• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prechodné ustanovenie novely zákona o rodičovskom

(zamknutá)
14. apríla 2009 
Poberám momentálne RP podľa starého zákona o RP(ešte pred r. 2008), no niekde som sa stretla s info, že to platí len do 1.1.2010. Neviete, ako je to s týmto dátumom, či to naozaj to platí len do 1.1.2010 alebo aj potom môžem poberať RP a pracovať po starom.
A kde sa o tomto dátume oficiálne píše? Hľadala som, no nič nenašla. ďakujem pekne.
14. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz
karkulka,
pozri si priamo zákon o rodič.príspevku
vid tento link, je piaty od spodu
http://www.employment.gov.sk/index.php?SMC=1&id=706

no a pozri § 12 ods.8 až 10 + pozri na konci zákona

nič také v zákone o rodič.príspevku nie je.
14. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz
autor
díky, gapa,
veď práve, nič som tam o tom dátume nenašla- no zaujímalo ma ako k nemu prišli.
14. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.