• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
ale od toho je to diskuze, aby baby reagovaly :sweat_smile:
23. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz
tak mali zostať pri prvom príspevku anie to tu rozvíjať až do aleluja
23. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz
ja sa musím postaviť na stranu elise, nečítala som celú diskusiu, ale poobede som tu bola, keď tu bol ten album a tiež ma riadne šokol. Dokonca som link poslala sestre cez skype, či to len mne príde divné a tiež som mala pocit, že sa tým autorka chváli. Viem, že deti sa veľmi ľahko buchnú,ale toto bola iná káva, to není oškrenie, abo modrinka. Mimochoom, ani názov albumu nebol nejak tal písaný, že je pre nejakú konkrétnu skupinu, hoci si to nepamätám presne.a mi nepíšte, že neviem, čo je to živé dieťa :wink:
takisto súhlasím, že je tu veľa albumov, ktoré majú aj nevhodné fotky - ja som háklivá na nahaté rozkročené deťúrence, ktorých tu je neúrekom.
23. máj 2008 o 21:46  • Odpovedz
cairka ale ty neurážíš ostatní,to že máš jiný názor je tvoje věc ale elise si nevidí do pusy.
23. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz
Cairka - tým, že nebol podpísaný, je skôr zrejmé, že nie je vyslovene hodený do placu.... Nebolo to také hrozné, ako to vyzeralo na fotke, nie je to otvorená rana, je to škaredšia odrenina s typlom, čo o 2-3 dni zmizne...
Treba si asi riadne pozrieť aj danú časť na tej hlavičke, nie iba hneď zhíknuť a kritizovať a urážať matku...
Snáď nechcete, aby mamička písala k albumu : Nevenujte tomuto albumu pozornosť, je určený iba marcovkám,,...ha, ha... :grinning: :grinning: Ja som taký ešte nevidela.
Ale skutočne nebudem hneď reagovať a urážať a posielať neviem kam... Padol, stalo sa, sú hroznejšie veci, tak nechápem...
A ja som si tvoj príspevok prečítala celý, nie iba kontext... A keďže išlo o babu, o ktorej viem, že sa maximálne malému venuje, behá s ním kade - tade po prírode, po vonku, muž jej chodieva domov až večer, tak to bola silná káva aj na mňa. A s tvojím malým je kto, keď si stále na nete?
23. máj 2008 o 21:52  • Odpovedz
holky,nahládla jsem a nechápu :pensive: dyť to nemá cenu...
myslím, že admini do albumů koukají a pokud je tam něco ,,nepřiměřeného,,mažou to :sunglasses:
a je fakt, že moře maminek mělo velice odvážné fotky, někdo to vezme jako umělecké, někdo jako hanbaté :pensive:
23. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz
no uz som poobede prispela, ale neda minezapojit sa znova.
To, ze ma niektoi ny nazor, je v poriadku. Aj to, ze sa niekomuzdaju nevhodne fotky s hrcou na hlave, aj to, ze mne sa napriklad da absolutne nevhodne davatdo albumu fotku kocuru pod hrazdickou. Kazdy mame svoj nazor. kazdopadne, nie je normalne presadzovat si ho stylom, ako to urobila Elise.Vyhrazat sa socialkou, pisat o tom,ze ostatne su nezodpovedne....pripada mi to ako na trhovisku. Ja neviem, ale ja sa na tejtostranke vzdytrosku odreagujem, popisemsichvilku s babmi, ked mala spinka a neriesim ine albumy. Ak si nahodou pozriem, bud ma milo prekvapi, alebo naopak si pomyslim svoje. A to iste cakam, ze robia aj ostatni s mojim albumom. Pisat tu cositake, ze na rozdiel od teba mam fyzicke fotky, to je absolutna detinskost. Videla si uz Drndine albumy, mala si tu cest, ked sa tymto ohanas?
Ten album bol jednoznacne nazvany a urceny konkretnej skupine, takze to je vsetko.
nemieinm sem dalej prispievat, nemam na tonaozaj cas ani chut, ale musela som este reagovat.
23. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
23. máj 2008 o 21:57 • elise
Sylvar - presne tak, na to sú admini a nie nejaké závislé maminky... Ja si tiež pozriem, dakedy pre seba okomentujem, ale nikdy by som nebola tak drzá, aby som to tu rozpytvávavla, nedajbože niekoho kritizovala a už vôbec nie za výchovu!
23. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz
A podla fotky!
23. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz
Vidím, že diskuze se "pěkně" rozjela :sweat_smile:
Já osobně jsem přesvědčená, že fotky dětí s boulí jsou určeny ostatním holkám s diskuze, ve které se mamka vyskytuje a ty přesně ví, o co jde. Vůbec by mě nenapadlo v tom vidět něco špatného...mimochodem, nám dítě spadlo už 2 krát z postele, bylo mi hrozně, ale stalo se, prostě některým věcem člověk nezabrání :wink:
23. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 22:01 • sisstin
Já jsem si těch fotek taky všimla a jen jsem si řekla, že musim dávat větší pozor pač máme doma hrozného hyperaktivního raráška. Švagrová má dvouletého chlapečka který má čerstvě pět stehů na hlavě, je to skvělá matka a prostě malého neuhlídala a ten spadnul tak nešťastně, že si rozrazil hlavičku.
Já myslim, že pokud by některá z nás byla ten typ co se na ně volá sociálka tak to tu asi neprezentuje :unamused:
Když o tom přemýšlím nevadí mi žádné fotky, třeba jako majitelce koček mi příjde i ten kocour pod hrazdičkou spíš usměvnej než, že bych to kritizovala.
23. máj 2008 o 22:02  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
23. máj 2008 o 22:03 • drnda1
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 22:03 • elise
drnda však nech si pozrú ked nemajú čo robiť :wink:
23. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
23. máj 2008 o 22:05 • eros
bejt váma, tak se na to už asi vyprdnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2008 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
sisstin moja rec :wink:
23. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz
že vás to ešte baví :angry: môj malý mal presne takú istú hrču, tiež som ju ukázala a nikto sa vtedy neoháňal :sweat_smile:
a aj tak je tu väčšina z vás mimo tému, aby vás admini nezmazali :wink:
23. máj 2008 o 22:07  • Odpovedz
23. máj 2008 o 22:08 • drnda1
elise: tak už jsi to tady dost rozvířila a můžeš toho nechat, tvoje příspěvky jsou úplně scestné a akorát nás rozčiluješ . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz
mě též nevadí fotky zvířátek pod hrazdičkou, k rodině jednou patří,tak proč neukázat lásku k dítěti :grinning:
a nějaká boule, taky si myslím, že to je určené do určené diskuse a kdo to vidět nechce,ať nekouká :wink:
Caues bobiny, jako sorry, ale ja mam fakt dost :sweat_smile:

Prosim vas, nevolejte na me socialku, ale musim se vam sverit, ze mi dnes spadla Nelusa, kdyz se sama snazila prejit na obrubnik a ma hrcu jako prase,no a tedkonc u babicky jsme ji vyfotili, jsem desna, ja vim :sweat_smile: :confused: Mozna tu fotku dam i do alba, Elise, prosimte, zavri oci, :grinning:

Tady bylo receno uz uplne vsechno snad,ja se uz moc vyjadrovat nebudu, jen se fakt musim smat pohlavi kocek, a velikosti bouli :sweat_smile:
Kluara - no už by nás radšej mohli zmazať, lebo nakoniec tá, čo to všetko začala, výjde z toho jak neviniatko... :confounded: Nakoniec my všetky ostatné sme tie nechápavé kozy a otrasné matky!!! A ona jediná sama samučičká je úžasná...no veď stíha sa aj vzorne starať, aj celé dni prispievať a aj bohvie čo ešte stíha... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz
23. máj 2008 o 22:10 • myschka
baby ukončite to a nehádajte sa už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malý bude mať aj bulu dávno zahojenú a vy to tu budete ešte preberať :confounded:
23. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz
baby,pomóóóóóóc.....už sa nehádajte. :grinning: :grinning: .nie je o čom.Stále to isté dookola-celý deň a už aj noc :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 22:11  • Odpovedz
vubec, ja bych zakazala vsecky zviratka v albech, i kozy, ktere jdou videt naaahodou pri prvnim prisati na porodnim sale a zakazala bych tehotenske fotky, kde jde videt nahaty bricho a zakazala bych obleceni pro miminka a zakazala bych i manzele a zakazala bych pro jistotu i babicky a dedecky a jeto :grinning:
23. máj 2008 o 22:11  • Odpovedz
Alcátko, hoď tam tu fotku :sweat_smile: Foukáme na bebí Nelince, ať se brzy zahojí :dizzy_face:
23. máj 2008 o 22:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.