• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravidlá albumov

(zamknutá)
15. januára 2010 
emjee ... v niečom s tebou súhlasím .... ale ak by elise napísala len to: "admini, táto fotka tu podľa mňa nepatrí, lebo ......", ale písať tu niečo o nezodpovednosti matky a o sociálke sa mi zdá tiež ako urážanie a provokovanie ... to snáď v pravidlách máte ... :wink: ak by to bolo len o nevhodnosti fotky, tak by sa asi nestretla s takým hromadným nesúhlasom ... :wink:
24. máj 2008 o 21:21  • Odpovedz
pre informaciu majke, ja som Vam v tejto teme ani jeden prispevok nevymazala... :zipper_mouth:
24. máj 2008 o 22:30  • Odpovedz
zuz a kto teda? :confused:
24. máj 2008 o 23:24  • Odpovedz
iny admin, je nas tu niekolko ale nie o tom to cele je.....
24. máj 2008 o 23:29  • Odpovedz
Ako admini toto mazanie prispevkov co ste ho nezmazali elise ked pisala o nezodpovednosti matky to je pre matku jedna z najvacsich urazok...za tkuto urazku si na nu kazdy vytvoril asi svoj nazor...a myslim ze kazdy je zly a ona urazala a to si kazdy moze precitat ale ked uraza niekto ju tak sa to maze
25. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz
bejby plne s tebou suhlasim :wink: elise moze vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2008 o 09:53  • Odpovedz
berynka,
zase si tomu dala. tak podla teba sú ostatné mami nervozne atď a ty si v pohode, ked sa nedokážeš pozerať na fotky nedonosených detí?
A keby sa ti také narodilo, čo by si robila, nepozerala by si sa na neho, odvrhla by si ho?

Mne sa narodilo v 26.tt s vahou 490g a čo som mala robiť otočiť hlavu....?

Zvažuj slová.....a neurážaj deti ktoré si to vonkoncom nezaslúžia, skor si zaslúžia obdiv ako všetko dokážu zvládnuť a ešte aj dobehnúť tvoje donosené.

presne ako píše andulka4, modli sa, aby sa ti to nestalo...
25. máj 2008 o 11:42  • Odpovedz
elise, chcem Ti napísať jednu príhodu ktorá sa stala keď môj brat oslavoval rôčik. :slight_smile: Bolo nás vtedy doma 8 ľudí a naši mali okrúhly sklenený stôl. Sedeli okolo stola tak, že tam nebola skoro žiadna medzera. A predstav si, môj malý brat nešťastne zakopol a trafil sa presne hlavou medzi tú malú medzeru a rozbil si obočie a na to jeho prvé výročie mu chudákovi museli zašívať obočie. :wink: Koho bolo treba viniť ? Nikoho, bola to nešťastná náhoda, také veci sa pri malých deťoch stávajú. Či to dávať do albumu je každého osobná vec, nehnevaj sa ale Tvoja reakcia nebola celkom namieste, neodsudzuj pretože raz sa tá nešťastná náhoda možno stane aj Tvojmu synčekovi a bude treba potom na Teba posielať sociálku ? :cry: Myslím že každú maminu tá rana bolí viac ako to dieťa. :cry:
25. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz
Inak ani mne sa nepáči, že sa dané dialogy tu zmazávajú, a nakoniec sa ich pomaly zmazalo najviac mojich a pritom Elise nakoniec z toho vychádza ako neviniatko - presne, ako som to tu pred pár stranami napísala. :angry:
Nech si na ňu skutočne vytvoria názor, lebo z tých zmazaných príspevkov tu nakoniec vychádzam ako blbec a najviac urážajúca ja...! A to som jej len vracala urážky na nás, všetky ostatné. Ona mohla a akonáhle som šla ja hlbšie, cítila sa urážaná? Akým právom ona mohla urážať češky, maminky, mňa a ostatné???

Adal - presne tak, ja tiež pomaly plačem s malou, keď sa jej dačo stane... tiež nám spadla nechtic z postieľky, čo sme ani netušili, že sa také dačo môže prihodiť...bála som sa, myslela som, že s ňou musím hneď utekať na Antolskú, ale nakoniec jej našťastie nič nebolo, ani negrckala a to ja som revala jak malé decko...ešte manžel mňa musel utešovať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2008 o 13:17  • Odpovedz
A mimochodom na tieto pravidlá chat nás dala Adminka, nie my sme sem písali...
25. máj 2008 o 13:20  • Odpovedz
svatka suhlasim plne s tebou a budem aj s tebou bojovat :grinning: :wink:
25. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz
Erosko - vďaka... :wink: :slight_smile:
25. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz
takze dievcata, mam pocit ze sa tomu uz moc dlho venujete a robite s komara somara, preto vas chem poprosit aby ste sa vzajomne neurazali a hlavne ( takpovediac za chrbtom) v dalsich xy temach ako som zistila zatial
do buducna ak sa Vam nieco nebude pozdavat tak si precitajte pravidla:
pre albumy http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php?vRedir=%2Falbum%2Findex_basic.php
pre forum http://www.modrykonik.sk/forum/rules.php?vRedir=%2Fforum%2Findex.php
pre bazar http://www.modrykonik.sk/bazar/bazar_rules.php?vRedir=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D%26vType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D
ak zistite ze niekto porusuje tito pravidla tak vo forume a aj v bazare mate funkciu trojuholnicka kam napisete co si myslite o danom prispevku resp. inzerate, co sa tyka albumov tak poslite nam adminom IP s linkom na album....
urcite Vam kazda adminka rada odpovie a vyriesi dany problem :wink:
preto pokladam danu kauzu za uzatvorenu a poprosim Vas dalsiu diskusiu ked este mate pocit ze treba viest vedte cez IP, snad sme si uz vsetko vysvetlili a kazdemu je vsetko jasne :wink:
takze prajem vam krasnu a pokojnu nedelu :wink:
25. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz
jaj eros a neviem kde vidis bojisko ale u nas sa nebojuje a dufam ze ani nebude :zipper_mouth:
25. máj 2008 o 14:41  • Odpovedz
Zuz - to už je aj prikázané, čo si smieme vo vlastných témach písať? Ja mám taký dojem, že je tu zopár ,,vyvolených,, ktoré si môžu dovoliť viac, než iné... A nie je vás tu Adminov na túto jednu tému nejako priveľa? Zrátala som vás 3 ... :confounded:
25. máj 2008 o 14:49  • Odpovedz
posledna moja verejna reakcia k tomuto problemu, aj vo volnej diskusii treba dodrzovat tieto pravidla:
#
NEPÍŠ VEĽKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitateľné a pôsobí to dojmom KRIČANIA !!!!
#
Pri každom príspevku zváž či je adresovaný širšiemu publiku alebo je to niečo určené jednej konkrétnej osobe. Podľa toho sa rozhodni či napíšeš príspevok do fóra alebo pošleš danému človeku internú poštu. Typickým príkladom sú príspevky typu "Bob posli mi to mailom..." a pod. Takéto pripevky ostatných naozaj nezaujimajú a zbytočne zapĺňajú fórum, patria do internej pošty.
#
Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.
#
Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.
#
Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.
#
Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si ) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.

ostatne pripomienky riesim uz iba cez IP, dakujem :wink:
25. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz
tamia: bla bla bla blatníky :wink: . Konec příspěvku samozřejmě patříl tomu, jak se holky dohadují a co do albumů ještě jo a co už ne a hlavně proč se asi vzájemně napadají.
25. máj 2008 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz
Ja si myslím, že vstupovanie adminov tiež ešte viac napomáha rozbrojom... keby ste to nechali tak, zrejme by to skôr tie baby prestalo baviť...
25. máj 2008 o 16:15  • Odpovedz
Ja k tejto téme, len toľko, je to kvôli mojej fotke s malého hrčou...

OK najprv som vytvorila samostatný album, ale nie úmyselne proste som mala v starom 50 fotiek tak som vytvorila nový, ale radšej som ho zmazala lebo niektoré Piešťanky sa do mňa pustili a vymazala som v starom nejaké fotky a dala to tam lebo som to chcela ukázať "našim" babám ani som netušila, že to vyvolá taký rozruch...

ďalej myslím si že to Elise nemala preháňať s tou sociálkou, to by museli stáť pred poliklinikou a brať dieťa každej druhej mamičke :zipper_mouth:

po ďalšie neboli porušené žiadne pravidlá ohľadom fotky a ja nemám dôvod do albumu písať kto, čo, kedy, prečo....ani to nie je v pravidlách (ak to v pravidlách bude tak OK)

po ďalšie Elise tu porušuje asi najviac pravidiel najprv osočuje mňa ohladom fotky v albume (ktorá nie je v pravidlách ako zakázaná) a vzápetí tam vedome pichne fotku kocúra (ktorý v albume nemá čo robiť) , potom ma v Pešťankách ohovárajú, že som úchylná, že tam dám fotku dieťaťa s hrčou a že pochybujú že som bola s malým u lekára (už som v pár albumoch videla, hrče, kiahne, odreniny...no a to patrí k detstvu, určite skôr ako kocúr :zipper_mouth: ) , osočuje aj iné maminy, z Češiek robí hlupane a pod.

Tým nechcem povedať, že neporušujem pravidlá, tiež sme sa o Elise a tejto téme bavili v "našej" téme a neviem či to bolo úplne OK s pravidlami...

To je asi všetko čo som chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte ďakujem za obranu :dizzy_face:
25. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz
dadka,preco si spomenula len piestanky? :grinning: ,inak ked uz je tu taka burliva diskusia tak precosa vsetci obuvate do elise a nie napr. do takej berynky ktora tvrdi ze fotky predcasne narodenych deti su neeticke? to je podla mna horsie ako to s tou socialkou :confused: , a stymi pravidlami je to ako v materskej skole nesmies toto ani hento, a uz vobec nie pridat vykricnik, to je hotova katastrofa :angry: ,nech si pise kazdy co chce pokial su to neni vulgarizmi, rasisticke poznamky a podobne,prajem krasny den :grinning:
25. máj 2008 o 18:35  • Odpovedz
prispevky som mazala JA, takze prosim vsetky staznosti do mojej IP. a za svojimi rozhodnutiami si stojim, boli mimo temy, pripadne porusovali ine pravidlo.
25. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz
Miskinadamko pretože tam som si to prečítala v tej téme, ja nie som závisláčka na MK, že som tu od rána do večera aby som si čítala všetky témy, síce to mám zapnuté, ale kuknem sem len občas hlavne keď malý spí. A ja osobne preto hovorím iba o Elise pretože sa dotkla mňa osobne (aj keď podľa môjho názoru bezdôvodne, lebo neporušujem žiadne pravidlá), ja chvalabohu nemám nedonosené bábo a je to pre mňa veľmi chúlostivé také niečo rozoberať (možno aj preto lebo poznám maminu ktorá brala rady doktorov na ľahkú váhu a narodilo sa jej predčasne bábo v 6. mesiaci, vraj jej bolo dlho ležať, ja som tiež bola riziková a 5 mesiacov som ležala na gauči s podloženou zadnicou, vyloženými nohami a pozerala po tisíci krát komisára rexa...)
25. máj 2008 o 18:53  • Odpovedz
som si znova prečítala príspevok a len dávam na správnu mieru, že tým nechcem povedať, že si mamičky môžu samé za nedonosené detičky, len že som to malinké stvorenie videla ako bojuje, plakala som a obdivovala a stále je to dieťatko takže sem tie fotky proste patria a nechápem ako sa o tom môžete baviť, žeby nie. Obdivujem mamičky ako to zvládajú celú tú starostlivosť (len tá moja známa sa o to bábo vôbec nestarala lebo vraj aj tak bolo neplánované, radšej chodila po salónoch krásy :pensive: ) ale už je to OK a bábo je našťastie v poriadku :slight_smile:
25. máj 2008 o 19:11  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
25. máj 2008 o 19:57 • kluara
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
25. máj 2008 o 20:05 • dadka212
25. máj 2008 o 20:15 • kluara
25. máj 2008 o 20:24 • lucinda7
25. máj 2008 o 20:43 • drnda1
25. máj 2008 o 20:51 • lucinda7
25. máj 2008 o 20:52 • drnda1
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.