• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pri zaspávaní sa dcérka trasie na celom tele

(zamknutá)
15. februára 2008 
Mam 7 mesacnu dcerku. Je normalne, ze pocas kojenia zaspinka, ale niekedy sa zacne triast na celom tele - vtedy drzi bradavku v puse este (da sa jej vybrat ako inokedy) a vlastne uz spinka. Bud do nej trosku drgnem, alebo jej vyberiem bradavku z ust a ona spinka dalej. Nikdy inokedy som to nespozorovala. No je pravda, ze pri nej nesedim ked spinka - nesledujem ju. Vravela som o tom detskej lekarke. Ak si nenamyslam tak pozerala na mna dost zhrozene,ale ked som jej povedala,z e sa to deje pocas kojenia tak povedala,ze je to asi slaba hypoxia. Ze si to mam vsimat. No ja som z toho uz dost na nervy. Nemate s tym niektora skusenosti? Nedajboze ak by to bol priznak nejakeho ochorenia - viete akeho? dakujem
15. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz
Hmm, to nie je asi nič príjemné. Ja osobne som sa s tým ešte nestretla, ani o tom nikde nečítala. Ale treba pozitívne myslieť, ak by to bolo vážne, tak by vás lekárka poslala na nejaké vyšetrenia. Dúfam, že sa tu niekto ozve, kto s tým má skúsenosti.
Držím palčeky, nech je maličká v poriadku. :wink:
15. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz
Možno ako zaspáva , utlmuje sa nervový systém a takto reaguje.Pre pokoj duše s ním zájdi na neurologické vyšetrenie , ale nemyslím, že bu to bolo niečo vážne :grinning:
15. feb 2008 o 17:44  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.