• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
a este k tym albumom ked uz sa vyjadrujem tiez a co ked sa tam vyskytne nahodou nejaky domaci milacik je to o detickach ale nechapem tiez velmi tie pravidla komu nieco v albumoch vadi nech si to nepozera hotovo vyrizeno..no samozrejme nehovorim uz o nejakych brutal veciach ale zvieratka
23. máj 2008 o 22:41  • Odpovedz
ak mate este nieco osobne na elise alebo drndu, prosim, rieste si to cez IP
do tejto temy prispievajte iba ak mate propomienky k PRAVIDLAM ALBUMOV
http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php
23. máj 2008 o 22:41  • Odpovedz
Ikke - na mňa nikto nič nemal, jedine ak na Elise... Ja neurážam matky, čo sa týka výchovy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla fotky...
23. máj 2008 o 22:43  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 23:30 • k.a.t.k.a.
niekto nema co robit, tak si vymysli hocico, len aby tu mohol nieco napisat?? za chvilu tu budeme bonzovat psi chvost v zabere, nevhodnu slinku na ustach nedajboze sopel z nosa! Myslim, ze pravidla albumov su jasne,tak na co sa tu hrat?
23. máj 2008 o 23:44  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. máj 2008 o 23:56 • maruschka
24. máj 2008 o 00:01 • cicushka
24. máj 2008 o 00:06 • erika153
24. máj 2008 o 00:07 • k.a.t.k.a.
24. máj 2008 o 00:08 • k.a.t.k.a.
24. máj 2008 o 00:09 • cicushka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. máj 2008 o 00:09 • erika153
24. máj 2008 o 00:10 • k.a.t.k.a.
24. máj 2008 o 00:13 • k.a.t.k.a.
dufam ze ste skoncili :zipper_mouth: 4 strany o sprostostiach..... :zipper_mouth:
24. máj 2008 o 00:31  • Odpovedz
berynka: jsi docela nefer
24. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz
berynka,
ako si to myslela s tými fotkami nedonosených detí???
Je to veľmi chúlostivá téma a ty si to napísala akobi si nedonosené deti odsudzovala. Môžeš byť rada, že nie si mama nedonoseného dieťaťa a tak ich prosím neodsudzuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni si to nezaslúžia, lebo od začiatku bojujú o svoj život..... Asi nemáš ani poňatia čo to znamená nedonosené dieťa...
24. máj 2008 o 17:29  • Odpovedz
no já doufám, že to berynka myslela, tak že je jí těch drobečků líto a ten pohled jak bojují o život jí dělá zle. Jinak si to ani vysvětlit nedovedu :confused:
Mě ten pohled taky dobře nedělá a vžycky mám na krajíčku, když na tyhle obrázky narazím, ale je krásné si takové album prohlídnout a vidět, jak to ti malí bojovníčci zvládají, rostou a dělají rodičům radost :dizzy_face:
24. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz
moj osobny nazor: keby sa stalo taketo nieco mojmu dietatu urcite by som si ho nefotila a nedavala na internet, ved predsa kazdemu z nas sa niekedy stal nejaky uraz a neviem si predstavit zeby napr. moju mamu vtedy napadlo vytiahnut fotak a fotit mi hrcu na cele :confounded: ,a ked sa chcela len s niekym poradit tak tomala poslat cez mail.ale zase na druhej strane je to kazdeho osobna vec. co sa tyka tych nedonosených deticiek ta co to napisala predpokladam ze ziadne nema a ani si vlastne neuvedomuje o com hovori. a podla mna tie albumy sa volaju moj album tak by si tam mal kazdy dat pravo co on uzna za vhodne, a preco nie psika alebo macku alebo aj potkana.je ine keby tam mal cely album nafotene niecoco nesuvisi absolutne s detmi, ale ked ho ma na jednej dvoch fotkach tak nevidim na tom nic zle. topotom by sme si mali vymazat aj fotky s partnermi na ktorých nie su deti?a aj toto vymazavanie prispevkov je totalne od veci, kazdy ma pravo na svoj nazor, coje pre niekoho odbocenie od temy pre druheho byt nemusi.takze asi tolko.prajem vam krasny zvysokdna :slight_smile:
24. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz
a ikke nic v zlom ale ked uz tu robis takeho rozhodcu aj vyraz "stare vrazdy "nie je celkom vhodny na stranku tykajucu sa detskej tematiky :zipper_mouth: :wink:
24. máj 2008 o 19:02  • Odpovedz
to je nazov albumu od ikke pre tych co nevedia o com hovorim :confused:
24. máj 2008 o 19:03  • Odpovedz
To co napsala Berynka je vrchol nevkusu a sprostého chování. Téma Nedonošeňátek se mě týká a moc bych si přála aby nikdo nezažil to co některé z nás :( Fotografie jsou určeny rodině a nám které k tomuto tématu máme co říct.
24. máj 2008 o 19:28  • Odpovedz
s tými zvieratami to tu je v albumoch podľa nálady - videla som kopec albumov, kde je foto zvieratka a majú ho tam stále :confounded:
ja osobne mám tiež psa a bol mi hneď zmazaný a bola som upozornená, že do albumu nepatrí :confounded:
24. máj 2008 o 19:41  • Odpovedz
Tamia, andulka a jiné: myslela jsem to přesně obráceně!
Fotky jsou právě velice choulostivé, osobní a mnohdy až neetické, když jde miminku o život. Nemám takové konfrontace ráda, zvlášť od té doby, co jsem sama maminkou. V televizi přepínám reportáže týrání dětí, dětí v babyboxu či siamská dvojčata, prostě mi to nedělá dobře. Na druhou stranu se ráda podívám na MK do albumů, které mne svým jménem nebo svou první fotkou nějak zaujmou a pak zažívám šok z fotek, ze kterých na mne padá úzkost. Je to ale můj problém a nic s tím nenadělám, zvlášť když (jak mnoho z vás píše) si vlastně každý může vystavit fotky jaké chce. Na druhou stranu můžu napsat, co si myslím, od toho diskuze je. Bohužel je patrné, že řada mamin je dost nervních a vystreslých a chce se dohadovat o blbostech a útočit na druhé. :zipper_mouth:
24. máj 2008 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz
Berynko jen se modli at se do našeho tématu nikdy nepřidáš :frowning2:

Dnes je toho čím dál nvíc....každá druhá má nějaký problém
24. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz
mě tady dost vytočila ta cenzura :angry: byla naprosto bezdůvodná, elise urážela, ale ne vulgárně a přesto se teď nikdo nedoví, o co tady šlo a ona z toho všeho vyjde jako chuďátko, na které se slétly čarodějnice :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz
baby ved sa do nej nenavážajte ona to nemyslela zle ale presne tak ako som to napísala vid vyššie. aj mne je úzko ked to vidím. a určite je takých viacej
24. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz
cenzúra vytočila aj mňa ... je mi už úplne jedno, ako to elise myslela, môj názor na ňu už mám vytvorený ... ale to mazanie príspevkov mi pripadá detinské ... :rolling_eyes:
a k zuz ... koľko strán o sprostostiach si napísala ty?
je to smiešne, ale akonáhle sa tu vymieňajú názory, hneď sa to tu maže a upozorňuje sa na pravidlá ... panebože, to si tu máme vo všetkom pritakávať ako husi? ... nechajte nás admini vymienať si v pokoji názory, aj keď to je niekedy možno drsnejšie, ale veď to patrí k životu ... :angry:
24. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz
Presne tak Majka, do bodky s Tebou suhlasim.
A po druhe nemali by ste sa skor zamysliet nad uzivatelkou Elise, pretoze co tema co ona vytvori to hadka a nenavist!A znovu ma vymazte lebo urazam a provokujem :angry: Lenze to je iba hola pravda!
24. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz
baby, prosim uz stacilo - bud mate co povedat k pravidlam albumov (to je nazov temy) a napisete sem, alebo to nechajte tak - nemusite sa mat navzajom v laske, ani nemusite jedna s druhou suhlasit, ale nebudeme sa tu navzajom osocovat ani urazat

spominanu hrcu som nevidela, ale myslim si, ze urcite ju uzivatelka nedala do albumu so zlym umyslom - v pravidlach "hrce a zranenia" momentalne osetrene nemame, takze to bolo v sulade s nasimi pravidlami
na druhej strane - tato stranka je pre vas vsetkych a chceme, aby ste sa tu vsetky citili fajn - viete, ze admini prijimaju vsetky napady a navrhy z vasej strany a tymto vlastne spoluvytvarate tieto stranky, ak si elise mysli, ze taketo veci do albumov nepatria, tak ma pravo to napisat - tak ako vy mate pravo napisat, ze na tom nevidite nic zle
ale prosim vsetko s mierou a slusnymi slovami, bez pohrdania a osocovania
24. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.