• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre detský domov nielen na Vianoce

(zamknutá)
26. novembra 2009 
Najprv bola myšlienka...aby sme svojimi prácami potešili nie len seba a svojich najbližších ale aj deti z detských domovov a nemocníc. Prvý takýto projekt zorganizovala jedna moja milá priateľka Zuzka...v tedy výšivky putovali do detského domova v Seredi. Druhý ročník som už organizovala ja a vtedy sa vyšívali vankúšiky pre detskú onkológiu v Bratislave a teraz je tu už tretí ročník. Keďže sme si malú Chanelku zobrali z domova v Nitre, tak som navrhla že by sme tieto Vianoce potešili detičky práve z tohto domova našimi prácami. Verte mi potrebujú to ako soľ.
Cieľom tohto projektu je skrášliť a zútulniť priestory domova kde sú postihnuté deti vo veku od 0 do 12 rokov.
Pridať sa môže každý, buď nejakým svojím výrobkom alebo materiálmi. Jedná sa o tieto veci...prikrývky do detských postielok ale aj na veľké váľandy, závesné vrecúška na steny, závesy na okná, prestieranie, ozdoby na dvere a okná, obrazy na steny, mantinely do detských postielok, koše a plastové kontajnery na hračky, detské hračky(nepoškodené!). Všetko by malo byť v pestrých detských farbách a motívy by mali byť tiež detské. Kto nie je zručný a chcel by pomôcť môže darovať...látky, potreby na šitie, suchý zips, rôzne stužky, nite, farby na drevo, lak na drevo, lepidlo. Všetky tieto veci zoberiem ja osobne do detského domova v Nitre.(Kto by sa chcel pridať môže:slight_smile:)

Každý kto by sa chcel prihlásiť alebo nejakým spôsobom pomôcť týmto detičkám nech mi napíš na mail na andiko@szm.sk

Viac info a stale nove info nájdete tu: eli-fredy.blogspot.com
10. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz
elli, verím že sa okrem nás nájde ešte niekolko dobrých duší, čo prispejú. ak by ste chceli ešte niečo bližšie, máme diskusiu aj tu http://www.vysivame.sk/viewtopic.php?f=11&t=162
verte, že ide ozaj o pomoc deťom, nie o nejaký podfuk :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz
Idú Vianoce, tak prosím dievčatá, zamyslite sa a podporte náš projekt...... nie všetkým detičkám je dopriate to šťastie, mať milujúcu mamku a ocka....
11. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz
aj my mame z tohto domova nasho Danka :slight_smile: a je pravda ze tie deti to tam potrebuju skraslit. Urcite sa pridame.
11. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz
autor
Jeeej maznacik tesim sa z teba, ze sa chces pridat... :dizzy_face:
11. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz
ahojte kocky, velmi rada sa pridam aj ja. kuk na moj fotoalbum, okrem tej ruzovej a modrej deky (ktore uz nemam) Vam velmi rada dam ten zvysok, ak by sa Vam to hodilo... pripadne este nieco usijem.
12. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz
Petafr.. nadherne veci robis... :dizzy_face: ja by som chcela zorganizovat toto aj v skole u malej.. na hracky a dokupim tie krabice na kolieskach z ikea..
nasho Danka tam vsetci obdivuju... :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz
autor
Peta WAU...dakujeme..tvoris nadherne veci...si stranse zlata...poslem ti adresu kam by to trebalo poslat...cmuk :dizzy_face:
Maznacik ty jednoducho nemas chybu...tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz
eli a prijali by aj starsie lehatko?
12. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz
dorotka my tam ideme /do DD Nitra zajtra/ tak sa opytam.. /potom sa mozeme spojit cez alex ch./ :wink:
12. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz
dakujem za komplimenty, velmi rada sa zapojim do takychto aktivit... ako to bude potom prebiehat, pojdete to tam potom oficialne odovzdavat?
12. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz
ahojte a ake stare su tam deticky? ja by som mohla poslat aj vacsie oblecenie :wink: Najdu sa aj nejake hracky. Dajte vediet detaily. papa
12. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz
autor
Tak "oficialne" odovzdavanie sa konat nebude...jednoducho sa im to tam zoberie a porobim zopar fotiek a to je vsetko :wink:
Klarka oblecenie je tiez fajn...su tam deti cca do 16...
12. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz
tym oficialnym som myslela, ze tam pojdes osobne, jasne, kamery sa volat nebudu :wink: fajn, ze uvidime fotky, to si rada potom kuknem...
12. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz
autor
peta :dizzy_face:
spravim potom cely fotoalbum kde budu vsetky darceky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz
tak uz sme doma boli sme v DD v NR teraz doobeda...

takze Dorotka dam ti to aj do IP ale aj sem.. ano zoberu aj lehatko

ak je vacsie oblecenie tak sa da prip. dat potom aj do kolarova do DD. kde su az do dospelosti deti..

ja mozem za seba povedat ze ja budem brat hracky a pod. tu z SC a pojdeme tam cca okolo mikulasa plus minus par dni... a budem tam robit aj taku mensiu oslavu.. vtedy.. pri prilezitosti pravoplatnosti rozsudku kt. nam je Danko zvereny .. takze budem tiez robit fotos.. a aj cosi potocim
13. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz
je nacase pozdvihnut trosku tuto temu, dufam, ze sa zapojite aj dalsie kocky, co tvorite, tie deticky si to zasluzia...
Eli, ja posielam dnes ten balicek... (konecne :sweat_smile: )...
26. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz
joj, mam na chodbe nachystanu plnu krabicu, len este som nenasla vreckar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: co chcem pribalit. ale najde sa :slight_smile:
26. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz
Eli a ja cakam na "pokyn" ked a kde zaniest :wink:
26. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.