• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo a kto zamyká témy?

(zamknutá)
8. októbra 2010 
inac vacsinou sa stava,ze otazka-novy prispevok do uz existujecej temy -co mala byt nova tema- ostane prehliadnuta,pozrie sa len prvy prispevok starej temy a reaguje sa na to.mozno by nova otazka novy problem,co sa tvaril ako novy prispevok by mal byt oznaceny farebne,aby sme vedeli,ze stara otazka je stara a mame novu ziadost o pomoc.

no dufam,ze je to zrozumitelne a precitaju si to dievcata,ktore temy uzamykaju a porozmyslaju o roeseni problemu.
10. okt 2008 o 09:12  • Odpovedz
noooooooooooooooo,dobry napad len ako by sa to vyriesilo :grinning:
10. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz
my take nieco nevieme poriesit, to programatori a to ytento rok je nerealne :zipper_mouth:
10. okt 2008 o 10:36  • Odpovedz
mozno by to chcelo minimalny zasah-pridat adminkam moznost aspon dvoch farieb pisma,ked uvidia nieco co som popisala vyssie, zedituju pripevok na inu farbu.
kedze mam programatosrske skusenosti viem co je mozne a co je problem. :wink:
10. okt 2008 o 15:55  • Odpovedz
ahojte,len skusam
:wink: :wink:
10. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz
emjee témy nezamyká :grinning:

i když někdy by měla zamčít spíš mě :slight_smile:
11. okt 2008 o 00:05  • Odpovedz
nobody :grinning: asi som este tebe ziadnu nezamkla, co? :grinning:

bibula viem, ze to nie je problem programatorsky vyriesit, ale momentalne programatori na to nemaju cas, lebo robia kompletnu prerabku :grinning:
ten problem co popisujes - netvrdim, ze sa nestava, ale vacsinou sa stava novym babam, ktore ani necitaju v akej teme (alebo sekcii tem) su, nieto este zeby si precitali najnovsie prispevky, myslim, ze to jadro bab, ktore sem chodi sa nielen zabavit ale aj poradit a naoplatku poradit inym, vie ako to tu funguje, a ze treba kuknut aj viac ako prvy prispevok danej temy
11. okt 2008 o 10:31  • Odpovedz
emjee, nebudu to počítat ... asi nezamknulas .... ale klidně jsi mohla už tolikráááát :grinning: :slight_smile:
11. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz
nobody ja jsem spis aktivni na slovenskem konikovi :wink: takze kdyz neco zalozis jenom na ceskem, zavru to jen kdyz na to natrefim - tak mne napada, ze si jdu vyhledat par tvych temat, jestli bych ti teda nemohla neco zavrit :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2008 o 17:34  • Odpovedz
děkuji :grinning: :wink:

slovenský jo? sakra, toho je ... to já nejsem zas tak aktivní :grinning:
11. okt 2008 o 17:35  • Odpovedz
toto co tu je za flirtovanie :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz
hned sa mi na tom niečo nezdalo :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz
:grinning: aspon raz mi niekto nenadava, ze som zamkla jeho temu :grinning:
11. okt 2008 o 18:27  • Odpovedz
děkuju :grinning:
11. okt 2008 o 22:46  • Odpovedz
tak ses dočkal, nobody, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz
ano, dočkal .... skvělý pocit ...samý endorfiny kolem :grinning: :slight_smile:
ještě že si emjee nevybrala freediving, to je jediný štěstí :grinning:
mezi náma, ani jsem netušil, že jsem něco takovýho závisláckýho koníkovskýho zelenovskýho založil ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz
neviem, lebo asi pred rokom a pol som zalozila temu,,, nieco v tom zmysle,co sa tyka sedenia, o par mesiacov sa vytvorila dalsia tema tykajuca sa sedenia od kedy by malo sediet a nebola zamknuta vobec,tak moze mi niekto povedat preco nebola zamknuta,ked slo o tu istu temu ako som zalozila ja,takze asi ten vyhladavac je dost ubohy.
23. nov 2008 o 17:48  • Odpovedz
marorlinko mozno ked vznikla ta druha tema tu akurat nebol admin, aby ju zamkol hned a tema sa rozbehla, druha vec, ze ked sa dve temy volaju rovnako este nemusia byt o tom istom
24. nov 2008 o 07:19  • Odpovedz
prave,ze boli o tom istom, citala som aj tu druhu, ja len som som chcela pripomenut, viem,ze sa neda hned vsetko zariadit
;;
24. nov 2008 o 16:50  • Odpovedz
potom treba pouzit vykricniky :wink: vieme spojit aj uz rozbehnute temy :wink:
24. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz
emjee .. no tak to bych pár věděl, který se dají spojit :grinning: :wink:
24. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz
nech sa paci, mozes sa realizovat a klikat na vykricniky
24. nov 2008 o 18:06  • Odpovedz
emjee .. ne, nebudu, už jsem tu zasahoval až moc :slight_smile: :wink:
ale díky za možnost
je čas na chvíli se odmlčet ... a jen zasahovat do věcí, ke ketým mám co říct .. dnes jsem k tomu dospěl :grinning:
:wink:

mezi náma, vykřičník bych nepoužil, i kdyby to bylo v rozporu s nějakýma pravidlama ... to přenechám s radostí vám
měj se :wink:
24. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz
pajinka23 • 34tt • Dnes o 19:11
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

alififi • 1d • Dnes o 19:13
pajinka temy zamyka admin v pripade, ze tema existuje

vibeke • snž • Dnes o 19:23
presne tak ,tema sa zamyka ked je uz taka raz otvorena...aspon ich tu neni zbytocne milion a info su pekne pohromade :wink:

nikollette • 1d • Dnes o 22:31
Predsa adminky :wink:
a nerobia to bezdvovodne...

tinika • snž • Dnes o 22:50
alebo ak uz je v teme vela príspevkov a neni to prehladne :wink: určite ne bezdovodne

leva • 2d • Dnes o 23:05
pajinka,lebo ta tema co si zalozila uz tu je.
3. apr 2009 o 23:55  • Odpovedz
prosim vas, ked chcete dat zamknut nejaku temu, nepiste adminom IP, ale radsej kliknite na upozornenie v teme (trojuholnik s vykricnikom nad nadpisom temy, vlavo od sipiek, ktorymi sa listuju jednotlive strany) a napiste napr. "prosim zamknut" :wink:
je to tak rychlejsie, jednoduchsie na vyhladanie a hlavne podstatne efektivnejsie...
9. apr 2009 o 18:20  • Odpovedz
Ahoj chtěla bych se zeptat...když zakládám nové téma, tak musím projít i témata na modrykonik.sk? Všimla jsem si že některá nová témata jsou přesunuta na MK.sk, ale na MK.cz vidět nejsou. Může mi to někdo vysvětlit? :sweat_smile: Děkuji moc :slight_smile:
9. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz
janca, pri zakladaní témy si "odfajkneš", či chceš, aby sa téme ukázala aj na českom, resp. slovenskom koňovi...
9. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz
monkula, to je mi jasné, ale mám pocit, že jsem si u některých všimla, že tady na českém nejsou a pak ti admini napíší že tě směrují jinam a to na .sk...vrtalo mi to hlavou, ale možná jsem se jenom přehlídla...příklad ve volné diskuzi saforelle gel...diskuzi o něm jsem tady nenašla a je přesměrovaná na slovensko... :sweat_smile: ale i tak díky :wink:
9. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz
Ahoj Jani,
dobre si si vsimla, mame 3 druhy tem, tie co su iba na cz, iba na sk alebo ako my ich volame csfr :wink:
a ked chces zalozit neaku temu na cz staci ti prejdes iba cz verziu, my obcas temy zvykneme aj spajat a obcas temy dat iba na jednu verziu, napr tema o kolikach moze byt spolocna pre obe stranky ale napr tema o prahe bratislave a podobne len bud v jednej alebo v druhej :wink:
snad som to jasne napisala aj napriek tomu ze som sa neako zamotala :grinning:
9. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz
Jééé Zuz, jsi zlato největší a děkuji za vysvětlení...jo a čsfr...tak to je dobrý :grinning:
10. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.