• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predvianočná stimulka

(zamknutá)
3. novembra 2008 
ahojte holky, je tu niekto kto sa chystá na IVF - stimulku pred vianocami a čakanie na výsledok cez vianoce alebo po vianociach?

ja sa chystám už na 5.IVF takže dúúúúúúúfam že toto bude moje už posldné a n vianoce budem mať náááááádherný darček :slight_smile:
28. okt 2008 o 18:01  • Odpovedz
prajem ti ten najkrajši darček pod stromček,ja dufam,že si ho tam najdem tiež :slight_smile: :wink:
28. okt 2008 o 18:23  • Odpovedz
Ahojte, ja sa chystám tiež na 4 IVf a malo by to byť pred Vianocami, tak dúfam, že nám to všetkým vyjde.
28. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz
nič nam nezostava len verit,tešit sa na najkrajšie vianoce,sice na buduci rok budu ešte krajšie lebo nas bude o jedneho viac :wink:
28. okt 2008 o 18:29  • Odpovedz
autor
Ahojte holky,

ja začínam so stimulkou 11.11.2008/pred 13 rokmi som mala stužkovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: / a oPU je v pláne- ak všetko pojde ako má - v polovici decembra čiže testovanie po vianociach . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a vy sa kedy chystáte a kam chodíte?
28. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz
ahojte :sweat_smile:
boncusik maš toho vela asi zasebou tak ti prajem uspešné 5 IVF :grinning: :grinning: :grinning:
spýtam sa: do akého caru chodíš? a prečo ak začínaš 11,11 maš OPU v polovici decembra?nie je to neskoro?
ja zčínam stimulku a moje 2 IVF 4,11 a transfer cca 23,11 mam dlhy protokol...,
a preto sa mi to u teba zdá dost neskoro....
inak ja som tiež z okolia SE
neboj verím tomu že toto budú pre nás tie najkrajšie vianoce na celom svete.
:grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
29. okt 2008 o 00:07  • Odpovedz
Ahojte všetky, ja mám krátky protokol a začínam 07.11. a chodím do Heliosu v Martine. Držím nám všetkým palce a verím, že nám to všetkým vyjde.
29. okt 2008 o 06:37  • Odpovedz
luly- tak v rozmedzi 19 dni od zaciatku stimulacie a ET mozes mat tazko dlhy protokol, to je jasne kratky protokol
29. okt 2008 o 17:40  • Odpovedz
Dievčatá môžem sa pridať, aj ja by som chcela stimulovať v decembri. Bude to moje 7. IVF :angry: , akurát zajtra idem do Car to dohodnúť, tak uvidíme.
Všetkým držím palce.
29. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz
autor
Ahojte holky,

ja chodím do Brna Unica, o už samolaitelka, kedže 3xIVF so absolvoval av Gynfive BA.

luly- mám dlhý protokol, 11.11.2008 začitaok stimulácie čiž ekontroa či mám priechodné hrdlo matrenice aby pri závazdaní embríí nebol problem a začnem si pichat decapeptyl, potom za nejakých 5 dní dostanem menzes a začínam s puregonm alebo menopurom, prvá kontrola v centre mám 02,12 a preto mi vychádza ten ET na polovicu decenmbra, postup je troha iný ako v BA :slight_smile: ty kam chodíš?

jajulaa- vitaj , tak aj ty patríš k tým vytrvalým snažilkám :slight_smile: ja idem na 5xIVF

holky dúfam, že budem mat najkrajší darček pod stromček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2008 o 21:24  • Odpovedz
Ahojte dievčatá, kde ste všetky?
31. okt 2008 o 08:40  • Odpovedz
Ahojte, kde ste všetky? Už tu žiadna nechodí?
3. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz
majka skús inú témičku :grinning:
3. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.