• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo a kto zamyká témy?

(zamknutá)
8. októbra 2010 
este doplnim - do slovenskej temy (ak sa aj nezobrazuje na ceskom konikovi) sa da prispiet aj z ceskeho konika, staci v linku prepisat .sk na .cz :grinning: a naopak
priklad: toto http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=57678 a toto
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=57678 je to iste :grinning:
10. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz
Aha, tak to mě nenapadlo...díky :slight_smile:
10. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz
Chci se zeptat proč se uzamklo téma Česká pošta nebo jestli bylo přesunuto Děkuji
9. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz
tema bola uzamknuta preto, ze uz jedna tema o ceskej poste existuje.... link na tu diskusiu dala uzivatelka jabber:
jabber • 1d • Včera v 10:27
Už jsme se tady rozvášňovaly :grinning:
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=73566&vGroupOffset=1320
10. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz
Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov.
12. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz
tzn. uz mozeme mat neobmedzeny pocet prispevkov, alebo kedy sa uzatvara?
25. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz
ano, moze byt neobmedzeny pocet prispevkov :wink:
25. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz
neopovazte sa povymazavat stare temy ktore boli uzamknute po 10.tis prisoevku :wink: :wink: :wink:
25. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz
jeeeej, konecne sa niekto dostal k tejto teme, lebo som mala pocit, ze to tu nik necita, tak som preto otvorene temy, kt. mali nad 9tis. prispevkov "zaspamovala" tak, ze som skopirovala svoj prispevok z 12. 06. :wink:

bubba - a akoze preco ich podla teba nesmieme vymazavat? :confused:
25. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz
lebo bubba ich vsetky poctivo cita :grinning: (bubba srandujem :wink:)
25. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. jún 2009 o 19:20 • nikeee20
pre velky uspech opakujeme:

Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov. V temach s 10tis. a viac prispevkami mozte pokracovat dalej az az az... :wink:
3. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz
možná by bylo dobrý pokaždý napsat důvod zamčení tématu .... anebo dát odkaz, kde bude nalezený ten daný topic

jinak nemám ke koníku nic :grinning:
13. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz
ked je tema zamknuta z dovodu duplicity, vzdy je v danej teme odkaz na podobne, starsie temy
14. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz
dulius • 1d • Dnes v 16:02
napriklad ja som zalozil temu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104709&vGroupOffset=40

bola okamzite locknuta !!! pricom som sa pytal na nieco konkretne , aj v cenovej kategorii !

bolo mi napisane, ze takato tema tu uz je ! tu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=37220&vGroupOffset=0

no fajn, je tam 600 prispevkov, 70% z nich uz na nic, neaktivne odkazy, jasne, ked su tam odkazy zpred 2 rokov ...

Myslite ze je to prehladne??? v jednej teme 600 prispevkov nikomu nepomoze

No a hned s tymto suvisi fakt, ze niektore prispevky NEBOLI locknute ... napriklad tento: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104918&vGroupOffset=0

vraj fusak ... PRECO MOJ BOL LOCKNUTY A TENTO NIE ???

PRETO ZE SOM CHLAP? ALEBO ZE SOM DULIUS, ALEBO PRECO?

SKUSTE MI ODPOVEDAT NIEKTO SERIOZNE.

Marek

zuzu13 • 2d • Dnes v 17:24
dulius...rozhoduju o tom admini...a urcite ti neblokli temu, len preto, ze si chlap...ved vas je tu malo...nebudu vas predsa "utlacat" :slight_smile:
a co sa tyka starych tem...tak skus tam prispiet svojim dotazom...urcite sa ti niekto ozve...nemusis predsa citat vsetko...skus 2-3 stranky dozadu... :grinning:

miroslava89 • 16tt • Dnes v 17:32
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

kuk sem a niektore temy si adminky nevsimnu ze su tu viackrat..ine si vsimnu hned ine neskor tiez su len ludia nemozu vidiet vsetko stale a vsaDE:slight_smile:

krista • 1d, 31tt • Dnes v 18:40
Dulius tak prvně si přečti pravidla, máš tam mimo jiné NEPIŠ VELKÝMI PÍSMENY a ten webový odkaz pod svým podpisem taky příště prosím pěkně vynech. Témata se zavírají postupně tak, jak to admini kontrolují, viz téma na které dávala odkaz miroslava89 (mohl jsi použít vyhledávač jako v prvním případě).

Že jsem tě odkázala na téma kde je 600 příspěvků je hezká poznámka, ale nikdo po tobě nechce aby si to celé pročítal, stačí že vložíš svůj dotaz a téma se zaktualizuje, takže důvod nechávat duplicitní témata jen proto že ta dříve založená mají hodně příspěvků je neakceptovatelný.

A teď se prosím přesuňte na téma z odkazu od miroslava89 :wink:
15. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz
Ještě k tématu Fusak - je to dotaz na konkrétní výrobek - konkrétní značky, ty jsi se ptal pouze na obecné informace, určitě né na konkrétní značku jak dokazuje tvoje zavřené téma a tvůj první příspěvěk:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104709&vGroupOffset=40
15. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz
mohol by som sa tu zasa rozpisat, ale asi to nema zmysel.
pravidla mate, a aj ked su zle, trvate na ich dodrziavani, takze je vlastne jedno ci nieco napisem, alebo nie
drzte sa
15. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz
kazdy ma moznost volby bud akceptovat anebno jit anebo si zaridit svou vlastni webovku.. :sunglasses:
15. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz
aponchie, presne tak ako pises
15. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz
necahpem preco ste mi zamkli temu kde som chcela rozoberat papierovacky pri adopcii ked si uz berieme dietatko domov /sudy, nastup na RD a pod/ a presmerovali ste to na temu Prisli k nam.. kt. mimochodom intezivne nastevujem...

Admin Danu zjavne nechape o co v oboch temach ide .... v teme Prisli k nam sa stretavaju najma profi rodicia, a ti co uz maju doma deti v nahradke.. a je to skor taky pokec...

ja som potrebovala prebrat najma pravne stranky veci... a to ako postupovat ked je uz adopcia, pestunstvo na spadnuite... miesat tieto dve temy je uplne od veci... lebo su kazda o inom. je predsa lepsie ak si tieto papierovacky.. mozeme riesit zvlast... a nie to hladat v tejto teme.. kde mnohi s nimi ani nemaju osobne skusenosti..

Prosim aby ste odomkli temu a predtym nez temy zamykate aby ste sa aspon zbezne presvedcili ci nerobite skor medvediu sluzbu.
21. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz
a este chcem dodat ze do paragrafov chodia aj pravnicky.. alebo ludia co sa tomu rozumeju.. a co je zle na tom ze nam nahradnym rodicom poradia, pomozu a pod... o materskej rodicovskej je tam plno tem.. ale toto je tak specificke.. nastupovat na RD pri adop. dietatku ze proste je potrebne pozhanat si tie info.. a poradit sa..
21. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz
Lienocka235, temu som zamkla s tym, ze som si myslela ze ti rodicia, ktori tymto presli ti poradia a pomozu. Kedze potrebujes aj pomoc a rady pravnikov v danej oblasti, tak temu odomykam.
21. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz
skoda, ze ste zamkli temu: "Prec s antikoncepciou...co tak Billingsova metoda?", ktora bola vo "Volnej diskusii". Vraj tu uz nieco podobne je v "Snazilkach". Lenze tam sa to prilis nerozobera, pretoze v Snazilkach logicky diskutuju skor tie zeny, ktore sa snazia otehotniet. Kedze sa tato tema tyka neotehotnenia, tak sa skor hodi do volnej diskusie.
Ja som sa tak potesila, ze sa konecne dozviem, aku skusenost s touto metodou maju ine pary a zda sa, ze sa nedozviem nic :frowning2: . Ale respektujem vase rozhodnutie. Vasa stranka = vase pravidla.
22. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz
molnarova tam bol odkaz na diskusiu, kde sa Billingsovka podrobne rozobera, skus tam pozriet, je tam vela rad
22. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz
danu odpisuje sem ked si ju teda zamkla :wink: .
ja viem že nove prispevky obnovuiju už staru temu a je celkom pochopitelne že je zbytočne otvarat kopu rovnakch tem ak už je to rozoberane v jednej.len ma napadlo že by sa otazky v tych temach mohli napriklad nejako zvyraznit.bud vyčlenit alebo odlišit inou farbou.preto že je to forum a niekedy sa stane že sa niečo rozobera aj dve tri strany popripade sa aj odboči od podstatneho.ale ten kto pride neskor musi čitat všetky prispevky,alebo hladat aby sa dopracoval napriklad k tej danej otazke.ale keby mam nejaky problem a napišem to ako otazku a zvyrazni sa to aspon farbou každy hned bude vidiet na aky dotaz vlastne odpoveda. :wink: či neni to dobry napad??? :sweat_smile:
7. aug 2009 o 23:46  • Odpovedz
zuza.m
Tvoj napad ja neviem zrealizovat , skus ho napisat do tejto temy
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=100713&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
8. aug 2009 o 00:06  • Odpovedz
ok dakujem . :wink:
8. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz
danu ty si niejaká kontrolorka že všetko zamykáš? neber to vzlom ale teraz sa ako spojím s babami čo som si s nimi písala v tej téme?
22. aug 2009 o 00:22  • Odpovedz
kika29, nie kontrolorka ale admin, ktory kontroluje temy je nas tu viac :wink: . Ak chces mozem prekopirovat vase prispevky do niektorej z tem na ktore som ti hodila link a tam mozte pokracovat. :wink:
22. aug 2009 o 00:27  • Odpovedz
Ahojte mam taku otázku na adminky, nic v zlom samozrejme, ale
zalozila som temu vzorky..... kedze predosla mala vyse 20 000 príspevkov. tu novozalozenu ste zamkli.

kedze som nasla temu kamosky z modreho konika zamknutu 6. 2. vyse 20000 prispevkov a temu co pre vas znamena viera 27.1. vyse 10 000 prispevkov tak sa pytam je ten meter rovnaky pre vsetkych, alebo treba vymysliet novy nazov temy, nie pokracovanie ci ako to je. dakujem. :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.