majka35. takže som upozornila na nevhodnú fotku. už som povedala dávajte si tam ak fotky z operácie je mi to už ukradnuté. pokial sa vám zdá vhodné aby sa tie fotky uverejnovali v albumoch , ale ta hrča sa nedala nevšimnúť bol vytvorený zvlášť album ktorý sa potom zmazal a svietilo to tam ako "víťzstvo" vkladatelky. nech vás zaráža tá rana ved taká rana mohla vyvolať otras mozgu alebo aj vnútorné krvácanie, tak kašlite na všetko prekračujte mrtvoly, zatvárajte oči pred všetkým.........

elise • 1d • Dnes o 15:09
tak vyzývam všetky mamičky chválte sa teda hrčami a úrazmi svojích detí ved sa bavte ako ste to tu niektoré spomenuly.

maruschka • 2d • Dnes o 15:11
ja som mala rok špendlík vpichnutý pod jabĺčkom v kolene-nikto o tom nevedel,ja som bola spokojná a nakoniec to zistili,tak,že ma koleno bolelo vždy keď išlo pršať :grinning: to,že mám jazvy po celom tele ako chalan ani nespomínam..Naši to so mnou nemali jednoduché a už vôbec nemohli za to,že som bola postrach pre chirurgov :grinning:
Moja dcéra mala dva roky,keď na seba strhla telku-behali sme s ňou po všetkých rtg v okolí a keď si tento rok strihla prerezať obidve predlaktia tak,že utekala a preletela cez sklenené dvere-tak čo sme mali urobiť??

Jednoducho sú živšie deti,sú pokojnejšie deti a potom je osobitná kategória-naše deti :sweat_smile: :confused: :confused: Moju mladšiu dcéru volajú Duracellka,lebo sa nezastaví ani keď spinká..Skrátka pohroma.

A preto nemôžeme hádzať všetkých rodičov do jedného vreca s tými,čo svojim deťom úmyselne ubližujú-to podčiarkujem sto krát... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused:

maruschka • 2d • Dnes o 15:15
elise,nikto sa detskom úraze nebaví...Ale jednoducho je to v nás ženách,matkách, že tak,ako sa dokážeme hodiny rozprávať o pôrode-ktorý mimochodom tiež nie je ružovo romantický,tak sa dokážeme hodiny rozprávať o tom,aké zranenia a choroby prekonali naše deti :fearful: :fearful: to je jeden zo symptómov rodičovstva :wink: :confused:

sue • 1d • Dnes o 15:18
Elise, prepáč, ale tvoj syn je ten čo vo vybielenych podkolienkach sedí na lavičke pri maminke, aby si nedajbože neublížil? Však to je choré... nik tu nepíše, že sa deti majú otĺkať alebo vystavovať neprimeraným rizikám, ale výchovou "nechoď, neskáč, nebež..." vychováš utiahnutého ťuťka... možno bude strčený až po uši v knižkách, hovoriť tromi cudzími jazykmi, ale príde o všetky detské loptošiny... a neodpisuj, že tvoj syn o ne nepríde, pretože pokiaľ do 17mesiacov nemal ani jednu hrču a odreninu, tak to inak nemôže ani byť :pensive:

elise • 1d • Dnes o 15:20
sue iq sa nedá kupiť :wink:

eros • 2d • Dnes o 15:20
elise ty si to asi vykladas inak vsetko a prekrucas.bud rada ze syn nemal uraz aj ja som si hovorila budem davat pozor na svoje dieta,ale tym padom nezabranis by si musela mat maleho prilepeneho sekundakom o svoje telo.aj moj maly padol s bicykla a mal opuch aj otras aj fotku som ukazala a nebola to pochvala len som chcela ukazat ako moze dieta dopadnut ked nema prilbu.teda on ju aj mal lne vsetko mu to vyrasilo cez dutiny.
a ci ma otras alebo opuch musis aj tak kontrolovat 24hod.
a ako hovorim padom nezabranis!!!!

majka35 • 1d • Dnes o 15:21
aspoň v niečom s tebou elise súhlasím ... :grinning:

zuzanocka • Dnes o 15:22
zuzi,
elise tu napisala len jej nazor, ze sa jej zda nevhodne vytvorit samostatny album so zabermi zranenia; ked vcera sa dietatu stalo to iste, dnes to uz je asi nepozornost... :wink:

elise • 1d • Dnes o 15:23
dakujem zuzanocka :wink:

zuzitka • 1d • Dnes o 15:25
baby ... sak sa nehadajte. tema sa vola upozornenie na zle temy, prispevky ... a vy mozte upozornit, co sa vam nepaci. elise upozornila, ze sa jej nepaci fotka - hrca na cele a je len na adminoch, co s tym urobia.

elise to urcite nemyslela zle, urcite sa to stava, ze sa deti udru a porania, len sa jej nepaci, ze taketo fotky su na konikovi. to je cele. bodka. :grinning: vy ju idete za to ukrizovat, napisala len svoj nazor... :wink:

nepoznam ani ju, ani vas, nikoho si nezastavam, ale tato hadka je o nicom :slight_smile:

a nieze sa teraz pustite aj do mna!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manefan • 2d • Dnes o 15:25
Baby, my sa asi fakt na materskej a rodicovskej nudime :grinning: :grinning: :grinning:

zuzitka • 1d • Dnes o 15:26
... mne sa tiez nepacia albumy plne oblecenia a kociky fotene z kazdej strany.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sstefi • 1d • Dnes o 15:27
melory s kiahnami? :confused: :astonished: nebála si sa, že to tu niekto "chytí"? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

elise • 1d • Dnes o 15:27
zuzitka dakujem ved som to v príspevkoch písala :wink:

admin prosím zmaž príspevky o hádkach ja som vo svojom upozornila že to nie je vhodná fotka čo sa stým spraví nie je môj problém nechám to adminoch a na vkladatelke.

mesulka • 1d • Dnes o 15:28
Elise nezlob se na mě, ale vykládat něco o sociálce, když tu dotyčnou maminku vůbec neznáš, to mi přijde hodně ujeté :unamused: Jak už tady bylo řečeno, vůbec nevíš, proč to album ta dotyčná založila, určitě to nebylo proto, aby se tou boulí chválila, jen prostě chtěla ukázat i ostatním, co všechno se může během chvilky stát. A vykládat, že je to chyba matky, tak to už je fakt moc! Moje dcera spadla na židli a to jsem stála hned vedle ní a bránila, aby nespadla na otevřený šuplík a místo toho se narazila na tu židli. Prostě se to seběhlo během jedné sekundy. A nemyslím si, že bych kvůli tomu byla špatná matka. Ono je totiž normální, že když děti začínají chodit, tak přijdou větší či menší úrazy a nikdo tomu nezabrání, spíš se divím, že tvůj syn ještě nic takového nezažil. Takže radši příště važ slova, než vůbec něco podobného napíšeš :wink:

elise • 1d • Dnes o 15:29
baby však si prečítajte všetky príspevky a celé nie len niektoré slová :wink:
adminnn maž prosím ťa lebo to nevedie k ničomu tuná niektorí nevedie čítať vďaka
23. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz
To je asi o mne, teda nie asi ale určite,
no bohužial asi nie som supermamička ako niektoré a deťom sa takéto veci stávajú, nemôžem ho predsa držať niekde v ohrádke alebo dať vyžinienkovať steny ako v jašáku...
Malý je strašne živý a keď sa mu popletú nožičky tak sa mu bohužial aj niekedy niečo stane, a tie fotky boli určené pre marcovky 2007, pretože tie vedia o čo ide
Ja tie fotky odstránim iba som chcela aby sa baby kukli...
Elise boli to 4 fotky a preto to bol samostatný album lebo v tom jednom čo mám bolo 50 fotiek, ale kvôli pobúreným supermamičkám som radšej vymazala niektoré fotky v tom prvom a hodila to tam, nazvala som ten album tak ako som ho nazvala, kvôli tomu, že keď niekto bude okukovať môj album je tam jasne napísané, že pre koho je určený tak keď ho obsah pobúri tak nech sa nesťažuje mne, ale tomu kto vymyslel pravidlá. V pravidlách nie je nič písané o tom, že tam nesmiem dať fotky hrče dieťaťa ktorému sa nič nestalo (boli sme u detskej lekárky aj u chirurga pre pokoj mojej duše)
Ja som už v albumoch videla zakrvavenú vaňu po pôrode, dieťa hrajúce sa s umelým penisom a pod. a také vám nevadia???
23. máj 2008 o 16:20  • Odpovedz
dadka,kľudne si to tam nechaj...Ja si myslím,že ak niektorej z nás niečo vadí na cudzom albume,tak ju nikto nenúti,aby sa tam pozerala...no nie?!Veď sme rozumné dospelé ženy,matky,tak sa tu nemusíme tváriť ako znôška superžien a totálne bezchybných mamičiek... :wink: :wink: :wink:
23. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz
Elise - tá fotka mimochodom nepatrila tebe, je to naša ,,mesačníková,, kočka a chcela nám ukázať, čo sa malému nešťastne stalo, určite sa tým nechcela chváliť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dadka - nič si z nej nerob, by som chcela vedieť, čo zatiaľ robia detičky tých mamičiek, čo sú také časté prispievateľky - pisateľky...možno im má kto dieťatko non - stop strážiť, no nám teda nie, že? Takže nehody sa, bohužiaˇˇl, stanú, hlavne v začiatočnom chodiacom období...aj nám sa stalo a vôbec sa necítim, ako nejaká hrozná matka!!!
23. máj 2008 o 20:16  • Odpovedz
drnda1 ja som argumentovala na album ktorý bol prvý a na to čo tam bolo napísané. keby svoj príspevok čo napísala po tých náletoch supov po mojom upozornení že je to strašné, dala do popisu toho albumu tak je mi to jedno však to nie je moje dieťa tak nech .............. :slight_smile:
a čo sa týka prispievania na koníka tak je tu jedna téma nájdi si ju volá sa čo robia vaše detičky ked koníkujete (alebo tak podobne) tam somnapísala pokial narážaš a útočíš na mňa :wink:
tu je môj prvý príspevok:
elise • 1d • Dnes o 10:56
ja by som sa chcela spýtať či do albumov patria aj fotky detí ktoré majú rany ako sú hrče na čele, rozbité hlavy ......myslím že takéto fotky by v albumoch nemali byť viem že detičky padajú majú modrinky hrče ale hrčamy cez pol čela s ranou by som sa nechválila, je to podla mňa nezodpovednosť matky.

a tu reakcia to som nevedela že s tou hrčou bola dadka 212 už u lekára mohla to spomenúť v tom albume:
elise • 1d • Dnes o 11:45
cicushka ja som myslella to že keby sa mi moje dieťa tak buchlo tak sa stým nechválim na internete v albumoch, ak si dom aspravím fotku je to niečo iné ale vystaviť svetu takú hrču
23. máj 2008 o 20:35  • Odpovedz
A prečo by ti mala spomínať v albume, že s ním bola u lekára? To ty si ako pracovníčka fakt z tej socky? Pretože mi tak pripadáš... A ty kde máš dieťa, keď tu vypisuješ? Nebodaj ti stále spí? Lebo si písala, že pomaly sa od neho nepohneš, preto nemal žiadnu hrču... Tak tam máš asi aupairky... Ja som s malou väčšnou doma, nemáme blízko babky, ani dedkov a tetky a stane sa, že malá spadne. Mala aj modrinku na líčku... Som vari zlá, nestarostlivá matka?
Mám 3 deti, malého mi raz poštípala včela, že skoro nevide a ked bol so susedmi a ich malým na dvore, tak sa udrel o lavicu pod očko, že som myslela, že snáď prišiel o oko. Suseda sa triasla, lebo tam bola pri nich... som zlá matka, alebo ona nedávala pozor?
Som učitelka ZŠ na 1.st. a poznám veľmi veľa úrazov detí, ale nikdy som takto prudérne ako ty neuvažovala. To by som na každú druhú matku žiakov musela volať socku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veď je to smiešne, čo píšeš a raz, keď sa tvojmu synovi dačo také stane, spomeň si na nás ,,Marcovky 2007,,.
A ak ťa poburujú takéto fotky, nekukaj do cudzích albumov, pozeraj si svoje domácke témy a fotky. Dadka nikomu a hlavne tebe (čo o tebe v živote nikdy predtým nepočula) nemusí vysvetľovať, čo, prečo a začo...

Sútu fotky pomaly nahých matiek a tie ťa nepoburujú? Mňa tie teda oveľa viac!
23. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
23. máj 2008 o 21:00 • elise
patria mačky pod detskou hrazdou zakryte dekou na modreho konika????
ked sa tu uz bavime o pravidlach v albumoch.......

www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=125841&vReferer=%2Fphotos%2Felise
23. máj 2008 o 21:09  • Odpovedz
samozrejme lebo sú to hračky dieťaťa, takže vás všetky zaujíma moja osoba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 21:13 • elise
cia,
pod tou dekou je aj dieta, len ho nevidno :grinning:

babyyyyy, preco si kazite vecer... ja by som povedala, ze "mudrejsi ustupi" a kauzu "hrca" uz nechajte tak :wink:
23. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 21:17 • elise
Elise z tebe by fak jeden zblbnul,nechápu jak si dovolíš o někom říct že je některá matka nezodpovědná,když Ty ji ani neznáš :confused: asi jsi jedna ztech co se považují za super matky
23. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz
zdenka prosím ťa čítaj :wink:
23. máj 2008 o 21:19  • Odpovedz
no nechápu, jak můžete řešit takovou hovadinu jako je boule..a jestli je kočka kočkou nebo kocourem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2008 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
23. máj 2008 o 21:20 • elise
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
23. máj 2008 o 21:20 • drnda1
baby vazne ako pise zuzanocka nekazte si vecer...spravte kompromis a je to.... :wink:
23. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz
elise neměj obavu já si to přečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 21:21  • Odpovedz
už mi to nedá se nepřipojit....

elise, promiň, ale ty jsi tak co čeří vodu a uráží tady neustále a každého :angry:
23. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz
23. máj 2008 o 21:23 • elise
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.