• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prehľadávač

(zamknutá)
28. januára 2010 
ešte žeby stále? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz
no podľa mňa sa k tomu ani nemajú ako vyjadriť už sa to tu riešilo, že v novej verzii by to malo byť lepšie, takže musíme len čakať a dúfať, že to tak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz
hej vyhladavac, ktory maju k dispozicii bezny uzivatelia nie je nic moc, my admini mame lepsi tak kludne ak nieco potrebujete vyhladat mozete nam napisat bud do temy resp do IP :wink:
v novej verzii hned od zaciatku nebude fungovat neaky dobry vyhladavac kedze som sa dozvedela ze to je dost problematicke naprogramovat a chlapcom to zaberie trochu viac casu, momentalne my uz testujeme pre Vas novu verziu stranok :wink:
dalsia vec obmedzit ze nazvy tem iba s diakritikov alebo bez sa neda ( niektore ju nemaju k dispozicii a zasa niektore bez nej nevedia pisat) ale preposlem tento problem hore ze co by sa s tym dalo :wink:
27. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz
poradte,prosím,už dva dni mi nefunguje vyhľadávač tém a nickov,vždy,keď tam niečo napíšem,naskočí tabuľka,že sa to podobá automatickému spamovému dotazu :frowning2:
12. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz
frisbee - uz 2 dni? :astonished: Uz sa to 2x stalo uzivatelkam, no po dni sa to vyriesilo.... posuniem teda tento problem dalej na riesenie
12. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz
berenika39 • 2d • Dnes o 20:23
Ahoj, nejde mi vyhledávač, Vám ano?

schwarzovka • 1d • Dnes o 21:15
mě funguje

berenika39 • 2d • Dnes o 21:31
grrr,,,dík, asi můj vlastní problém....
27. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz
boooože....jak jsem asi mohla najít podobné téma? no logicky jsem se nemohla připojit k tomuhle tématu,když mi nefunguje vyhledávač, takže jsem tohle téma nemohla najít....čert by mě vzal....
Prostě zadám co chci hledat,naskočej přesejpačky, zhasnou, a nic. Čímto může být?
27. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz
bereniko, vždyť ti nikdo nic nevyčítá, jen tě danu přesměrovala na stejné téma :wink:
mně vyhledavač funguje, takže těžko říct. nezkoušela jsi to v jiným prohlížeči?
27. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz
jasně, já si dělala srandu...mi to přišlo vtipný...jako že jsem si měla najít odpovídající téma a ne zakládat nový, za normálních okolností jsem tak moc šikovná, že si už založené téma najdu, jenže to jsem ted nemohla, protože mi nejde googlit. v pohodě.
zkusím explorer, jinak používám jen gorilu mozilu
28. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz
Jo, tak to já bych tohle téma nenašla, i když mi vyledavač funguje :sweat_smile: :grinning: .
28. dec 2009 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz
berynka :grinning: :grinning: :grinning: . Já se náhodou docela snažím, chce to dávat bez diakritiky a co nejjednodušší výraz. Ale taky se mi ne vždycky daří :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz
Bohužel mi už třetí den nefunguje otevírání stránek, které si najdu přes vyhledávač. Je s tím něco nebo bude chyba na mém přijímači? :wink: Poradíte?
28. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz
PS: přesněji řečeno, nejdou mi otevřít dvě diskuze. je to divné.
28. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz
olusenka posli mi do ip linky na diskusie preverim co je s tym.
28. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.